Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
krzysfiol

Sportowy livescore zimowy

Rekomendowane odpowiedzi

Packers będą czarnym koniem w PO. Świetnie się na to patrzy :).

A przy okazji Idę na mój rekord sezonu w tej kolejce :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Luck do przerwy dał mi tylko 4 punkty. Oby ogarnął się w drugiej połowie, której nie przyjdzie mi obejrzeć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O chuj, Tyler Lockett :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No żesz kurwa, nie dość, że Lockett się połamał, to jeszcze nie zaliczyli mu TD :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Serio na całe życie patrzysz przez pryzmat Fantasy? Gość miał otwarte złamanie nogi...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Półfinał ligi, a trzech moich WR zdobyło w sumie 12 punktów :(

Serio na całe życie patrzysz przez pryzmat Fantasy? Gość miał otwarte złamanie nogi...

Czy potrafisz interpretować tylko przez przypierdalanie się? Oczywiście, że żal mi go.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale wpierdol Indianapolis :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A teraz Carr połamany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak już jesteśmy przy Fantasy, to wielkie dzięki Koetter. Wykluczyć ze składu Martina po tym jak obaj RB już zagrali i właściwie na kilka minut przed meczem - majstersztyk. U mnie to nie robi różnicy, choć nie lubię przegrywać nawet w meczach o pietruszke, ale dla osób grających o coś to było czyste skutwysynstwo ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja pierdole, Hauszka chyba już fired. Taki comeback spierdolić :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Luck się ogarnął, ale to było za mało żeby pokonać Raiders. Kolejna ekipa odpada z walki o play-off.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Arizona wins :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak patrzę i widzę, że w ostatniej kwarcie się działo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Działo się, bardzo się cieszę że nie poszedłem spać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja poszedłem na Pasterkę, ale nawet żebym był, to pewnie oglądałbym Colts@Raiders.

Carr nogę złamał :o Lockett jeszcze bez dokładnej diagnozy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Arizona wins :D

Kurwa, z 2nd seed zrobiło się 4th seed, w sumie jak na aktualną formę szybkie bęcki w wildcard i do domu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja poszedłem na Pasterkę, ale nawet żebym był, to pewnie oglądałbym Colts@Raiders.

Carr nogę złamał :o Lockett jeszcze bez dokładnej diagnozy.

Lockett tez na bank złamał, latała sobie dolna część nogi niezależnie od reszty, mówią też o sporej ilości krwi w okolicy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co za kolejka. Trzy złamane nogi, w tym dwie u QB, bo obok Carra połamał się tez Mariota.

No i wygrali Browns, 49ers i Jaguars, którzy do wczoraj mieli łącznie trzy wygrane mecze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W ogole co za amatorka, żeby w takim sporcie łamać sobie kości strzałkowe ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co prawda w momencie zejścia Marioty było już 25:10 dla Jaguars, ale może by się podnieśli, a tak ta porażka pozbawiła ich szans na play-off. Raiders awans już sobie zapewnili, ale bez Carra chyba nie mają czego szukać w kolejnej fazie. W takiej sytuacji chyba tylko Steelers mogą postawić się Patriots w AFC.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.