Skocz do zawartości
Do końca roku można głosować na użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT WYBORCZY
Hawkeye

Wybory MT X kadencji - wyniki

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim, którzy głosowali i nominowali w minionych wyborach :).

Nieposortowane wyniki wyglądają następująco http://i.imgur.com/jwaDqF1.jpg

Wynika z tego, że najwięcej głosów zdobyli:

Feanor - 58

krzysfiol - 47

Hawkeye - 44

klinsmann - 41

schizzm - 40

Czyli zmiana jest jedna - dzięki Kuchar za współpracę :). Miejsce Kuchara zajmie schizzm.

Proszę, aby wyżej wymieniona czwórka potwierdziła swoją chęć uczestnictwa w ModTeamie, ja ze swojej strony dziękuję za głosy i mogę dalej modtimować.

W razie niezaakceptowania przez kogoś nominacji na jego miejsce wskakuje następna osoba w głosowaniu, miejsce szóste zajęli Ingenting i Dudek (po 34 głosy), więc w razie potrzeby zrobi się krótką, kilkudniową dogrywkę ;).

Zmiany w MT przeprowadzone zostaną po potwierdzeniu przez zainteresowanych nominacji i wytrzeźwieniu któregoś z obecnych członków MT po sylwestrze - pierwszego stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie natury technicznej, kuchar będzie dalej ogarniał finanse?
Przy okazji chcę pogratulować zwycięzcom :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli Kuchar dalej chce to robić to na pewno coś poradzimy ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję wszystkim wyborcom, sondaże dawały nam 7%, spodziewałem się minimum 15%, ale 0.8% to też dobry wynik. Następne wybory będą nasze!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za oddane głosy :). W zeszłym roku "użytkownik roku", w tym zgłoszenie do MT, chyba forumowo mogę czuć się spełniony ;).

Nominację przyjmuję.

W razie czego, jeśli Kuchar nie będzie mógł, mogę przypilnować forumowych finansów. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hyy ale jak to ktos glosowal na mnie? Nie powiem, bardzo mile i dziękuję, ale pozycja forumowego lurkera mi bardziej pasuje ☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serdeczne dzięki za wszystkie głosy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziękuję za zaufanie, postaram się go nie zawieść, wybór przyjmuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hyy ale jak to ktos glosowal na mnie? Nie powiem, bardzo mile i dziękuję, ale pozycja forumowego lurkera mi bardziej pasuje ☺

@wwosik - na przykład ja! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze tylko brakuje potwierdzenia od Smetka vel klinsmanna :). Tymczasem dodałem schizzma jako członka MT. Kucharowi póki nie potwierdzi, czy dalej skarbnikuje czy nie koloru zielonego nie zdejmuję (potrzebuje dostępu do tematu o wpłatach, który jest w adminowni), jeżeli wyrazi dalszą chęć prowadzenia finansów myślę, że można zrobić dla niego specjalną rangę Skarbnika CMF i dać jej odpowiednie przywileje, które umożliwią mu dalsze weryfikacje wpłat, ale zobaczymy co sam zainteresowany powie ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za aż 30 głosów :O jestem bardzo zaskoczony, miło, że się tylu osobom spudłowało przy głosowaniu :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziękuję za głosy, nominację przyjmuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi