Skocz do zawartości

Piłkarski livescore późnojesienny i zimowy


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

@me_who nie bedziesz mi dyktował, co moge oglądać, a co nie, a LM i ekstraklasy to ja staram sie nie opuszczac. (Oglądam gdzieś 15 meczów w tygodniu)

Dwa-to nie tak, ze nie lubię Barcy, nie lubię co najwyżej stylu jakim grala za Pepa (teraz widzę momentami poprawę, dzisiaj byla jednoznacznie lepsza)

Trzy-takie zwycięstwa są moralnie dwuznaczne, można co najwyżej spuścić łeb i z pokorą czekać na następny mecz.

15 meczow po 90 minut to jest 1350 minut czyli 22h.

Tracisz okolo jednej doby w tygodniu na ogladanie meczow? :| Stary, nie szkoda Ci zycia? :| Pojdz na spacer, spotkaj sie ze znajomymi, cokolwiek, ale stary, nie marnuj tyle zycia!

 

A odnosnie ostatnich minut - podania wykonane przez PSG po 85 minucie:

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17200999_10154635727412701_9112475630551154216_n.jpg?oh=30f9a6be4e4777ba37b68d045b0ee0f9&oe=5962A36F

4 sztuki, z czego trzy to wznowienia gry po stratach kolejnych bramek :o Alez ich przydusili!

Odnośnik do komentarza

Z kontrowersji, to na pewno karny powinien być dla PSG po faulu Mascherano, a także po ręce Busquetsa przy wślizgu.

 

Co nadal nie zmienia faktu, że francuzi grali w piłkę może łącznie 10 min w tym meczu. Szybciutko wywieszali białą flagę. Niesamowity wstyd.

Odnośnik do komentarza

Z kontrowersji, to na pewno karny powinien być dla PSG po faulu Mascherano, a także po ręce Busquetsa przy wślizgu.

 

Z drugiej strony mielismy niemal identyczna reke bodaj Meuniera (?) tez na poczatku meczu. Skoro przy tamtej sytuacji sedzia nie gwizdnal karnego, to i przy tej drugiej nie mogl tego zrobic, jesli chcial byc konsekwentny.

Odnośnik do komentarza

O ile te zagrania ręką są obecnie to chujowo opisane w przepisach, że czy sędzia gwizdnie czy nie to i tak ma racje, to te karne dla Barcy z totalnej dupy. Serio, czułem się zażenowany tym co widziałem, choć kibicowałem Barcelonie w tym meczu. To ja już bym chyba wolał odpaść z honorem, niże grać dalej po tak dramatycznych babolach sędziego. I do tego ten ewidentny karny Masche..

Czuje ogromny niesmak.

Odnośnik do komentarza

 

 

PSG powinno zapaść się ze wstydu pod ziemię.

Nienawidzę takiej gadki. Barcelona pomimo imponującego występu została za uszy wciągnięta do ćwierćfinału przez sędziego i chyba się zgodzimy, że gdyby nie on i jego pobłażliwość na Neymarze, karny z sufitu, to Barcelona by nie awansowała.

A zatem jak można krytykować PSG, że odpadło frajersko czy że powinno się wstydzić, skoro czysto piłkarsko by się wybroniło nawet pomimo tego frajerstwa Di Marii?

Odnośnik do komentarza

Bez pomocy sędziego Barcelona nie strzeliłaby na 1:5, więc można gdybać, czy mecz by się skończył 1:4, czy 1:5. Oba wyniki dałyby awans PSG.

I to bez kalkulowania wcześniejszego miliona symulek na kartkę dla Neymara, które dostałby każdy normalny piłkarz nie grający aktualnie w Barcelonie, a co razem z faulami i odkopywaniem piłki kwalifikowało się w przebiegu meczu na 2-3 czerwone kartki, a zwykle kończyło się nawet bez upomnień. Trudno mi sobie wyobrazić taką remontadę przy Barcelonie grającej od ~55 minuty w 10, a Neymar na to zwyczajnie zasłużył. Suarez też robił padolino na żółtą mając żółtą na koncie. I zanim Brudi wyskoczy z tekstem, że nie wyrzuca się graczy po symulkach z czerwoną - wyrzuca się, wyrzuca, lecz niestety tylko pod warunkiem, że grają przeciwko Barcelonie, vide Van Persie.

Odnośnik do komentarza

W ogóle abstrahując od tego czy był czy nie było tego karnego (nie było) to pisanie "pieknie poczekał na kontakt z nogami" - to jest wg ciebie piękno futbolu?

Kontakt był w nogi, ale złapał się za szyję. Karny jak chuj :roll: Przez takie mecze odechciewa się oglądać tego sportu :/

Odnośnik do komentarza

O ile te zagrania ręką są obecnie to chujowo opisane w przepisach, że czy sędzia gwizdnie czy nie to i tak ma racje, to te karne dla Barcy z totalnej dupy. Serio, czułem się zażenowany tym co widziałem, choć kibicowałem Barcelonie w tym meczu. To ja już bym chyba wolał odpaść z honorem, niże grać dalej po tak dramatycznych babolach sędziego. I do tego ten ewidentny karny Masche..

Czuje ogromny niesmak.

To naucz sie przepisow pilki noznej, moze niesmak bedzie mniejszy - pierwszy karny byl PRAWIDLOWY. drugi jak najbardziej z dupy.

Odnośnik do komentarza

Jakich dwóch czerwonych? Jakich 5 goli prawidłowych? Od kiedy jesteś jakąś wyrocznią? Oglądałem studio Sky po meczu i Lineker, Gerrard, Ferdinand i Owen uznali, że karne były, a o czerwonych nic nie mówili. Na piłce się znają "trochę" lepiej od Ciebie, więc sorry ale case dismissed - to tylko Twoja (błędna) opinia.

 

Poza tym źle rozumiesz wciąganie za uszy - to jest sytuacja, jak nic nie idzie, bicie głową w mur i prezent od sędziego, a nie jak się kompletnie dominuje rywala i wygrywa 6-1.

Odnośnik do komentarza

Gościu z PSG sie potyka, a Neymar nie jest zainteresowany pilka tylko wyróceniem się o rywala.

W sumie do jakich wniosków byśmy tu nie doszli, to i tak PSG pozostaje poza LM a Barca gra dalej.

To ze ktos sie potknie nie oznacza ze moze sfaulowac. Podpowiedz dla Ciebie: glowa nie mozna faulowac.

Odnośnik do komentarza

 

 

Oglądałem studio Sky po meczu i Lineker, Gerrard, Ferdinand i Owen uznali, że karne były, a o czerwonych nic nie mówili.

 

Ich reakcja na decydującą bramkę może sugerować, że do końca obiektywni, to oni tego dnia nie byli.

Odnośnik do komentarza

 

Oglądałem studio Sky po meczu i Lineker, Gerrard, Ferdinand i Owen uznali, że karne były, a o czerwonych nic nie mówili.

 

Ich reakcja na decydującą bramkę może sugerować, że do końca obiektywni, to oni tego dnia nie byli.

Reakcje Gacka (i innych) w tym temacie na bramkę PSG, może sugerować, że do końca obiektywni, to oni tego dnia nie byli.

Odnośnik do komentarza
Jakich dwóch czerwonych? Jakich 5 goli prawidłowych?

Zaczniemy od podstaw, byś był w stanie przyswoić wiedzę: Barcelona strzeliła 6 goli, jeden po karnym z sufitu, zostaje 5 prawidłowych. Przy 5 golach PSG daje im to awans dzięki bramce na wyjeździe.

Jedziemy dalej, zanim się przegrzejesz: sytuacja z 11' - karny dla PSG, Mascherano pomyliły się dyscypliny: https://twitter.com/jbmy51/status/839577759458422785

A tu masz drugiego karnego (do którego zresztą się przyznał Mascherano, ale to dla Ciebie pewnie w zapale świętej inkwizycji będzie za mały dowód): https://twitter.com/SerContr/status/839606862609858563Ewidentna czerwona + karny dla PSG, jeszcze (AFAIR) przy wyniku 4:1 dla Barcelony.

42' - Pique mając już żółtą kartkę na koncie fauluje wychodzącego na pozycję Cavaniego. Co robi sędzia? Widzi tam faul Cavaniego i daje mu upomnienie, zamiast drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej.

CBDZ - co było do zaorania, QED.

Jeszcze coś tam zmyśliłeś na temat wciągania za uszy - Barcelona właśnie biła głową w mur, kiedy dostała w prezencie karnego, chwilę po ewidentnym karnym nieodgwizdanym dla PSG. Poza tym nie wiem czy pamiętasz, ale to był rewanż z dwumeczu - przy czym pierwszy wynik mecz zakończył się takim wynikiem, że nawet gdyby sędzia nie popełnił jednego z licznych wczorajszych błędów, to PSG nadal by grało dalej. Stąd wciąganie za uszy Barcelony.

Podsumowując - jak Cię lubię, tak jak przychodzi do Barcelony, to coś Ci odcina prąd i gadasz od rzeczy jak powyżej. Smutne.

Edytowane przez Gacek
Odnośnik do komentarza

 

 

Oglądałem studio Sky po meczu i Lineker, Gerrard, Ferdinand i Owen uznali, że karne były, a o czerwonych nic nie mówili.

Ich reakcja na decydującą bramkę może sugerować, że do końca obiektywni, to oni tego dnia nie byli.

Reakcje Gacka (i innych) w tym temacie na bramkę PSG, może sugerować, że do końca obiektywni, to oni tego dnia nie byli.

 

 

Jakbyś nie zauważył, to osoby pro-barcelońskie również wypowiadają się krytycznie na temat popisów sędziego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...