Skocz do zawartości

Po lepsze życie


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiecień 2018

 

W 1/4 finału Ligi Mistrzów w derbach Londynu graliśmy z Chelsea. To było fantastyczne spotkanie oba zespoły grały w nim na 100 % swoich możliwości! Po pierwszej połowie prowadziliśmy 3-1 a gole dla nas strzelali Ozil Luiz oraz Wilshere. W drugiej połowie Chelsea starała się zmniejszyć straty, ale udało to się jej tylko połowicznie. Zdołała zdobyć tylko jedną bramkę i na rewanż na Emirates mogliśmy jechać z przewagą gola.

 

W kolejnym meczu podejmowaliśmy Liverpool. Świetnie zagraliśmy w tym spotkaniu pierwszą połowę po trafieniu Ozila w 34 minucie wygraliśmy. W drugiej części jednak spuściliśmy z tonu i goście to wykorzystali w 83 minucie. Do końca meczu wynik już się nie zmienił i mecz skoczył się remisem.

 

Przyszedł czas na rewanż w LM z Chelsea. Zagraliśmy ten mecz perfekcyjnie po pierwszej połowie prowadziliśmy 2-1 a ozdobą tej połowy był gol na 2-1 Sancheza który dostał idealne podanie od Ayew. W drugiej części tylko potwierdzaliśmy swoją przewagę na boisku. A najlepszym tego przykładem był gol po rogu z 68 minuty Varane. Do końca spotkania już kontrolowaliśmy mecz i stało się awansowaliśmy do półfinału Ligi Mistrzów! A w tym półfinale zagramy z Realem.

 

W lidze w derbach Londynu mierzyliśmy się z Crystal Palace. Nie za dobrze weszliśmy w mecz, bo od 31 minuty przegrywaliśmy a gola zdobył Benteke. Jednak 7 minut później był już remis po samobójczym golu gracza Orłów. W drugich 45 minutach dwoiliśmy się i troiliśmy, aby wygrać ten mecz oddaliśmy na bramkę Crystal 25 strzałów, ale więcej goli w tym meczu już nie padło i spotkanie skończyło się bramkowym remisem...

 

W następnym meczu podejmowaliśmy Aston Villę. Dobrze zaczęliśmy ten mecz, bo w 14 minucie bramkę zdobył Welbeck i prowadziliśmy. Jeszcze przed przerwą w 34 minucie po strzale głową z wolnego wynik podwyższył Nastasic i po pierwszych 45 minutach pewnie prowadziliśmy. W drugiej połowie kontrolowaliśmy mecz. Gola daliśmy sobie strzelić dopiero w 79 minucie, ale ta bramka i tak gospodarzom nic nie dała. Wygrywamy to spotkanie i ciągle liczymy się walce nawet o tytuł.

 

W pierwszym półfinale Ligi Mistrzów graliśmy z Realem. Dzielnie stawialiśmy czoło w tym pojedynku gościom! Po pierwszej połowie i naszej dobrej grze remisowaliśmy z Królewskimi bezbramkowo. W drugiej części ciągle graliśmy świetnie. W 78 minucie Sanchez wbiegł w pole karne i został wycięty równo z trawą decyzja mogła być tylko jedna rzut karny! Do 11 podszedł Welbeck, ale niestety nie trafił w bramkę! W 91 minucie czerwoną kartkę dostał Veratti, ale wyniku już to nie zmieniło przed rewanżem w Hiszpanii w ciut lepszej sytuacji zostaje Real...

 

W ostatnim meczu Kwietnia w lidze mierzyliśmy się ze Stoke. Pierwsza część gry była dla naszego zespołu koszmarna. I Stoke to wykorzystało a bramkę po błędzie Szczęsnego strzelił Bojan i do przerwy przegrywaliśmy. W drugich 45 minutach wzięliśmy się do gry. W 68 minucie piękną akcje przeprowadził Sanchez podał na 5 metr do Giroud a ten trafił do pustej bramki. Mimo wielu ataków więcej bramek w tym meczu już nie padło. A po meczu okazało się, że straciliśmy już szansę na tytuł walczymy już tylko albo aż o Ligę Mistrzów.

 

 

Chelsea 3-2 ( Ozil, sam, Wilshere )

Liverpool 1-1 ( Ozil )

Chelsea 3-1 ( Ozil, Sanchez, Varane )

Crystal Palace 1-1 ( sam )

Aston Villa 2-1 ( Welbeck, Nastasic )

Real 0-0

Stoke 1-1 ( Giroud )

 

Tabela

Odnośnik do komentarza

Maj 2018

 

Pierwszy mecz Maja i od razu rewanżowy mecz półfinałowy z Realem. Fatalnie weszliśmy w ten mecz, bo Real od 3 minuty już prowadził a do bramki z karnego trafił Ronado. Jednak zaledwie 2 minuty później był już remis a piłkę w siatce z najbliższej odległości umieścił Giroud. 14 minuta Bale dostaje piłkę przed polem karnym strzela i trafia... 28 Minuta Real przeprowadza kolejny atak piłka trafia do Ronaldo a on podwyższa wynik gospodarzy. Do przerwy, więc Real górą. W drugiej połowie rzuciliśmy się do szalonych ataków. 60 Minuta skrzydłem pędzi Ayew wrzuca piłkę w pole karne ta trafia pod nogi Giroud a ten z 5 metra strzela gola! Mamy remis, który daje nam w tym momencie finał! Niestety z tego finału cieszymy się zaledwie 7 minut w polu karnym faulowany jest Isco do 11 metra podchodzi Ronaldo i trafia, choć Szczęsny go wyczuł... Do końca spotkania Real kontroluje już mecz i awansuje do finału, w którym zmierzy się w Grand Derbi z Barceloną. A my cóż walczyliśmy, ale to w tym roku jeszcze było za mało może za rok się uda zajść wyżej...

