Skocz do zawartości

Przez całe życie...


ssman21

Rekomendowane odpowiedzi

Dość długo odpoczywałem od grania w FM, ale mając przed sobą coraz dłuższe wieczory postanowiłem trochę pograć i jednocześnie podzielić się z osiąganymi przeze mnie wynikami na forum. Na razie nie chce mi się kupować nowego FM i z tego powodu postanowiłem, że zagram w wersję FM 2016 z uaktualnieniem na obecny sezon. Chwilę zastanawiałem się jaki klub wybrać, ale ostatecznie zdecydowałem się na warszawską Legię. Mam nadzieję, że za mojej kadencji gra klubu z Łazienkowskiej będzie zdecydowanie lepsza niż rzeczywistości.

 

Kadra

 

Bramkarze:

 

Arakadiusz Malarz (POL) - 34l

Radosław Cierzniak (POL) - 32l

Konrad Jałocha (POL) - 24 l

Radosław Majecki (POL) - 15l

 

Obrońcy:

 

Michał Pazdan (POL) - 27l

Jakub Rzeźniczak (POL) - 28l

Adam Hlousek (CZE) - 26l

Bartosz Bereszyński (POL) - 22l

Łukasz Broź (POL) - 29l

Jakub Czerwiński (POL) - 23l

Maciej Dąbrowski (POL) - 28l

Mateusz Wieteska (POL) - 18l

Mateusz Hołownia (POL) - 17l

 

Pomocnicy:

 

Vadis Odjidja (BEL) - 26l

Miroslav Radovic (SRB) - 31l

Thibault Moulin (FRA) - 25l

Tomasz Jodłowiec (POL) - 30l

Guilherme (BRA) - 24l

Kasper Hamalainen (FIN) - 28l

Michał Kucharczyk (POL) - 24l

Steeven Langil (FRA) - 27l

Valeri Qazaishvili (GEO) - 22l

Mihail Aleksandrov (BUL) - 26l

Stojan Vranjes (BIH) - 28l

Michał Kopczyński (POL) - 23l

Adam Ryczkowski (POL) - 18l

 

Napastnicy:

 

Nemanja Nikolic (HUN) - 27l

Aleksandar Prijovic (SUI) - 25l

 

 

Na pierwszy "rzut oka" kadra wygląda nieźle, jednak ja mam zamiar trochę ją jeszcze wzmocnić w czym ma mi pomóc budżet transferowy na poziomie 14 mln zł. Dla kilku zawodników na obecnym etapie nie widzę miejsca w składzie więc albo zostaną wypożyczeni albo sprzedani.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Legią łatwiutko będzie, szczególnie po uaktualnieniach z lata :P Polska liga do zamiatania juniorami IMO ;)

 

To się jeszcze okaże:)

 

 

Nie miałem za dużo czasu na zgranie zespołu, gdyż już ósmego lipca czekało nas spotkanie o Superpuchar Polski w którym zmierzymy się z poznańskim Lechem. Mimo wszystko udało mi się dokonać kilku wzmocnień Do naszego zespołu trafili:

Sam Johnstone (ENG) - 22 letni bramkarz wypożyczony na dwa lata z Manchesteru Utd

Amir Rrahmani (ALB) - 21 letni środkowy obrońca kupiony za 5 mln zł z Dinama

Lukas Julis (CZE) - 20 letni napastnik kupiony za 7 mln zł ze Sparty Praga

Donis Avdijaj (GER) - 18 letni napastnik wypożyczony na dwa lata z Schalke

Z kolei Jakub Czerwiński i Michał Kopczyński zostali wypożyczeni do Zagłębia Sosnowiec.

 

 

W spotkaniu z Lechem na pewno nie mogli zagrać kontuzjowani Nikolic (2 tyg. przerwy), Langil (5 tyg. przerwy) oraz Moulin (7 tyg. przerwy). Na to spotkanie zdecydowałem się wystawić następującą jedenastkę:

Johnstone- Rzeźniczak, Rrahmani, Pazdan, Hlousek - Odjidja, Hamalainen, Guilherme, Radovic, Kucharczyk - Julis

 

