Skocz do zawartości
Jahu

Po lepsze życie

Rekomendowane odpowiedzi

Czerwiec 2022

W kolejnym meczu graliśmy z 2 w rankingu FIFA Meksykiem. Meksyk tym meczem pokazał nam, czemu jest tak wysoko w rankingu załatwił nas tym meczem na cacy łatwo wygrywając to spotkanie 2-0.

Tydzień po tym meczu wreszcie znalazłem nowy klub do prowadzenia a został nim klub moich marzeń

CHELSEA!!!

Powołałem też skład na Mistrzostwa Świata taka Kadra zagra w

Katarze

W następnym meczu mierzyliśmy się z Arabią. Cóż to był za szalony mecz! Po pierwszej serii prowadziliśmy 2-1 po dublecie dla nas Hazarda. W drugiej połowie obejrzeliśmy jeszcze 3 gole. Jeden dla mnie za sprawą Fellainiego i dwa dla Arabii, które dały jej remis w tym szalonym meczu.

W kolejnym sparingu podejmowaliśmy Ar-Rajjan. Ten mecz nie był już dla nas taki trudny po dwóch bramkach Hazarda i jednym trafieniu De Bruyne łatwo wygraliśmy z przeciwnikiem.

W ostatnim sparingu przed startem Mundialu graliśmy z Ekwadorem. Fatalnie graliśmy w tym meczu nasze akcje w ogóle w nim się nie kleiły. I zasłużenie przegraliśmy ten pojedynek 0-1...

Wreszcie nadszedł ten dzień pierwszy mecz Belgii pod moją wodzą na Mistrzostwach Świata 35 stopni temperatury na stadionie i można było zacząć ten mecz z Urugwajem. Świetnie zaczęliśmy ten mecz od ciągłych ataków na bramkę Muslery. 35 Minuta De Bruyne dostał piłkę na 17 metrze strzelił i wyprowadził nas na prowadzenie, więc do przerwy prowadziliśmy. 54 Minuta Boyata ma piłkę fatalnie podaje przejmuje ją Urugwajczyk i pędzi na bramkę Courtois strzela i nasz bramkarz jest bezradny remis... 76 Minuta spotkania Hazard przebija się skrzydłem wrzuca piłkę w pole karne a w nim faulowany jest Januzaj decyzja może być tylko jedna rzut karny! Do piłki na 11 metrze podchodzi Lukaku strzela pewnie i znowu wyprowadza nas na prowadzenie! Do końca meczu kontrolujemy już wynik i wygrywamy cenny na tych Mistrzostwach pierwszy mecz!

Meksyk 0-2

Arabia 3-3 ( Hazard X2, Fellaini )

Ar-Rajjan 3-1 ( Hazard X2, De Bruyne )

Ekwador 0-1

Urugwaj 2-1 ( De Bruyne, Lukaku )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile kaski masz do wydania? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Makk zaledwie 70 baniek ;)

Lipiec 2022

W kolejnym meczu grupowym podejmowaliśmy Kanade. To nie był dla nas tak łatwy mecz do przerwy po golu z karnego Lukaku remisowaliśmy 1-1. W drugiej połowie trochę podkręciliśmy grę, ale dopiero gol rezerwowego Carrasco zapewnił nam 3 oczka w tym meczu i awans z grupy!

W ostatnim meczu grupowym w prawie rezerwowym składzie mierzyliśmy się z Hiszpanią. Źle weszliśmy w ten mecz i po pierwszych 45 minutach przegrywaliśmy jednym golem. W drugiej połowie jednak nasza gra się odmieniła i w ciągu 8 minut zdobyliśmy dwa gole a strzelili je Lukaku i Januzaj. Ta wygrana dała nam pierwsze miejsce w grupie i teoretycznie łatwiejszą drabinkę w fazie pucharowej.

W 1/8 finału graliśmy z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Nie było to dla nas łatwe spotkanie jak to niektórym mogłoby się wydawać. Po pierwszej części zaledwie remisowaliśmy bezbramkowo. W drugiej części ciągle atakowaliśmy, ale na niewiele to się zdawało. Aż nadeszła 78 minuta piłkę na 8 metrze dostał Lukaku i strzelił nie do obrony! Jak się później okazało był to złoty gol, który dał nam awans do kolejnej rundy Mistrzostw Świata!

A w ćwierćfinale czekała na nas Holandia. Ten mecz był szalenie wyrównany oba zespoły grały w nim niesamowicie uważnie. Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia i czekała nas dogrywka. W 116 minucie piłkę przed pole karne dostał  De Bruyne strzelił i traaaaaaaaaaaaafił!!! Kilka chwil później sędzia skończył mecz a to oznaczało dla nas awans do półfinału!!!

W półfinale Mistrzostw Świata podejmowaliśmy rewelacje tego turnieju Meksyk. Pierwsza połowa tego spotkania była rewelacyjna padły w niej 4 gole! Dla nas strzelili je Hazard i Lukaku i do przerwy było 2-2. W drugiej połowie żadna z drużyn nie chciała się już odkryć i czekała nas dogrywka. W niej sytuacja wyglądała podobnie i oba zespoły czekały na rzuty karne. W nich w Meksyku fatalnie spudłowali Mier i Jimenez u mnie pomylił się tylko Meunier a to oznaczało, że WYGRALIŚMY TE KARNE 4-2 I MELDUJEMY SIĘ W FINALE MISTRZOSTW SWIATA!!!

FINAŁ JEST NASZ!!!

10 dzień Lipca 2022 wielki finał Mistrzostw Świata na trybunach prawie 70 tysięcy czeka na rozpoczęcie tego wielkiego meczu między Belgią a Brazylią. Pierwsza połowa nie była jakoś bardzo emocjonująca oba zespoły w niej się badały i wynik po niej brzmiał 0-0. Druga połowa za to zaczęła się dla nas wyśmienicie 48 minuta Hazard biegnie skrzydłem wykłada piłkę na 11 metr De Bruyne ten strzela w krótki róg i obejmujemy prowadzenie w tym finale! 88 Minuta indywidualna akcja Hazarda pędzi na bramkę 15 metr oddaje strzał i gooooooooooool prowadzimy już 2-0 w tym finale i jesteśmy już na 99,9 % MISTRZAMI ŚWIATA! Doliczony czas gry nasza kontra Lukaku ma piłkę mija obrońcę strzela w długi róg i upokarza Brazylie!!! Chwilę później sędzia kończy mecz i historia dzieje się na moich oczach BELGIA PO RAZ PIERWSZY W HISTORII

MISTRZEM ŚWIATA!!!

Znakomita generacja piłkarzy w końcu tego dokonała i to w jakim stylu!!!

Po MŚ została ogłoszona 11 Mistrzostw a w niej znalazło się aż

6 moich Reprezentantów, czyli MISTRZÓW ŚWIATA!

Po takim sukcesie mogłem zrobić tylko jedno

ZEJŚĆ ZE SCENY W GLORRI CHWAŁY!!!

Po Mistrzostwach Świata złożyłem papiery na trenera Kadr Hiszpanii, Francji, Anglii i Argentyny, ale o dziwo żadna z nich nie chciała Mistrza Świata! I na razie musze skupić się na Chelsea.

Po Mundialu nie było czasu na odpoczynek, bo wyjechałem z The Blues do Chin na tournee. Zagrałem w Chinach 4 spotkania, które były dla mnie niezwykle udane, bo wszystkie z nich wygrałem gładko i na luzie. W sierpniu jeszcze dwa mecze towarzyskie czekają mój zespół i czas na start ligi.

Kanada 2-1 ( Lukaku, Carrasco )

Hiszpania 2-1 ( Lukaku, Januzaj )

WKS 1-0 ( Lukaku )

Holandia 1-0 ( De Bruyne )

Meksyk 2-2 Karne 4-2 ( Hazard, Lukaku )

Beijing  2-1 ( Stewart, Rodríguez )

Brazylia 3-0 ( De Bruyne, Hazard, Lukaku )

Fuli 4-2 ( Stewart, Rodríguez X2, El Shaarawy )

Birmingham 6-0 ( Rodríguez X3, Telles, Guarderas, Stewart )

Bayer 8-1 ( El Shaarawy, Zivkovic X4, Arts X3 )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sierpień 2022

Przed startem sezonu rozegraliśmy jeszcze dwa mecze towarzyskie. Wygraliśmy jeden z nich strzelając w dwóch meczach 7 goli i tracąc trzy byliśmy gotowi na ligę.

W pierwszym meczu sezonu w lidze graliśmy derby Londynu z West Hamem. Cóż to był za spektakl! Szalone spotkanie po pierwszej części prowadziliśmy z Młotami 4-2 a gole dla nas strzeli trzy Lukaku i Quintero. W drugiej części Młoty podkręciły tempo i zdołały zdobyć bramkę na 4-3. Jednak to do nas w tym meczu należało ostatnie słowo. Po bramkach Muniaina i Sule zapewniliśmy sobie wygraną w tych derbach 6-3 uf, co za początek sezonu!