 

Za rok się uda!

 

Jednak żeby do tego doszło musieliśmy wygrać 3 mecze ligowe, aby wyprzedzić Chelsea w tabeli i zapewnić sobie start w eliminacjach, LM. W pierwszym z tych spotkań graliśmy z Middlesbrough. Mecz nie był porywający oba zespoły grały w nim słabo. O wszystkim zdecydowała bramka z 64 minuty Sancheza jak się potem okazało był to złoty gol tego pojedynku. 2 Mecze do sukcesu...

 

W kolejnym meczu w hicie kolejki mierzyliśmy się z nowym mistrzem Anglii na 99% MU. Pierwsza połowa tego meczu nie była porywająca oba zespoły się badały po pierwszych 45 minutach, więc 0-0. W drugiej połowie zespoły zaczęły w końcu grać. 62 Minuta Ozil podaje cudownie do Giroud a ten trafia! 78 Minuta mamy róg piłka zostaje posłana w pole karne najwyżej w polu karnym wyskakuje Koscielny i trafia głową do siatki! Do końca meczu już gramy pewnie w obronie i wygrywamy ten mecz!!!

 

Ostatni mecz miesiąca i sezonu 2017/2018 podejmowaliśmy w nim Newcastle. 33 Minuta w pole karne wpada Sanchez i jest faulowany decyzja arbitra jest tylko jedna karny do wapna podchodzi Wilshere i z zimną krwią trafia do siatki! Do przerwy prowadzimy a Chelsea przegrywa z West Ham 1-2! Drugą połowę zaczynamy od ataków, bo znamy oczywiście wynik z Londynu. 58 Minuta kolejny nasz atak niestety tracimy piłkę ta trafia do Benteke a ten strzela nam gola Szczęsny bezradny w tym momencie jesteśmy poza Ligą Mistrzów... 81 Minuta skrzydłem pędzi Draxler wrzuca piłkę w pole karne w nim najlepiej przepycha się Welbeck wyskakuje do główki strzela i  GOOOOOOOOOOOOL!!! GOL! GOL! ZNOWU PROWADZIMY W TYM MECZU A WEST HAM MINUTĘ PÓŹNIEJ STRZELA GOLA NA 1-3!!! Do końca spotkania gramy już uważnie w obronie. Sędzia dolicza do naszego spotkania 3 minuty jednak Srokom to nie wystarcza przegrywają ten mecz! Zbieramy się wszyscy na środku boiska i wysłuchujemy relacji z Londynu a tam mecz się kończy i CHELSEA PRZEGYWA Z WEST HAM 1-3 A TO OZNACZA, ŻE MÓJ BYŁY KLUB ZROBIŁ NAM PREZENT! STAŁO SIĘ ARSENAL PO RAZ KOLEJNY GRA W LIDZE MISTRZÓW A CHELSEA W PRZYSZŁYM ROKU MUSI ZADOWOLIĆ SIĘ GRĄ W LIDZE EUROPY! CO ZA SZALONY FINISZ SEZONU....

 

Real 3-4 ( Giroud X2, Koscielny )

Middlesbrough 1-0 ( Sanchez )

MU 2-0 ( Giroud, Koscielny )

Newcastle 2-1 ( Wilshere, Welbeck )

 

Tabela

 

Po sezonie jak zwykle zostały wręczone nagrody za minione rozgrywki.

 

I tak Piłkarzem Roku został

 

HAZARD!

 

Król Strzelców w tym roku trafił do

 

RHODESA!

 

Młodym Piłkarzem Roku został

 

ROTARIU!

 

Bramkarz Roku

 

COURTOIS!

 

Statuetka Trenera Roku trafiła do

 

BOWYER!

 

A tak przedstawia się

 

11 ROKU!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czerwiec- Lipiec 2018

 

Przed startem MŚ rozegraliśmy 3 mecze towarzyskie. Przegraliśmy z nich dwa tracąc w nich cztery gole. Ku mojej radości zremisowaliśmy z Brazylią 0-0!

 

Wreszcie nadszedł ten dzień początek Mistrzostw Świata 2018 w Rosji dla mojego zespołu w pierwszym meczu graliśmy z Ghaną. To nie był zły mecz w naszym wykonaniu długo w nim graliśmy na równi z Afrykańskim państwem i do przerwy ku mojej uciesze remisowaliśmy bezbramkowo. W drugiej połowie nasza gra nie wyglądała już tak różowo. 68 Minuta wychodzi z akcją piłkarz Ghany i pokonuje naszego bramkarza. Zaledwie 4 minuty później było już 0-2. Do końca meczu wynik już się nie zmienił a to oznaczało naszą porażkę w tym spotkaniu.

