Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Nominacje w poniższym dziale można składać do 14.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Feanor

Lajfskor: druga runda

Quo vadis, lajfskorze piłkarski?  

64 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy lajfskory piłkarskie mają być przeniesione do działu "Piłka Nożna"?

• Tak
    • Nie
    • A może stwórzmy osobne subforum dla wszystkich lajfów i tam je repatriujmy

Rekomendowane odpowiedzi

Woksie populi, przemów, skoro to ważne.

(Termin do najbliższej niedzieli, 23:00)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę o dodanie opcji "wydzielenie livescorów do osobnego subforum" i możliwość oddawania głosu na więcej niż 1 opcję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrobione, aczkolwiek połowicznie. IMHO wielokrotny wybór tylko zaciemni sprawę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dlaczego? z mojeg punktu widzenie chciałbym zagłosować na TAK oraz na OSOBNE SUBFORUM - mając do dyspozcyji tylko 1 głos muszę podjać decyzję tak, by mój głos sie nie zmarnował, majać większą ilość głosów tego problemu nie ma - nigdy nie robiłeś ankiety wśród uczniów "jaki film chcecie obejrzeć"? ;) jak się ma wiele głosów ostateczny wynik lepiej oddaje prefrencje, wygrywa oczywiści opcja największą opcja głosów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam wrażenie, że miażdżąca większość lub wszyscy zwolennicy lajfowej kontrrewolucji zagłosują "na wszelki wypadek" na obie opcje, byleby tylko wbić belkę w w Sokole Oko ;) Ja jednak chciałbym zostawić ankietę tak, jak wygląda, wyegzekwować wynik i z następnymi ewentualnymi zmianami poczekać co najmniej miesiąc, by forumowa brać miała szansę przetestować to rozwiązanie. Howgh :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jak coś jestem za osobnym podforum, trochę będzie śmiechowo wyglądało dla ludzi z zewnątrz, ale w sumie co mnie to obchodzi, tak będzie zdecydowanie najwygodniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale to może być niesprawiedliwie w niektórych wypadkach: dajmy na to głosuje 7 osób, 3 są za status QUO, 4 chcą zmian, ale ich głosy się podzielą na obie opcje po równo i przegrywają głosowanie, co jest niezgodne z wolą większości

no i jak ktoś chce zagłosować na dwie opcje to i tak nie przegłosuje ewentualnej większości drugiej strony, jeśli ta jest zdecydowana tylko na 1 konkretną opcję

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

BTW: Sale i verlee zagłosowali na "tak" w chwili, gdy w ankiecie nie było jeszcze ostatniej opcji. Jeśli chcieliby na nią zagłosować, niech po prostu to zadeklarują tu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak szczerze powiedziawszy, to MT mogłoby w swoim gronie już tę decyzję podjąć ;) Nie doprowadzajmy do sytuacji, że każda mała decyzja ma swoje referendum ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak szczerze powiedziawszy, to MT mogłoby w swoim gronie już tę decyzję podjąć ;) Nie doprowadzajmy do sytuacji, że każda mała decyzja ma swoje referendum ;)

To prawda, ale tutaj jedną ze stron stał się przez kontekst jeden z adminów, więc myślę, że to najzdrowsza opcja. Też sądzę, że to nie powinna być żadna reguła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ankietę wygrali zwolennicy przeniesienia livescore'a piłkarskiego do działu Piłka Nożna, co niniejszym wykonuję.

Dziękuję wszystkim za oddane głosy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.