Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Rozgrywki zapowiadają się bardzo prestiżowo!

Nocnytyper PDW!

1. Fałszywe oskarżenia wobec niewygodnego uczestnika

2. Usuwanie konta za "słabe" w ocenie bloga

3. Notoryczne naginanie regulaminu

4. Zmiany w regulaminie podczas trwania turnieju(mimo że zabronione)

5. Gloryfikowanie swoich faworytów w Rozgrywce Mistrzów

6. Nieudolne próby nastawiania swojakow przeciwko innym uczestnikom w Rozgrywce Mistrzow.

 

Nie dziwię się, że Piotr Sebastian i KasSi wypieli się na Mahdiego.

Co ciekawe, wszystkie wyżej wymienione punkty miały miejsce już po rezygnacji dwóch wymienionych stron z projektu. Teraz nawet Piotra Sebastiana szkaluje na swojej stronie. Żałosne i godne pogardy.

 

Widać, że autor tematu przecenia swoją pozycję na "scenie" FM-a w Polsce.

 

Dlatego ten turniej nigdy nie bedzie prestizowy kolezko.

Odnośnik do komentarza
Generalnie projekt byłby śmieszny, gdyby nie był straszny :D

Jakieś wpisy o "wypowiadaniu umowy wolontariatu" własnej żonie, jakieś straszenie "pójściem do SONDU" za naruszenie dobrego imienia turnieju w grę komputerową [btw.żeby naruszyć dobre imię, wypadałoby je mieć ;)], obrażanie się na innych uczestników i przyciąganie ludzi na swoją stronę rozdawaniem 20 funtów - ogólna beka.


Oczywiście sam pomysł zorganizowania turnieju w FM-a jest stary jak świat, ale w zasadzie nie pamiętam udanego podejścia do realizacji. Fajnie, że sam Mahdi próbował, ale SPOSÓB w jaki się za to zabrał jest - IMO - żenujący. Najpierw obrażona primadonna uciekła z CM Rev - nie on pierwszy, nie ostatni. Potem próba nawiązania współpracy z innymi stronami, zakończona epicką wpadką. Rev złe, Piotr Sebastian zły i każdy, kto ośmieli się nie pokochać Mahdiego jest zły.

Generalnie samo podejście do tematu, które zaczyna się od rejestracji nazwy, od nazwania swojej żony "organizatorem", od tworzenia jakiegoś "etosu RM" - to nie ma prawa się udać. Bo społeczność skupiona wokół FM-a nigdy nie będzie tak dochodowa, żeby traktować to jako pomysł na biznes i wkładać w to własne potężne pieniądze. BTW, czy Mahdi rozdając nagrody pieniężne, nie powinien przypadkiem dorobić do tego PIT-ów? ;-)

Odnośnik do komentarza

Ale o co robicie aferę? Mahdi starym dobrym zwyczajem umieścił na swoim serwisie link do CMF, my na forum mamy jego temat, w którym może promować swoją stronę - obopólna korzyść.

 

Nie jesteśmy partnerem Rozgrywki Mistrzów, nigdy nie byliśmy. Na myfootballmanager właściciel umieścił nas - co właśnie sprawdziłem - w zakładce inne.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Powyższe posty wolę skwitować uśmiechem:-) Najpierw - jeden z drugim - wyjmijcie z własnej kieszeni prawie 30 tysięcy złotych (bo tyle wyniósł budżet pierwszej edycji Rozgrywki Mistrzów) a potem włóżcie setki godzin pracy w przygotowanie regulaminów, obliczanie punktów, itd.

 

Tyle w temacie krytykantów, których stać jedynie na wklepywanie obraźliwych literek w klawiaturę wobec osób, których nie znają... Mod Team mógłby również zareagować na nazywanie mnie - poważnego 40-letniego faceta per "oszołom". Chyba, że ludzie z pasją są "oszołomami"; wtedy OK, przyjmuję to jako komplement.

 

Nie było mnie tu chwilkę, zapomniałem podlinkować ostatni czerwcowy Biuletyn:

 

14. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Przecież nikt ci nie kazał wykładać prawie 30 tysięcy złotych na organizacje jakichś mistrzostw (które ostatecznie okazały się kompromitacją). Każdy ma święte prawo do stwierdzenia, że za takimi działaniami może stać tylko oszołom.

 

Ja np. doceniam starania i jest mi przykro, że nie wyszło. Ale mam wrażenie, że to od początku był "pijany sen wariata", biorąc pod uwagę jaką grą jest Football Manager.

Odnośnik do komentarza

@Luter - na jakiej podstawie piszesz, że cokolwiek nie wyszło?

 

Edycja nr 1 została rozegrana, mistrz wyłoniony. Dokumentacja karier to ponad 200 blogów.

 

Obecnie trwa edycja nr 2 - uczestnictwo do teraz zadeklarowało ponad 30 osób, codziennie pojawiają się nowe wpisy blogowe dokumentujące eliminacje.

 

 

Więc skąd ten pomysł, że cokolwiek nie wyszło?

 

Zapraszam na stronę - sprawdź; zakładka - rozgrywka mistrzów, podzakładka - eliminacje. Muszę zmartwić wszystkich hejterów - wyszło, wyszło, a portal notuje rekordowe ilości wejść; planujemy już wersję rosyjskojęzyczną:-)

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...