 

W drugim meczu grupowym oraz meczu o wszystko mierzyliśmy się z Chorwacją. Po 30 minutach tego meczu było już jasne, że żegnamy się z Mistrzostwami Świata, ponieważ przegrywaliśmy już w tym meczu 0-2. W drugiej części Chorwacja tylko potwierdzała swoją dominacje dołożyła kolejną bramkę i mogła się cieszyć z wygranej w tym meczu a nam zostało tylko godnie się pożegnać w ostatnim meczu grupowym z MŚ...

 

W ostatnim meczu na tych Mistrzostwach podejmowaliśmy Argentynę chcieliśmy godnie się pożegnać z tym turniejem, ale kompletnie nam to nie wyszło. Wstyd! Hańba! Kompromitacja! Tylko takie mogły być okładki Australijskich gazet po tym spotkaniu. Przegraliśmy w nim, bowiem dwucyfrowym wynikiem!!! Argentyna z nas zrobiła w tym meczu walec...

Po tym meczu zdecydowałem się zakończyć moje panowanie w Kadrze Kangurów chodziło mi to już po głowie wcześniej a ta porażka tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że tej Kadrze jest potrzebna świeża krew. W czasie mojej 5 letniej pracy zdobyłem z Australią puchar Azji oraz dwa razy wywalczyłem awans do Mistrzostw Świata nie wychodząc z nich z grupy. Jak na taki potencjał myślę, że i tak osiągnąłem z tą Kadrą wiele...

 

 

Blamaż z Argentyną

 

 

Koniec z Australią!

 

 

Mistrzem Świata 2018 została

 

Hiszpania!

 

A tak wyglądała

 

11 Turnieju!

 

Po powrocie z Mistrzostw Świata wziąłem się do pracy w klubie. Rozegrałem w Lipcu cztery mecze towarzyskie. Wygrałem jeden z nich dwa zremisowałem oraz w jednym poniosłem porażkę. We wszystkich tych spotkaniach błyszczeli gracze ofensywni. Na początku Lipca wysłałem oferty pracy do Kadry Brazylii oraz Francji. I tak pod koniec miesiąca zostałem Menadżerem Kadry Francji mój cel na najbliższy czas to awansować z Trójkolorowymi do półfinału Mistrzostw Europy 2020.

 

Menago Francji!

 

Senegal 0-1

Francja 0-3

Brazylia 0-0

Ghana 0-2

Chorwacja 0-3

Argentyna 0-10

Brentford 2-2 ( Welbeck X2 )

Jeju 0-0

Busan 2-4 ( Zivkovic,  Batshuayi )

Blackburn 2-0 ( Batshuayi, Koscielny )

Odnośnik do komentarza

Sierpień 2018

 

Przed startem sezonu rozegrałem jeszcze 3 sparingi z Niemieckimi zespołami wygrałem dwa spośród nich a w jednym poniosłem porażkę.

 

Na start sezonu udałem się do deszczowego Stoke. To był mecz pełen błędów z obu stron oba zespoły nie grały w nim na miarę swych oczekiwań po meczu pełnym walki w padającym ciągle deszczu zremisowaliśmy bezbramkowo ze Stoke.

 

W 4 rundzie eliminacji Ligi Mistrzów na San Mames podejmowaliśmy mój były klub Athletic Bilbao. Oba zespoły coś w tym spotkaniu próbowały działać, ale nie wiele im się udawało u nas fatalnie grał kwartet Sanchez, Sterling, Ozil i Higuain, który z tylu sytuacji bramkowych nie zdołał zdobyć ani jednej bramki, ale przed rewanżem to i tak my byliśmy w lepszej sytuacji.

 

W lidze mierzyliśmy się z beniaminkiem z Blackburn. Mecz był podobny do spotkania ze Stoke. Obu zespołom w tym spotkaniu szwankowała skuteczność. Drugi mecz w lidze i drugi bezbramkowy remis moich podopiecznych...

 

W rewanżu eliminacji Ligi Mistrzów graliśmy z Atheltic. To spotkanie wyglądało już zupełnie inaczej niż pierwszy pojedynek tych zespołów. Po pierwszej połowie prowadziliśmy z Baskami 2-1 a gole dla nas strzelali Zivkovic oraz Draxler. W drugiej części ciągle graliśmy dobrze a najlepszym tego dowodem była bramka Romero z 68 minuty z rzutu wolnego. Pewnie pokonujemy Atheltic w tym meczu 3-1 i awansujemy do fazy grupowej Ligi Mistrzów!

 

A w tej fazie grupowej trafiliśmy do bardzo dobrej grupy.

 

Gupa Ligi Mistrzów

 

BVB 3-2 ( Draxler X2, Wickham )

Bayern 2-1 ( Koscielny, Ozil )

Leverkusen 0-1

Stoke 0-0

Athletic 0-0

Blackburn 0-0

Athletic 3-1 ( Zivkovic, Draxler, Romero )

 

W lidze na razie nie jest za dobrze co obrazuje

 

Tabela

Na rynku transferowym trochę poszalałem z kasą ;)
 

Transfery

A w podstawowej 11 mogę wystawić 11 napastników :D

 

Skład

 

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2018

 

W pierwszym meczu miesiąca mierzyliśmy się w hicie kolejki z MU. To było fantastyczne spotkanie w naszym wykonaniu graliśmy w nim świetny futbol do przerwy jednak kibice zebrani na Emirates bramek nie ujrzeli. W drugiej połowie zaczęliśmy grać jeszcze lepiej. 58 Minuta skrzydłem pędzi Sanchez wrzuca piłkę w pole karne na 3 metr tam stoi Higuain i z łatwością pakuje piłkę do siatki prowadzimy! Do końca spotkania już świetnie broniliśmy a  to oznaczało tylko jedno 3 punkty zostały w Londynie!