Pierwsza groźna akcja pod bramką miała miejsce w 11 minucie kiedy to po dośrodkowaniu Rzeźniczaka bliski pokonania bramkarza rywali był Julis, ale jego uderzenie tylko nieznacznie przeszło obok bramki Lecha. W 16 minucie w pole karne Lecha dośrodkował Kucharczyk i do piłki ponownie doszedł Julis, który tym razem trafił w słupek. Na nasze szczęście piłka odbiła się od Bednarka i wpadła do bramki rywali. W 23 minucie boisko z powodu urazu musiał opuścić Guilherme a w jego miejsce postanowiłem wprowadzić Qazaishviliego. W 37 minucie dośrodkowanie Hlouska na gola zamienił Radović, ale sędzia Rokosz tej bramki nie uznał odgwizdując spalonego. tuż przed przerwą mieliśmy naprawdę dużo szczęścia, gdy piłka po uderzeniu Makuszewskiego trafiła w poprzeczkę. Kucharczyk w 57 minucie mógł podwyższyć nasze prowadzenie, ale przegrał pojedynek jeden na jednego z bramkarzem Lecha. W 64 minucie Julis wykorzystał dośrodkowanie Hamalainena i uderzeniem głową pokonał Putnockyego. Po zdobyciu drugiej bramki zbytnio oddaliśmy pole rywalom, którzy coraz łatwiej przedostawali się pod naszą bramkę. Na nasze szczęście ich strzały nie były w stanie zaskoczyć Sama i mogliśmy świętować zdobycie pierwszego pucharu w tym sezonie.

 

08.07.2015

Superpuchar Polski

Legia - Lech 2:0

1:0 Bednarek sam. 16

2:0 Julis 64 (as. Hamalainen)

 

Legia: Johnstone - Rzeźniczak, Rrahmani, Pazdan, Hlousek - Odjidja, Hamalainen, Guilherme (23 Qazaishvili), Radovic, Kucharczyk (60 Avdijaj) - Julis

 

Lech: Putnocky - Kędziora, Arajuuri (75 L. Nielsen), Bednarek, Kadar, Tetteh, Gajos, Pawłowski (56 Majewski), Makuszewski (61 Jóżwiak), Bille Nielsen)

 

MoM: Kasper Hamalainen 7,9

 

Widzów: 31 103

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Walkę w eliminacjach Ligi Mistrzów rozpoczniemy od rywalizacji z mistrzem Litwy Żaligirisem. Patrząc na potencjał obu zespołów to my jesteśmy faworytem tej rywalizacji i już w pierwszym spotkaniu chciałem osiągnąć dobry rezultat. Tuż przed pierwszym spotkaniem z Litwinami z naszego zespołu odszedł Tomasz Jodłowiec, który z 4,5 mln zł przeszedł do Nantes. Z kolei za pieniądze zarobione z tego transferu mogłem sobie pozwolić na sprowadzenie Artura Jędrzejczyka.

 

Bardzo dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie, gdyż już w 7 minucie w pole karne piłkę dośrodkował popularny Jędza a całą akcję wykończył Vako. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze dwie groźne sytuacje ale zarówno Vako jak i Hlousek nie zdołali pokonać bramkarza rywali. Druga połowa była bardzo słaba w wykonaniu obu zespołów i gdy wydawało się, że wynik spotkania nie zmieni się to kolejnym doskonałym dośrodkowaniem popisał się Jędrzejczyk a jego centrę wykorzystał tym razem Guilherme.

 

Puchar Mistrzów 2 faza kwal.

Legia – Żalgiris 2:0

1:0 Qazaishvili 7 (as. Jędrzejczyk)

2:0 Guilherme 90 (as. Jędrzejczyk)

 

Legia: Johnstone – Jędrzejczyk, Rzeźniczak, Pazdan, Hlousek, Odjidja, Hamalainen, Kucharczyk (60 Radovic), Qazaishvili, Julis (62 Guilherme), Ryczkowski (50 Avdijaj)

 

Żalgiris: Vitkauskas – Luksa, Mbodj, Zaliukas, Vaitkunas, Kuklys (46 Kendysh), Mikoliunas, Blagojevic, Matos (62 Pilibitis), Chula, Kaludjerovic (64 Gaucho)

 

MoM: Artur Jędrzejczyk 8.7

 

Widzów: 22 765

Odnośnik do komentarza

Jako trener bardzo lubię stawiać na młodych zawodników i tak też mam zamiar robić prowadząc warszawską Legię. Z tego względu będę chciał, jeżeli będzie to tylko możliwe aby w rozgrywkach ligowych w każdym spotkaniu ogrywał się choćby jeden z naszych zdolnych juniorów. I tak w spotkani z Górnikiem Łęczna zdecydowałem się, że szansę debiutu od pierwszej minuty otrzyma dziś Mateusz Hołownia, który w tym sezonie ma być zmiennikiem Hlouska. Z kolei na ławce rezerwowych znalazło się miejsce dla Wieteski, Aftyki, Szczepańskiego czy Szymańskiego.

