Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

17. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów jest już dostępny! Działo się! Rekordowa ilość blogów, ciekawe kariery oraz wyjątkowa postawa fair play kilku uczestników!

 

BIULETYN

 

 

Bardzo rzadko tu zaglądam; właściwie to tylko raz w miesiącu, aby podlinkować biuletyn. A zatem przepraszam, że nie odpowiedziałem wcześniej na pytania o Rozgrywkę Dżentelmenów.

 

Otóż nie jest potrzebny żaden regulamin. RD to tylko nieco inny sposób punktowania sukcesów osiąganych w Rozgrywce Mistrzów. Wprowadzono go po to, aby ukrócić cwaniactwo, cynizm i nieetyczne zachowania niektórych uczestników (których na szczęście już na MFM nie ma). Dla zainteresowanych tematem:

 

Rozgrywka Dżentelmenów

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Jesteś organizatorem konkursu w którym oferujesz nagrody pieniężne i twierdzisz, że nie jest potrzebny żaden regulamin?

Ponieważ konkurs ma charakter gry losowej to podlega pod ustawę hazardową, która wymaga zezwolenia. Brak takiego zezwolenia wiąże się z karą grzywny a także utratą 100% wygranej. Dodajmy jeszcze, że naruszone zostały przepisy zarówno o ochronie danych osobowych jak i podatkowe. Tak więc w trosce o nieświadomych uczestników (w tym w sporej części niepełnoletnich) czuję się w obowiązku złożyć stosowne zawiadomienie do Izby Celnej.

Odnośnik do komentarza

tio, moim zdaniem się mylisz. Gra losowa zgodnie z ustawą to gra, w której wynik w szczególności zależy od przypadku. Oczywiście w FM-ie element przypadku istnieje, ale jednak w szczególności chodzi o umiejętności gracza, a dopiero w dalszej kolejności od przypadku. Inaczej mecz piłkarski też możnaby nazwać grą hazardową.

Odnośnik do komentarza

@tio - muszę to co napisałeś skwitować salwą śmiechu:-) Nie czytałeś regulaminu Rozgrywk Mistrzów, oj nie czytałeś:-)

 

Polecam:

 

REGULAMIN RM

 

Jest tam wszystko, o niepełnoletnich również - paragraf IV, pkt. 6 (jak i o dobrowolności deklaracji udziału - paragraf V, pkt. 5)

 

Masz Organizatora (moją żonę, bo to Ona jest Organizatorem) i mnie za głupków? Nie, nie jesteśmy głupkami. Jesteśmy poważnymi ludźmi (ona 35 lat, ja - 40), którzy robią coś ekstremalnie fajnego. W dodatku - słono za to płacąc z własnej kieszeni i znajdując na własną rękę sponsorów. A zawiść takich osób jak Ty absolutnie nie robi na nas wrażenia. Raportuję Twój post.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

@tio - muszę to co napisałeś skwitować salwą śmiechu:-) Nie czytałeś regulaminu Rozgrywk Mistrzów, oj nie czytałeś:-)

 

Polecam:

 

REGULAMIN RM

 

Jest tam wszystko, o niepełnoletnich również - paragraf IV, pkt. 6 (jak i o dobrowolności deklaracji udziału - paragraf V, pkt. 5)

 

Masz Organizatora (moją żonę, bo to Ona jest Organizatorem) i mnie za głupków? Nie, nie jesteśmy głupkami. Jesteśmy poważnymi ludźmi (ona 35 lat, ja - 40), którzy robią coś ekstremalnie fajnego. W dodatku - słono za to płacąc z własnej kieszeni i znajdując na własną rękę sponsorów. A zawiść takich osób jak Ty absolutnie nie robi na nas wrażenia. Raportuję Twój post.

Tym razem nie trzeba było czekać miesiąc na odpowiedź. Dlaczego wklejasz mi regulamin RM skoro ja piszę o rozgrywce tak zwanych dżentelmenów?

Odnośnik do komentarza
@Tio - masz tu, potocznie mówiąc, jak "krowie na rowie":


oF22TEU.png


Rozgrywka Dżentelmenów to tylko nieco innych sposób punktowania sukcesów osiąganych w Rozgrywce Mistrzów. Wprowadzono go po to, aby ukrócić cwaniactwo, cynizm i nieetyczne zachowania niektórych uczestników (których na szczęście już na MFM nie ma). Dla zainteresowanych tematem:




Zdaje się, że pisałem już to dzisiaj o 14.11? RD to odrębna KLASYFIKACJA, a nie żaden "konkurs". Wystarczy czytać ze zrozumieniem.


Moja rada: nie podoba Ci się turniej, zasady, redakcja Mój Football Manager = nie bierzesz udziału, trzymasz się z daleka, nie piszesz głupawych, bezsensownych postów. Najpierw coś zrób, zainwestuj tyle pieniędzy co my w 1.edycję, tyle pracy i czasu, a potem zmierz się z takimi osobami jak Ty sam.


Robimy to - i będziemy robić! - dla tych osób, którym nasze zasady, nasz etos i nasze zaangażowanie daje choć trochę radości.


Pozdrawiam i do zobaczenia za miesiąc. A Twoje szkalujące posty zostały zgłoszone moderatorom tej strony.

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...