 

Po tym meczu udałem się na moje pierwsze zgrupowanie Kadry Francji. W dwóch meczach towarzyskich zagraliśmy dobry futbol. Z Belgią wygraliśmy po emocjonującym spotkaniu a z Czechami zasłużenie zremisowaliśmy. Z mojej pierwszej wizyty na Kadrze mogłem być zadowolony.

 

Po powrocie z Francji w derbach Londynu podejmowaliśmy QPR. To był mecz jednego zawodnika Welbecka. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy z gospodarzami jedną bramką. Ale w drugiej części ten zawodnik strzelił  dwie ładne bramki, które jak się potem okazało zapewniły nam 3 punkty i wygraną w tym meczu.

 

W pierwszym meczu grupowym Ligi Mistrzów graliśmy z Galatasaray.  Świetnie zagraliśmy w tym meczu bohaterem tego spotkania był Ozil, który zdobył dwie bramki. Jednego gola jeszcze dorzucił Carvalaj. Czerwona kartka dla Martineza i gol dla Turków nie wiele już zmienił w tym meczu. Pewnie pokonujemy  Turków w tym pierwszym meczu grupowym!

 

W lidze podejmowaliśmy Liverpool. Cóż to był za spektakl! Na prowadzenie w tym meczu pierwsi wyszli goście a gola zdobyli już w 7 minucie. Na szczęście 10 minut później był już remis a z bramki zdobytej po samotnym rajdzie mógł cieszyć się Higuain. Po pierwszych 45 minutach, więc remis. W drugiej połowie walka odżyła na nowo. 56 Minuta piłkę na 11 metrze dostaje Ozil strzela i znów prowadzimy! 67 Minuty Gibbs fauluje wychodzącego sam na sam Boriniego i wylatuje z boiska. Niestety ta czerwona kartka mocno skomplikowała nam sprawę w tym meczu. 81 Minuta goście wychodzą z kolejną akcją piłka trafia na 15 metr strzał i niestety Szczęsny popełnia błąd piłka przełamuje mu ręce i ląduje w siatce. Po pełnym emocji spektaklu mecz kończy się remisem...

 

W pucharze Ligi w rezerwowym składzie mierzyliśmy się z Chelsea. Dobrze wypadliśmy w tych derbach! Widać, że gra w nich nam siedziała. Po bramkach Higuaina oraz Ramseya pewnie wygraliśmy to spotkanie i awansowaliśmy do kolejnej rundy a w tej rundzie zagramy z Hull.

 

W ostatnim meczu Września graliśmy z Norwich. To był mecz jednego aktora Higuaina, który ustrzelił w tym meczu dublet Norwich było stać tylko na gola honorowego. Bo na koniec meczu wynik ustalił Sterling trafiając na 3-1. Wygrywamy ten mecz i poprawiamy nasze miejsce w tabeli!

 

MU 1-0 ( Higuain )

Belgia 2-1 ( Griezmann, Martial )

Czechy 1-1 ( Griezmann )

QPR 2-1 ( Welbeck X2 )

Galatasaray 3-1 ( Carvalaj, Ozil X2 )

Liverpool 2-2 ( Higuain, Ozil )

Chelsea 2-0 ( Higuain, Ramsey )

Norwich 3-1 ( Higuain X2, Sterling )

 

Tabela

Odnośnik do komentarza

Październik 2018

 

W Lidze Mistrzów podejmowaliśmy Schalke. To miało być spotkanie, które pokaże nam, w jakim stanie jest moja drużyna. A jest ona w bardzo dobrym stanie! Po bramkach Romero z karnego i Ozila pewnie wygraliśmy z Niemcami i umocniliśmy się na prowadzeniu w tabeli!

 

W lidze mierzyliśmy się z Newcastle. To było spotkanie naszego jokera piękną bramkę po podaniu od Sterlinga zdobył Zivkovic i zapewnił nam 3 punkty w tym spotkaniu.

 

Po tym spotkaniu udałem się do Paryża, aby zacząć eliminacje ME 2020. W pierwszym meczu grupowym graliśmy z Macedonią. O dziwo to nie był dla nas tak łatwy mecz długo w nim nie mogliśmy trafić do siatki, ale w końcu udało nam się to w 65 minucie a bramkę strzelił Sissoko. Jak się potem okazało był to gol na wagę wygranej.

 

W kolejnym meczu mierzyliśmy się z Chorwacją. Pierwsi wyszliśmy na prowadzenie w tym spotkaniu w 25 minucie gola głową po rogu zdobył Koscielny. Jednak gospodarze jeszcze przed przerwą wyrównali a z gola cieszył się Mandzukic. W drugiej połowie oba zespoły grały już zachowawczo i końcowy wynik mógł być po takiej grze tylko jeden 1-1.

 

Po powrocie z Francji czekały mnie derby Londynu z Crystal Palace. Łatwo poradziliśmy sobie z przeciwnikiem w tym meczu. Dominowaliśmy w tym spotkaniu przez pełne 90 minut. A bohaterami tego meczu byli Higuain i Sterling strzelcy obu bramek i tymi bramkami naturalnie zapewnili nam wygraną w tym meczu.

