Skocz do zawartości

Wybory MT X kadencji - nominacje!


Rekomendowane odpowiedzi

Jak co pół roku tradycyjnie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wyborach do ModTeamu. Bieżąca kadencja kończy się 30 grudnia, od kolejnego dnia przez następne pół roku forum opiekować będą się osoby, które wygrają głosowanie.

 

Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatur :).

Każdy ma prawo do zgłoszenia ich dowolnej ilości, prosimy jednak o przynajmniej kilka słów uzasadnienia. Nicki zgłoszonych prosimy pogrubiać lub w inny sposób wyszczególniać.

 

Nominacje zostaną uznane za ważne do daty napisania posta 14 grudnia, do godziny 23.59 (temat zamknie się wtedy automatycznie). O północy karoca wypełniona nominowanymi odjeżdża do tematu z ankietą, która również będzie trwała dwa tygodnie - do 30 grudnia.

Odnośnik do komentarza

Nie uważam, że członkowie MT powinni być nominowani z automatu, nie powinniśmy mieć żadnych przywilejów jeżeli chodzi o wybory.

 

Ja nominuję krzysfiola, Hajda, Feanora, Smetka i Pulka, bo dobrze wypełnialiby wszystkie role, jakie MT musi wypełniać, dobry miks oceny śmieszności kłotezów, dawania bananów, bycia online na forum i ogarniania drobniejszych rzeczy technicznych (od zaawansowanych mamy Pereza i Feno).

Odnośnik do komentarza

Nominuję członków obecnego MT, z wyłączeniem Smetka vel. klinsmanna.

 

Jak na takie bezproblemowe (od pewnego momentu) forum, gdzie moderatorzy stali się w zasadzie niewidzialni, aktywność klinsmanna kilka razy rzuciła mi się w oczy in minus. Parę razy byłem świadkiem dziwnego i olewczego podejścia do swoich moderatorskich obowiązków. Do tego od jakiegoś czasu jego zaangażowanie w forum zdaje się być niskie – z tego co widzę, ostatnia data logowania to 22 listopada, więc prawie dwa tygodnie temu. Myślę, że dobrze jest jeśli moderatorami będą użytkownicy bywający na CMF częściej i bardziej regularnie.

 

Oprócz członków obecnego MT (tj. Feanor, Gabe, Hawkeye, Kuchar), nominuję schizzma.

Odnośnik do komentarza

Niezależnie od pewnych zastrzeżeń ze swojej strony nominuję obecny MT + Hyde, tio, kaderr, Dudek.

Obecny MT wprowadza zdecydowanie więcej spokoju do działania forum niż ten sprzed paru lat, zatem zasługuje na szacunek, gdyż pomimo jednej czy drugiej drobnostki ogólny obraz jest nader korzystny.

Z kolei cztery powyższe osoby wydają się mieć bardzo wyważone opinie na różne tematy i niezbędny dystans do funkcjonowania w sieci, co daje moim zdaniem gwarancję, że w razie przejęcia roli w MT byłyby w stanie sprawować te obowiązki nader rzetelnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...