 

Na pierwszego gola w tym spotkaniu przyszło nam poczekać do 11 minuty kiedy to Bereszyński dośrodkował w pole karne a akcję zamknął Kucharczyk. Do końca pierwszej połowy nie zdołaliśmy ponownie zagrozić bramce rywali. Nasi przeciwnicy dość mocno poobijali Vadisa i z tego powodu zdecydowałem, że nie wyjdzie on na drugą połowę a w jego miejsce wprowadził Sebastiana Szymańskiego, dla którego jest to debiut w naszym zespole. W 57 minucie postanowiłem wprowadzić na boisko Lukasa Julisa oraz Grzegorza Aftykę. W 70 minucie to właśnie Grzesiek zdołał podwyższyć nasze prowadzenie wykorzystując dośrodkowanie Kucharczyka. Lepszego debiutu nie mógł sobie chyba wymarzyć . W 77 minucie Avdijaj dograł piłkę do Julisa a ten bez problemu pokonał bramkarza Górnika. W 90 minucie Kucharczyk posłał prostopadłe podanie do Julisa a ten mimo, że miał blisko siebie dwóch rywali ze spokojem dokładnie przymierzył i posłał piłkę tuż przy słupku braki gospodarzy czym ustalił wynik tego spotkania. Należy podkreślić, iż oprócz strzelców bramek bardzo dobre zawody rozegrał dziś Hołownia i może być pewny, że dostanie jeszcze kilka szans gry w pierwszym zespole podobnie zresztą jak pozostali nasi dzisiejsi debiutanci.

 

Ekstraklasa 1 kolejka

Górnik Łęczna – Legia 0:4

0:1 Kucharczyk 11 (as. Bereszyński)

0:2 Aftyka 70 (as. Kucharczyk)

0:3 Julis 77 (as. Avdijaj)

0:4 Julis 90 (as. Kucharczyk)

 

Górnik: Prusak – Basta (71 Sasin), Dźwigała, Gerson, Leandro, Jończyk, Danielewicz, Vukobratovic, Piesio (67 Poźniak), Hernandez, Ubiparip (62 Bonin)

 

Legia: Johnstone – Bereszyński, Rrahmani, Pazdan, Hołownia, Guilherme, Odjidja (46 Szymański), Radović (57 Aftyka), Kucharczyk, Avdijaj, Ryczkowski (57 Julis)

 

MoM: Michał Kucharczyk 9.1

 

Widzów: 5 654

 

W pozostałych spotkaniach:

Wisła Płock – Lech 0:3 (N. Nielsen 3. 77, Kędziora kar. 69)

Arka – Lechia 0:2 (M. Paixao 7, 45)

Pogoń – Śląsk 2:0 (Fojut 45+2, Murawski 89)

Zagłębie – Cracovia 1:2 (Nespor 47 – Covilo 32, Karachanakov 49)

Korona – Jagiellonia 0:2 (Frankowski 39, Khomchenovskyi 65)

Ruch – Piast 1:2 (Visnakovs 27 – Jankowski 12, Barisic 17)

Wisła K – Nieciecza 1:0 (Ondrasek 35)

Odnośnik do komentarza

Do spotkania rewanżowego z Żalgirisem przystępowaliśmy z dwubramkową zaliczką, ale nie zamierzaliśmy zlekceważyć naszych przeciwników. Ze względu na fakt, iż kilku naszych środkowych pomocników narzeka na drobne urazy postanowiłem, że dziś od pierwszej minuty zagra Szymański.

 

Świetnie rozpoczęliśmy to spotkanie, kiedy to w 2 minucie Vako dośrodkował piłkę wprost na głowę Julisa a ten bez problemu skierował ją do bramki. W 19 minucie Julis podwyższył nasze prowadzenie tym razem korzystając z dośrodkowania Hlouska. Nasi rywale w pierwszej połowie dwukrotnie byli bliscy zdobycia gola, ale świetnie w naszej bramce spisywał się Sam Johnstone. W 57 minucie Sebastian Szymański popisał się pięknym uderzeniem z rzutu wolnego i w ten sposób zdobył swoją debiutancką bramkę w piłce seniorskiej. Litwini do końca ambitnie walczyli o zdobycie choćby honorowej bramki i udało im się to dopiero w doliczonym czasie gry.