 

W Lidze Mistrzów podejmowaliśmy Dinamo Moskwa. Ten mecz był dla nas spacerkiem po pierwszej połowie wygrywaliśmy z Rosjanami 3-1 a bramki dla nas zdobywali dwa razy Higuain oraz Gibbs. W drugiej połowie ciągle potwierdzaliśmy dominacje w tym meczu po bramce dołożyli jeszcze Sterling i Ozil a to oznaczało pogrom Dinama 5-1!

 

Mecz z Middlesbrough nie był już tak łatwy. Po pierwszej części i doskonałej grze Ozila, który strzelił dwie bramki zaledwie remisowaliśmy. Za to w drugiej części weszliśmy na największe obroty i dosłownie zabiegaliśmy gości. Na listę strzelców wpisali się Higuain i Ramsey. A wynik na koniec spotkania brzmiał 4-2.

 

W ostatnim meczu Października w pucharze Ligi w rezerwowym składzie graliśmy z Hull. To był dla nas spacerek po pierwszych 45 minutach pewnie prowadziliśmy a dwie bramki strzelił Zivkovic. W drugiej połowie spokojnie już kontrowaliśmy grę, choć Hull miało swoje okazję. W 75 minucie jednak Welbeck dostał piłkę na 8 metrze i z łatwością pokonał bramkarza Hull. Wygrywamy z łatwością to spotkanie i meldujemy się w kolejnej rundzie pucharu Ligi.

 

Schalke  2-0 ( Romero, Ozil )

Newcastle 1-0 ( Zivkovic )

Macedonia 1-0 ( Sissoko )

Chorwacja 1-1 ( Koscielny )

Crystal Palace 2-0 ( Higuain, Sterling )

Dinamo Moskwa 5-1 ( Higuain X2, Gibbs, Sterling, Ozil )

Middlesbrough 4-2 ( Ozil X2, Higuain, Ramsey )

Hull 3-0 ( Zivkovic X2, Welbeck )

 

Mamy progres w :

Tabeli

Odnośnik do komentarza

Listopad 2018

 

W pierwszym meczu Listopada w derbach Londynu podejmowaliśmy West Ham. To było ciekawe spotkanie oba zespoły grały w nim miły dla oka futbol. Po pierwszej połowie był remis 1-1 dla nas gola strzelił Zivkovic. W drugiej połowie my graliśmy, co raz lepiej a Młotom brakowało już sił. W 83 minucie do siatki trafił, Higuain i rozstrzygnął mecz na naszą korzyść.

 

W Lidze Mistrzów mierzyliśmy się z Dinamo Moskwa.  Tym razem nie zagraliśmy już tak dobrze jak w pierwszym meczu z tym zespołem. Po pierwszej części był bezbramkowy remis. W drugiej połowie do siatki dla naszego zespołu trafił Ramsey. Dinamo jednak się nie poddawało i zaciekle walczyło o remis i udało im się ten remis osiągnąć. 2 Kolejki przed końcem fazy grupowej brakuje nam punktu do awansu.

 

W lidze graliśmy z Aston Villą. Cóż to był za szalony mecz! Oba zespoły w nim grały miły dla oka futbol. 3 Razy w tym spotkaniu jako pierwsi wychodziliśmy na prowadzenie, ale na szczęście tylko dwa razy goście wyrównywali. Po bramkach dwóch Higuaina i trafieniu Sterlinga pokonaliśmy Aston Ville 3-2!

 

W Listopadowych meczach towarzyskich zagraliśmy w kratkę. O ile w ogóle nie wyszło nam spotkanie z Anglią przegrane 1-0 po golu Welbecka. O tyle z Hiszpanią zagraliśmy już lepiej. Po bramkach Greniera i Benzemy pokonaliśmy Hiszpanów 2-1 i wlaliśmy trochę radości w serca kibiców. Następne spotkanie z Kadrą Francji czeka mnie w Marcu.

 

Po powrocie z Kadry w derbach Londynu mierzyliśmy się z Fulham. To było przeciętne spotkanie w naszym wykonaniu. Długo waliliśmy w mur piłkarzy Fulham. Aż nadeszła 76 minuta podanie na 8 metrze dostał Sterling i z łatwością trafił do siatki dając nam jak się później okazało wygraną w tym meczu.

 

W ostatnim meczu miesiąca w Lidze Mistrzów graliśmy z Galatasaray. 24 Minuta mamy róg najwyżej w polu karnym wyskakuje Koscielny i wyprowadza nas na prowadzenie! Po pierwszych 45 minutach, więc prowadzimy. W drugiej części kontrolujemy spotkanie. 74 Minuta Ozil do Higuaina ten wychodzi na czystą pozycje z bramkarzem strzela i trafia! Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie a to oznacza dla nas awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów kolejkę przed końcem fazy grupowej!

 

West Ham 2-1 ( Zivkovic, Higuain )

Dinamo Moskwa 1-1 ( Ramsey )

Aston Villa 3-2 ( Higuain X2, Sterling )

Anglia 0-1

Hiszpania 2-1 ( Grenier, Benzema )

Fulham 1-0 ( Sterling )

Galatasaray 2-0 ( Koscielny, Higuain )

 

Tabela

 

Odnośnik do komentarza

Grudzień 2018

 

W pierwszym meczu Grudnia w derbach Londynu graliśmy z Chelsea. Nie był to porywający mecz oba zespoły grały w nim poprawnie. My po bramce Zivkovica długo prowadziliśmy, ale niestety nie utrzymaliśmy tego prowadzenia do końca meczu i skończył się on remisem 1-1.

