Skocz do zawartości

Sportowy livescore zimowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz czas żeby Ajrisze popsuli Angolom plan dwóch Grand Slamów rok po roku. No i ten rekord wypadałoby zatrzymać, więc Come On You Boys In Green


Jeszcze jakby to był np. polfinal RWC, to byłoby to najbardziej kosmiczne zakończenie meczu w sportach drużynowych ;)

Jedyne co mi przychodzi do głowy to przyłożenie Shane Williamsa przeciw Szkocji w 90 minucie po 123125109 fazach gry. Ale tych szopek z kartkami, zmianami i gryzieniem nie było :)

Odnośnik do komentarza

ależ loty w Vikersund. Kraft 253.5 m - nowy rekord świata. Polacy też wyśmienicie, Żyła 245 m(rekord Polski), Kot 244.5 m, Stoch 230 m w pięknym stylu z obniżonego rozbiegu, Kubacki 210 m. Po pierwszej serii przegrywamy o 0.5 punktu z prowadzącą Norwegią.

Odnośnik do komentarza

No i Press Wirginia w kolejnej rundzie. Ciekawe jak daleko dojdą tą specyficzną obroną.


Mam nadzieję, że potem uda mi się obejrzeć mecz Arizony lub Florida State, bo dwa fajne prospekty z draftu (Isaac i Markkanen). Jutro sporo fajnego grania i start już o 17:10. Przede wszystkim liczę na starcie Jacksona z Bridgesem oraz nocny mecz UCLA z Cincinatti :-k.

Odnośnik do komentarza

No to dzisiaj jest już co oglądać w MM :). Louisville z Michigan już zaraz, z draftowych graczy to przede wszystkim Donovan Mitchell (#20 w mocku DE), a lider Michigan Walton Jr. mocno wszedł w turniej. Potem ciekawy pojedynek Kentucky (Monk, Fox - TOP10, Adebayo - trzecia dziesiątka), na których HC wynosi tylko -3.5. Po 22 mój mecz dnia, czyli starcie Michigan State (Bridges) z Kansas (Jackson). W nocy jeszcze grają Baylor (0:45) oraz UCLA (2:40), które znalazły się w finale turnieju w moim brackecie, ale tych spotkań to pewnie obejrzeć już mi się nie uda. Stream tradycyjnie już strona główna turnieju i VPN amerykańskie.

Odnośnik do komentarza

7 minut do końca i po 55 :)


Teraz Pittino fantastyczni zasugerował swojemu grajkowi, żeby ten zaczął używać mózgu :lol:


Ostatnia minuta, Wagner i przyjaciele +4.


Michigan wygrywa. Wielki mecz Wagnera :). Ja robię przerwę do starcia Bridges - Jackson ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...