 

Puchar Mistrzów 2 faza kwal.

Żalgiris – Legia 1:3

0:1 Julis 2 (as. Qazaishvili)

0:2 Julis 18 (as. Hlousek)

0:3 Szymański 57

1:3 Kaludjerovic 90+2)

 

Żalgiris: Vitkauskas – Luksa, Mbodj, Zaliukas, Vaitkunas, Matos (46 Kendysh), Blagojevic, Mikoliunas, Kuklys (54 Ljujić), Kaludjerovic, Chula (51 Gaucho)

 

Legia: Johnstone – Jędrzejczyk, Rrahmani, Pazdan, Hlousek, Odjidja, Szymański, Kucharczyk (79 Guilherme), Qazaishvili (56 Radovic), Julis, Avdijaj (56 Ryczkowski)

 

MoM: Sebastian Szymański 9.0

 

Widzów: 4 339

Odnośnik do komentarza

Przed kolejnym spotkaniem ligowym, w którym zagramy z kielecką Koroną w naszym zespole doszło do kilku roszad. Z klubem pożegnali się Stojan Vranjes, który za 1 mln zł. przeszedł do APOEL-u jak również Mihail Aleksandrov, który za 5,5 mln zł. przeszedł do Toulouse. Z kolei udało mi się na dwa lata wypożyczyć z Man City Vaclava Cernego, który dopiero co dołączył do ekipy City z Ajaxu. W spotkaniu z Koroną będzie mógł już zagrać powracający po kontuzji Nikolic.

 

W piątej minucie rozegraliśmy koronkową akcję po której Nikolic zdołał zdobyć swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. W 16 minucie goście za sprawą Zająca zdołali doprowadzić do wyrównania. Dwie minuty później dośrodkowanie Bereszyńskiego na gola zamienił Ryczkowski i ponownie mogliśmy się cieszyć z prowadzenia. W 30 minucie nieporozumienie między naszymi obrońcami wykorzystał Palanca i doprowadził do wyrównania. W 59 minucie Wprowadzony kilka minut wcześniej Aftyka chciał dośrodkować piłkę w pole karne, ale zamiast dośrodkowania wyszedł mu strzał, który wpadł za kołnierz źle ustawionemu Gostomskiemu. W 67 minucie Rzeźniczak zdołał umieścić piłkę w bramce rywali, ale arbiter dopatrzył się zagrania ręką i bramki nie uznał. Chwilę później Bereszyński za brutalny faul został usunięty z boiska i musieliśmy grać w osłabieniu. Mimo gry w osłabieniu udało nam się dowieść korzystny rezultat do końcowego gwizdka sędziego.

 

Ekstraklasa 2 kolejka

Legia – Korona 3:2

1:0 Nikolic 5 (as. Radovic)

1:1 Zajac 16

2:1 Ryczkowski 18 (as. Bereszyński)

2:2 Palanca 30

3:2 Aftyka 59 (as. Bereszyński)

 

Legia: Cierzniak – Bereszyński, Rzeźniczak, Wieteska, Hołownia, Hamalainen, Szymański, Radovic (54 Aftyka), Cerny (54 Guilherme), Nikolic, Ryczkowski (58 Julis)

 

Korona: Gostomski – Gabovs (78 Rymaniak), Verkhovtsov, Dejmek, Król (72 Brela), Markovic, Możdżeń (67 Pylypchuk), Abalo, Cebula, Palanca, Zając

 

MoM: Marcin Cebula 8.7

 

Widzów: 17 205

 

 

W pozostałych spotkaniach:

 

Lech – Ruch 1:0 (Arajuuri 90+3)

Jagiellonia – Pogoń 1:0 (Vassiljev 29)

Cracovia – Wisłą P 1:1 (Karachanakov 27 – Merebashvili 89)

Lechia – Górnik 0:0

Piast – Arka 2:0 (jankowski 28, Moskwik 77)

