Skocz do zawartości

Kariera Miesiąca wg Czytelników - Grudzień


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

No to jedziemy z pierwszym głosowaniem w roku 2017 i ostatnim za ostatni miesiąc starego roku.

 

Wydaje mi się, iż głosowanie będzie podobne, co ostatnio. Sporego ruchu niestety nie odnotowaliśmy w naszym dziale. Ci systematyczni nadal tacy byli, ktoś śledzi- ten wie :)

Dział pisarzy-karierowiczów kurczy się w zastraszającym tempie. Panowie, no! Trzeba się zabrać za jakieś skrobanie i wyprowadzanie jakiś ogórów na szczyty! Tylko żeby nie było mi jakiś "Powrotów na szczyt" :p

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tym razem krótko: wygrali wszyscy :) Gratulacje! Możecie podać sobie ręce.

 

Cztery głosy, cztery różne tematy nominowane = czterech wygranych.

Loczek "Piece of cake", Ralf "Cień wielkiej trybuny", Jahu "Gorszy klub z Londynu?" oraz steken "Niemożliwe (znowu) nie istnieje" są w tym miesiącu na topie naszego głosowania.

 

 

Może macie jakieś pomysły, co do zmiany formuły, czy nadal ona Wam odpowiada? Może wyrazić się w tym temacie poniżej tegoż postu.

Edytowane przez Spajk
Literówka
Odnośnik do komentarza

Może tego użytkownika który wygrał 3 razy nie będzie można już nominować?

Pomysł jest, ok. Ale od razu z moim pytaniem: czemu?

Jak już, to może po prostu nie nominować z Opowiadań, choć IMO nie jest to dobry pomysł. Powinniśmy nominować wszystko, co dobrze nam się czytało, śledziło wyniki itd.

Odnośnik do komentarza

Od Opowiadań jednak (przynajmniej moim zdaniem) wymaga się czegoś więcej, niż regularności.

W przeciągu całego roku, jest kilka miesięcy, w których ilość regularnie aktualizowanych karier wynosiła 1-2. Wówczas, często sama regularność pozwoliła by awansować do opowiadań, a to chyba za mało.

Odnośnik do komentarza

myślę, że nic nie trzeba zmieniać, a świeżości dodałoby przeniesienie Highway to heaven do opowiadań, zdecydowanie i niezaprzeczalnie najlepsza aktualnie kariera (obok Cienia wielkiej trybuny) jak dla mnie,, na dodatek w opowiadaniach nie ma żadnego z polskiej ligi, proszę moderatorów o przedyskutowanie sprawy ;)

Odnośnik do komentarza

Od Opowiadań jednak (przynajmniej moim zdaniem) wymaga się czegoś więcej, niż regularności.

W przeciągu całego roku, jest kilka miesięcy, w których ilość regularnie aktualizowanych karier wynosiła 1-2. Wówczas, często sama regularność pozwoliła by awansować do opowiadań, a to chyba za mało.

Tu się muszę zgodzić. Kwestia wielokrotnie dyskutowania. W Opowiadaniach mają być... opowiadania. Coś więcej w pisaniu.

 

@yaneck1: "Highway to heaven" jest dyskutowane.

Odnośnik do komentarza

Ewentualnie w przypadku, gdy w plebiscycie zwycięży trzy razy ten sam opek z "Karier", może być w nagrodę przenoszony do "Opowiadań". Co sądzicie o takim rozwiązaniu, messieurs? : )

Mam wrażenie, że taka kariera i tak już byłaby w opowiadaniach, gdyby tam być miała ;]

 

Ale może na zachętę jakaś ranga za wygraną, jakieś 'neony' przy temacie na miesiąc? Za bardzo nie znam możliwości forum, ale cośala przypięcie

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale może na zachętę jakaś ranga za wygraną, jakieś 'neony' przy temacie na miesiąc? Za bardzo nie znam możliwości forum, ale cośala przypięcie

Jakieś dodatkowe wyróżnienie tematu, no chyba w dobrą stronę Azakarsan podąża :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...