 

W kolejnym spotkaniu w następnym hicie kolejki podejmowaliśmy M. City. Tym razem to gospodarze pierwsi wyszli na prowadzenie za sprawą gola Augero. My długo staraliśmy się odrobić straty i udało nam się to dopiero w 81 minucie a bramkę po wrzutce z wolnego zdobył Varane.

 

W lidze mierzyliśmy się z Evertonem. To był wreszcie nasz mecz! Do przerwy po samobójczym golu gracza gości oraz trafieniu Zivkovica wygrywaliśmy 2-1. W drugiej części w 84 minucie dostaliśmy rzut wolny na 16 metrze do piłki podszedł Morrison i pięknym strzałem pokonał bramkarza gości. Wygrywamy pewnie to spotkanie 3-1.

 

W ostatnim meczu grupowym Ligi Mistrzów w rezerwowym składzie graliśmy z Schalke. Pierwsza połowa była wspaniała w naszym wykonaniu dominowaliśmy w niej totalnie a najlepszym tego przykładem było prowadzenie mojego zespołu po 45 minutach 2-0 a bramki zdobyli w tej pierwszej połowie Draxler oraz Zivkovic. W drugiej części chyba za bardzo się rozluźniliśmy, bo Schalke przejęło kontrolę na murawie. W ciągu 4 minut zdobyło dwa gole, które jak się potem okazało zamknęły ten mecz. Remisujemy w ostatnim meczu grupowym Ligi Mistrzów i wychodzimy z grupy z 1 miejsca.

 

W lidze w derbach Londynu mierzyliśmy się z Tottenhamem. To był dla nas mecz najmniejszego wysiłku graliśmy w nim wyrachowany futbol po pierwszych 45 minutach wynik brzmiał 0-0. W drugiej połowie podkręciliśmy ciut tempo, ale nie było one ciągle zabójcze.73 Minuta Draxler biegnie skrzydłem wrzuca piłkę w pole karne najwyżej w polu karnym wyskakuje Higuain i strzałem głową pokonuje Llorisa! Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie a to oznaczało dla nas 3 punkty w tym meczu.

 

W pucharze Ligi w rezerwowym składzie podejmowaliśmy West Ham. To był dla nas łatwy mecz, choć co prawda po pierwszej części remisowaliśmy z gospodarzami 1-1 dla nas bramkę zdobył Higuain. W drugiej połowie na szczęście graliśmy, co raz lepiej. I wreszcie udało nam się wcisnąć gola na wygraną a zdobył go Stones. Awansujemy do półfinału pucharu Ligi!

 

Po meczu rozlosowano pary 1/8 finału Ligi Mistrzów trafiliśmy nie

 

najgorzej

 

W lidze mierzyliśmy się ze Swansea. To było nudne spotkanie oba zespoły grały w nim bezbarwnie... Goli w tym spotkaniu nie obejrzeliśmy.

 

W kolejnym meczu podejmowaliśmy Hull. To było w ogóle inne spotkanie niż poprzednie! Oba zespoły grały w nim prawdziwy futbol! Po pierwszej połowie i dwóch ładnych bramkach prowadziliśmy z gośćmi 2-1 po bramkach dla nas  Higuaina i Koscielnego. W drugiej części oba zespoły nie zwalniały tempa. Hull w 65 minucie zdołało wyrównać. Jednak to do nas należało ostatnie słowo. Piłkę sam na sam z bramkarzem dostał Higuain i się nie pomylił zapewniając nam 3 punkty w tym meczu!

 

W ostatnim meczu miesiąca oraz roku graliśmy z Southampton. W pierwszej połowie nie wiele się działo do 45 minuty wtedy to na pole karne został wypuszczony Ozil i zdobył gola na szatnię. W drugiej połowie staraliśmy się już kontrolować mecz, choć gospodarze mieli swoje okazje, ale nie potrafili ich wykorzystać. Wygrywamy ostatni mecz w roku i kończymy 2018 rok jako lider LIGI!!!

 

Chelsea 1-1 ( Zivkovic )

M. City 1-1 ( Varane )

Everton 3-1 ( sam, Zivkovic, Morrison )

Schalke 2-2 ( Draxler, Zivkovic )

Tottenham 1-0 ( Higuain )

West Ham 2-1 ( Higuain, Stones )

Swansea 0-0

Hull 3-2 ( Higuain X2, Koscielny )

Southampton 1-0 ( Ozil )

 

Tabela

Odnośnik do komentarza

W Styczniu zostały rozdane, jak co roku nagrody FIFA.
Złota Piłka po raz kolejny trafiła do

Messiego!

 

Złotym Chłopcem został za to

Mrmic!

 

W pierwszym meczu miesiąca graliśmy ze Stoke. Dobrze zagraliśmy w tym meczu mieliśmy w nim cały czas przewagę a wygraliśmy dwoma golami, które strzelili Zivkovic oraz Higuain.

 

W kolejnym meczu mierzyliśmy się w pucharze Anglii z Cambridge United. To był mecz jednego zawodnika Sneijdera strzelił on 3 gole w 33 minuty! W drugiej połowie już na spokojnie kontrolowaliśmy grę bramkę dorzucił jeszcze Varane i wygraliśmy ten mecz spokojnie trzema golami.

 

W następnym meczu w pucharze Ligi w półfinale podejmowaliśmy Blackburn. I mieliśmy niespodziankę w tym meczu, bo spotkanie skończyło się remisem 2-2 który dla nas w rewanżu oznacza dużo pracy na boisku.

 

W lidze w hicie kolejki graliśmy z MU. Nie był to taki mecz, jakiego oczekiwali kibice. Oba zespoły w tym spotkaniu tylko broniły dostępu do swoich bramek i grały zachowawczo nudne 0-0 w hicie kolejki.

 

Przyszedł czas na rewanż pucharu Ligi z Blackburn. Pierwszy mecz dobrze podziałał na moich podopiecznych wiedzieli, że muszą to spotkanie wygrać. I zrobili to z nawiązką! Bohaterem Arsenalu w tym meczu został Zivkovic, który zdobył w tym meczu hat rick. Potem jeszcze jednego gola strzelił Ozil. Gości było stać tylko na honorowe trafienie, ale to i tak dobrze jak na mój rozpędzony zespół w tym spotkaniu. Wygrywamy ten mecz i w finale pucharu Ligi zagramy z MU!

 

W kolejnym meczu mierzyliśmy się w derbach Londynu z QPR. To był dla nas oszczędny mecz. Bohaterem tego meczu został, Higuain który zdobył gola w 40 minucie. W drugiej części graliśmy już spokojnie i nie daliśmy przeciwnikowi zbliżyć się do naszej bramki. Derby Londynu dla nas po oszczędnym meczu.

 

W lidze podejmowaliśmy Blackburn. To było zupełnie inne spotkanie niż nasze oba pojedynki półfinałowe. Do przerwy po golach Stonesa i  Higuaina remisowaliśmy z gospodarzami 2-2. W drugiej połowie jednak Argentyńczyk włączył 6 bieg i w ciągu czterech minut zdobył dwie bramki. Wygrywamy z gospodarzami dwoma golami i ciągle jesteśmy liderem tabeli.

 

W pucharze Anglii w rezerwowym składzie graliśmy ze Stoke. Świetnie zagraliśmy w tym meczu dominowaliśmy w nim cały czas a najlepszym tego przykładem był wynik do przerwy 4-0 po bramkach dwóch wracającego po kontuzji Wilsherea oraz Zivkovica i trafieniu Stonesa. W drugiej połowie ciągle dominowaliśmy a najlepszym tego dowodem były dwa gole strzelone przez kolejnych  zawodników a konkretnie przez Higuaina oraz Gibbsa. Gromimy Stoke 6-0 i w kolejnej rundzie FA CUP zagramy w derbach Londynu z Fulham.

 

W ostatnim meczu Stycznia w hicie kolejki mierzyliśmy się z Liverpoolem. Graliśmy to spotkanie najmniejszym nakładem sił do 24 minuty goście mogli mieć nadzieje, że w tym meczu coś zdziałają, ale wtedy wyszliśmy z piękną akcją piłka trafiła na 6 metr do Zivkovica a ten z łatwością wpakował ją do siatki. W drugiej połowie utrzymywaliśmy już ten wynik i nie daliśmy go sobie wyrwać. Wygrywamy ten mecz i Styczeń kończymy jako LIDER TABELI!!!

 

Stoke 2-0 ( Zivkovic, Higuain )

Cambridge United 4-1 ( Sneijder X3, Varane )

Blackburn 2-2 ( Benzema, Zivkovic )

MU 0-0

Blackburn 4-1 ( Zivkovic X3, Ozil )

QPR 1-0 ( Higuain )

Blackburn 4-2 ( Stones, Higuain X3 )

Stoke 6-0 ( Wilshere X2, Zivkovic, Stones, Higuain, Gibbs )

Liverpool 1-0 ( Zivkovic )

 

Tabela

 

Transfery

 

I skład

Odnośnik do komentarza

Luty 2019

 

Pierwszy mecz Lutego graliśmy z Norwich. To był dla nas mecz nijaki. Niby graliśmy w nim dobrze, ale bez szału. Wygrywamy ten mecz 2-1 po golach Carvalaja i Ozila.

 

W kolejnym meczu mierzyliśmy się z Newcastle. To było nudne spotkanie oba zespoły nie stworzyły sobie w nim dużo sytuacji bramkowych. Mecz się skończył i goli w tym spotkaniu nie obejrzeliśmy.

 

W derbach Londynu podejmowaliśmy Crystal Palace. Wreszcie wyszło nam dobre spotkanie graliśmy w nim dobry futbol. Do przerwy prowadziliśmy jednym golem, bo bramkę na szatnię strzelił Koscielny. W drugiej połowie ciągle atakowaliśmy. W 74 minucie mieliśmy wolny Wilshere wrzucił piłkę w pole karne a tam obrońca Orłów wpakował ją do swojej siatki. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie i pewnie wygraliśmy te derby Londynu.

 

W pucharze Anglii w rezerwowym składzie graliśmy z Fulham. To był mecz jednego zawodnika, Higuaina który do przerwy mógł się cieszyć ze zdobycia dwóch goli. W drugiej połowie ciągle naciskaliśmy na gości. W 66 minucie mieliśmy róg piłka trafiła na 3 metr do Varane a ten atomowym strzałem pokonał bramkarza Fulham. Wygrywamy to spotkanie w następnej rundzie FA CUP zmierzymy się z Middlesbrough.

 

W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów mierzyliśmy się z Anderlechtem. To było dla nas wspaniałe spotkanie graliśmy w nim piękny futbol. Po pierwszych 45 minutach prowadziliśmy z gospodarzami 1-0 a bramkę zdobył Sterling. W drugiej części nie zwalnialiśmy tempa. W 58 minucie piękne podanie dostał Higuain i pewnym strzałem podwyższył wynik meczu. Ostatniego gola strzeliliśmy w 74 minucie a głową po rogu do siatki Fiołków trafił Varane. Wygrywamy pewnie ten pierwszy mecz na wyjeździe i w Londynie musiałby się stać cud, aby Fiołki wyrzuciły nas z Ligi Mistrzów.

 

Po tym spotkaniu w lidze podejmowaliśmy Middlesbrough. Znowu wszystko nam w tym spotkaniu wychodziło. Do przerwy znowu po bramce Sterlinga wygrywaliśmy. W drugiej połowie graliśmy już trochę gorzej, ale i tak podwyższyliśmy wynik tego meczu a z bramki mógł cieszyć się Higuain. Koniec meczu i 3 punkty zostały na Emirates.

 

W ostatnim meczu miesiąca w derbach Londynu graliśmy z West Hamem. W ogóle w tym meczu wytrąciliśmy wszystkie argumenty z ręki Młotom. Po pierwszej części o dziwo był remis 0-0. Za to w drugiej połowie obudziliśmy się ze snu. W 64 minucie mieliśmy rzut wolny na 27 metrze do piłki podszedł Wilshere i pięknym strzałem w okienko zdobył gola. W 84 minucie wyszliśmy z kontrą piłkę na 8 metr dostał Sterling i pewnie ustalił wynik meczu. Wygrywamy ten mecz i kończymy Luty jako lider tabeli!

 

 

Norwich 2-1 ( Carvalaj, Ozil )

Newcastle 0-0

Crystal Palace 2-0 ( Koscielny, sam )

Fulham 3-0 ( Higuain X2, Varane )

Anderlecht 3-0 ( Sterling, Higuain, Varane )

Middlesbrough 2-0 ( Sterling, Higuain )

West Ham 2-0 ( Wilshere, Sterling )

 

Tabela

Odnośnik do komentarza

Marzec 2019

 

Marzec zaczynaliśmy od finału pucharu Ligi z MU. Fatalnie graliśmy w pierwszej połowie tego finału i do przerwy przegrywaliśmy 0-2. W drugiej połowie samobójczy gol MU dał nam jeszcze jakąś nadzieje na dogrywkę, ale zaledwie 7 minut potem MU strzelił gola na 3-1 i jak się potem okazało był to gol po puchar Ligi.

 

W pucharze Anglii w rezerwowym składzie  graliśmy z Middlesbrough. Po pierwszych 45 minutach było bez goli. W drugiej połowie graliśmy już lepszy futbol a o wyniku tego meczu za decydowała jedna akcja piłkę dostał Higuain i zapewnił nam wygraną w tym spotkaniu. W następnej rundzie FA CUP zagramy z Liverpoolem.

 

W rewanżu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Anderlechtem zagrały rezerwy. Zagraliśmy ten mecz na luzie i spokoju i pewnie w nim wygraliśmy dwoma golami. Awansujemy do 1/4 finału Ligi Mistrzów na luzie!

 

W kolejnym meczu mierzyliśmy się z Aston Villą. Długo w tym meczu nie mogliśmy przełamać obrony gości i po pierwszej części był bezbramkowy remis. W drugiej połowie nasza gra zaczęła już wyglądać lepiej piłkę w 64 minucie po wolnym dostał idealnie na nogę Carvalaj i uderzył nie do obrony! Jak się później okazało ten gol rozstrzygnął ten mecz.

 

W lidze podejmowaliśmy w derbach Londynu Fulham. Walczyliśmy w tych derbach o każdy metr boiska i to przełożyło się na wynik, bo gola w 33 minucie zdobył po akcji całego zespołu Higuain i do przerwy taki wynik się utrzymał. W drugiej połowie utrzymywaliśmy już ten wynik i udało nam się utrzymać go do końca i zapewnić sobie 3 punkty w tym meczu.

 

W ostatnim meczu miesiąca w eliminacjach ME graliśmy z Litwą. W tym meczu pokazaliśmy, że jak gramy genialny futbol to możemy wygrać z każdym po pierwszej połowie prowadziliśmy z Litwą 2-0 a bramki w tej pierwszej części strzelali Koscielny i Pogba. W drugiej części ciągle graliśmy genialnie. Drugą bramkę w meczu dorzucił Koscielny a strzelanie w tym meczu zakończył debiutant, który zdobył bramkę właśnie w tym debiucie Maupay. Gromimy Litwę 4-0 i tracimy już tylko punkt do Chorwacji mając jeden mecz rozegrany mniej!

 

MU 1-3 ( sam )

Middlesbrough 1-0 ( Higuain )

Anderlecht 2-0 ( Higuain, Welbeck )

Aston Villa 1-0 ( Carvalaj )

Fulham 1-0 ( Higuain )

Litwa 4-0 ( Koscielny X2, Pogba, Maupay )

 

Tabela

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...