Nieciecza – Zagłębie 0:0

Śląsk – Wisła K 0:0

Odnośnik do komentarza

Podczas losowania trzeciej rundy eliminacji Ligii Mistrzów mieliśmy sporo szczęścia, gdyż naszym rywalem o awans do kolejnej rundy będzie maltański klub Valletta FC, który dość niespodziewanie zdołał wyeliminować mistrza Irlandii Północnej. W pierwszym spotkaniu postanowiłem wystawić do składu dobrze grających do tej pory naszych młodych graczy i miałem nadzieję, że nie zlekceważą oni naszych rywali i już po pierwszym spotkaniu będziemy ze spokojem mogli spoglądać na poczynania innych zespołów, którzy mogą być naszym kolejnym rywalem w walce o fazę grupową. W dzisiejszym spotkaniu nie mogłem skorzystać z Łukasza Brozia, który z 1,5 mln zł przeszedł do Belenenses.

 

Pierwszą groźną akcje w tym spotkaniu rozegraliśmy w 12 minucie, kiedy to bliski zdobycia gola był Ryczkowski, ale jego uderzenie minimalnie przeszło obok bramki rywali. W 31 minucie świetnym dośrodkowaniem popisał się Hołownia a w polu karnym najlepiej zachował się Aftyka, który bez problemu zdołał pokonać bramkarza rywali. W 37 minucie Pazdan podwyższył nasze prowadzenie gdy uderzeniem głową skierował piłkę do bramki gości czym wykończył dośrodkowanie Radovicia z rzutu rożnego. W 53 minucie mało brakło a nasi przeciwnicy zdołali by zdobyć kontaktową bramkę. Fatalnie zachował się Odjidia, który chciał podać piłkę do naszego bramkarza, ale uczynił to tak niedbale, że zagrał wprost do napastnika rywali. Na nasze szczęście Sam zdołał wybronić sytuację jeden na jednego. W 60 minucie Kucharczyk zagrał do Radovicia a ten uderzeniem w krótki róg zaskoczył bramkarza rywali. Wynik meczu ustalił w 69 minucie Kucharczyk, który wykorzystał dośrodkowanie Aftyki.

 

Puchar Mistrzów 3 faza kwal.

Legia – Valletta 4:0

1:0 Aftyka 31 (as. Hołownia)

2:0 Pazdan 37 (as. Radovic)

3:0 Radovic 60 (as. Kucharczyk)

4:0 Kucharczyk 69 (as. Aftyka)

 

Legia: Johnstone – Jędrzejczyk, Rrahmani, Pazdan, Hołownia, Odjidja, Szymański (65 Guilherme), Aftyka, Radovic, Kucharczyk (72 Hlousek), Ryczkowski (72 Nikolic)

 

Valletta: Bonello – Romeu (66 Camilleri), Gill, Diego, Caruana, Nafti (61 Jhonnattann), Pani, Briffa, Ledesma, Falcone (56 Mifsud)

 

MoM: Michał Kucharczyk 9.1

 

Widzów: 22 602

 

Zapomniałem wspomnieć o występach naszych zespołów w Pucharze EURO. W pierwszej fazie eliminacji Cracovia zmierzyła się z albańskim zespołem Kukesi z którym na wyjeździe zremisowała 1:1 (Wójcicki 48) a u siebie przegrała 0:2 i odpadła z dalszej rywalizacji. Z kolei Piast zagrał z drużyną z Irlandii Północnej Glenavon z którym mecz u siebie wygrał 2:0 (Mak 39, Murawski 49) a na wyjeździe 2:1 (Barisic 27, Jankowski 71). W drugiej fazie Piast zagrał z Mariborem i pierwszy mecz zremisował na wyjeździe 1:1 (Jankowski 22) ale niestety u siebie przegrał 0:3 i również pożegnał się z europejskimi pucharami. Od drugiej rundy udział w europejskich pucharach rozpoczęło zagłębie, które dzięki zwycięstwu u siebie 2:1 (Janus 16, Buksa 23) i remisowi na wyjeździe 2:2 Janus 25, Nespor 51) wyeliminowało fiński HJK. Zagłębie w trzeciej rundzie trafiło na holenderski Heracles z którym jak na razie wygrało na wyjeździe 2:1 (Brahimi 25, Buksa 57).

Odnośnik do komentarza

Do Szczecina udaliśmy się w dobry nastrojach i mieliśmy nadzieję na osiągnięcie korzystnego rezultatu. Tym razem zdecydowałem się na nie wystawianie do składu naszych juniorów, którzy otrzymają swoją szansę w rewanżowym spotkaniu Ligii Mistrzów.

Gra obu zespołów pozostawiała wiele do życzenia, gdyż ciekawych akcji było dziś jak na lekarstwo. Tak naprawdę to jedyna warta uwagi akcja miała miejsce w 33 minucie kiedy to Julis zagrał piłkę na lewe skrzydło do Hlouska a ten dośrodkował piłkę w pole karne rywali. Całą akcję zamknął Radović, który uderzeniem głową zapewnił nam zwycięstwo w tym spotkaniu.

 

Ekstraklasa 3 kolejka

Pogoń – Legia 0:1

0:1 Radovic 33 (as. Hlousek)

 

Pogoń: Janukiewicz – Grączczak, Mary, Fojut, Nunes (84 Lewandowski), Matras, Murawski, Drygas, Gyurcso (84 Rudol), Delev, Zwoliński (84 Beretta)

 

Legia: Jonhstone – Jędrzejczyk, Rrahmani, Rzeźniczak, Hlousek, Pazdan, Odjidja, Qazaishvili (76 Cerny), Radovic, Kucharczyk (71 Hamalainen), Julis (65 Avdijaj)

 

MoM: Adam Hlousek 8.6

 

Widzów: 7 468

 

 

W pozostałych spotkaniach:

 

Arka – Lech 2:3 (Zjawiński 34, Warcholak 55 – Makuszewski 5, N. Nielsen 20, 74)

Górnik – Piast 2:2 (Ubiparip 45+1, 46 – Barisic 18, Szeliga 55)

Korona – Lechia 0:4 (Kuświk 3, 53, M. Paixao 11, Mila 64)

Wisła K – Jagiellonia 2:1 (Ondrasek 5, 7 – Klobasa 1)

Ruch – Cracovia 0:2 (Szczepański 39, Steblecki 49)

Wisła P – Zagłębie 2:1 (Furman kar. 2, Iliev 34 – Vlasko kar. 64)

Śląsk – Nieciecza 3:1 (Alvarinho 2, F. Goncalves kar. 64, sam. 90+1 – Stefanik 25)

Odnośnik do komentarza

Czterobramkowa zaliczka z pierwszego spotkania pozwoliła mi ze spokojem przygotowywać się do rewanżowego spotkania z Vallettą. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu tak i teraz postanowiłem dać szansę kilku naszym juniorom i ponownie się nie zawiodłem.

Strzelanie w tym spotkaniu rozpoczął w 20 minucie Kucharczyk, który wykorzystał dokładne dogranie Bereszyńskiego. Następnie w 36 minucie Szymański dośrodkował z rzutu wolnego a akcję wykończył Odjidja. W 66 minucie Kucharczyk chciał dośrodkować piłkę w pole karne, ale ta trochę mu zeszła i zmierzała w światło bramki gospodarzy. Z linii bramkowej piłkę wybił jeden z obrońców, ale zrobił to tak niefortunnie, że dograł ją do znajdującego się tuż przed polem karnym Aftyki a ten zdecydował się na uderzenie z pierwszej piłki i zdołał pokonać bezradnego bramkarza rywali. Wynik spotkania ustalił w 79 minucie Ryczkowski, który wykończył dośrodkowanie Aftyki.

 

Liga Mistrzów 3 faza kwal.

Valletta – Legia 0:4

0:1 Kucharczyk 20 (as. Bereszyński)

0:2 Odjidja 36 (as. Szymański)

0:3 Aftyka 66

0:4 Ryczkowski 79 (as. Aftyka)

 

Valletta: Bonello – Romeu, Borg (71 Camilleri), Diego, Vergara, Caruana, Nafti (66 Jhonnattann), Pani, Briffa, Ledesma, Mifsud (61 Falcone)

 

Legia: Johnstone – Bereszyński (70 Rzeźniczak), Rrahmani, Pazdan, Hołownia, Odjidja, Szymański, Aftyka, Radovic, Kucharczyk, Ryczkowski (80 Julis)

 

MoM: Grzegorz Aftyka 9.1

 

Widzów: 1 646

 

 

W rewanżowym spotkaniu Pucharu EURO Zagłębie na własnym stadionie wygrało 3:0 z Heraclesem (Starzyński 21, Nespor 35, Buksa 77)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...