W kolejnym meczu mierzyliśmy się z Evertonem. Źle weszliśmy w ten mecz, bo szybko przegrywaliśmy, ale jeszcze przed końcem pierwszej połowy udało nam się wyrównać a z gola cieszył się Lukaku. W drugiej połowie podkręciliśmy tempo. 81 Minuta piłkę dostaje Ronaldo mija obrońcę strzela i trafia po raz kolejny w Anglii po 14 latach! Jak się potem okazało ten gol CR7 dał nam 3 punkty.

W następnym meczu w pucharze Ligi w rezerwowym składzie podejmowaliśmy Bradford. Znowu nie graliśmy najlepiej w tym meczu po pierwszych 45 minutach remisowaliśmy z gospodarzami 1-1 po bramce dla nas Morrisona. W drugiej części ciągle atakowaliśmy, ale bez efektów i gdy już się wydawało, że czeka nas dogrywka idealną piłkę na 7 metrze dostał Viana i zapewnił nam awans do kolejnej rundy pucharu Ligi po słabym spotkaniu...

W ostatnim meczu Sierpnia graliśmy kolejne derby Londynu tym razem z Tottenhamem. Dobrze weszliśmy w tym mecz, bo od szybko strzelonej bramki a zdobył ją, Lukaku. W drugiej połowie graliśmy już jednak trochę gorzej i Koguty zdołały wyrównać. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie a to oznaczało remis w derbach Londynu.

Vitória Guimarães 6-1 ( Zivkovic, El Shaarawy X2, Viana, Veratti, Quintero )

Lecce 1-2 ( Ronaldo )

West Ham 6-3 ( Lukaku X3, Quintero, Muniain, Sule )

Everton 2-1 ( Lukaku, Ronaldo )

Bradford 2-1 ( Morrison, Viana )

Tottenham 1-1 ( Lukaku )

Powoli do góry w

Tabeli

Tak przedstawiają się

Transfery

A tak

Skład

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sierpień 2022

Bilans: 2-1-0

Liga: 4, 2-1-0, +4

Puchar Ligi: Bradford 2-1 ( Awans )

Puchar Anglii:

Transfery ( Sierpień )

Transfery

Anglia: MU ( 0 )

Francja: PSG ( +1 )

Hiszpania: Getafe ( 0 )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzesień 2022

W pierwszym meczu Września graliśmy z Newcastle. Pierwsza połowa była fatalna w naszym wykonaniu, bo przegrywaliśmy po niej 1-2. W drugiej połowie zdołaliśmy szybko wyrównać a z gola mógł cieszyć się Quintero. Jednak po tej bramce Sroki zaczęły nas niesamowicie atakować i niestety zdobyły dwie bramki, które zapewniły im wygraną w tym meczu a mi pierwszą porażkę jako trenera Chelsea...

W kolejnym meczu w hicie kolejki mierzyliśmy się z M. City. To był szalony mecz! Dwukrotnie w tym meczu obejmowaliśmy prowadzenie po trafieniach, Lukaku ale też dwukrotnie City odrabiało straty i mecz zakończył się podziałem punktów.

W pucharze Ligi w pół rezerwowym składzie podejmowaliśmy MU. Mecz był wyrównany i po 90 minutach i trafieniu Lukaku dla nas remisowaliśmy. W dogrywce to my zaczęliśmy przeważać i udało nam się strzelić gola na wagę awansu a zrobił to Viana! W kolejnej rundzie pucharu Ligi zagramy z Port Vale.

W ostatnim meczu miesiąca graliśmy z Watfordem. Szybko objęliśmy prowadzenie w tym meczu, bo już w 3 minucie a gola po wrzutce z rzutu rożnego strzelił Novo. Po tej bramce ciągle to my graliśmy lepiej na boisku. Szerszenie coś tam się starały, ale nie zdołały wyrównać i 3 punkty zostały na Stamford Bridge.

Newcastle 2-4 ( Ronaldo, Quintero )

M. City 2-2 ( Lukaku X2 )

MU 2-1 ( Lukaku, Viana )

Watford 1-0 ( Novo )

Tabela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzesień 2022

Bilans: 1-1-1

Liga: 8, 3-2-1, +3

Puchar Ligi: MU 2-1 ( Awans ) Port Vale

Puchar Anglii: