Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Po wyjściu oficjalnej wersji gracie dalej save'y z bety czy zaczęliście od nowa? Bo ja gram dalej i na razie żadnych crashy nie miałem, ale nie wiem czy nie lepiej zacząć od nowa. Jak myślicie?

Zasadniczo można grać dalej. Tylko jedna osoba tu zgłaszała, że po pełnej wersji wywalało grę.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko co zrobić z kilkunastoma zawodnikami ,którzy mówią,że nie poświęcam im odpowiednio dużo czasu podczas treningu taktycznego - o co kaman?

Trenerzy mają wysokie obciążenie w treningu, musisz po prostu dodać kolejnego trenera, który będzie odpowiedzialny za taktykę tak żeby obciążenie było conajmniej średnie

Odnośnik do komentarza

Fm-a kupiłem wczoraj i tak sobie gralem testujac etc....

Teraz gram od 2h w prawdziwą kariere 48 lig i powiem ze na moim kompie chodzi w miare ok ( Win7, Ram 4 GB, 64 bit, Intel 2,66GHz, Grafika GeForce 9600).

 

Niestety wczoraj testując na 2 ligach możliwosci graficzne na moich Pc-cie nie zdały egzaminu. Gra była na najwyższych parametrach i niezle cieła. Płynnie chodzi dopiero na http://imgur.com/a/abAin

Gra sie na razie przyjemnie, fajnie zrobili interfejs z portalami spolecznosciowymi, na razie nie wiem czy przydają mi sie nowe funkcje w sztabie ( analityk i naukowiec), fajne (ale dla mnie zbedne) są przywitania trenerów i wychodzenie na boisko piłkarzy. Niby cieszy oko.....

Natomiast bardzo widoczne jest przetwarzanie danych. W porównaniu z 16-tką gra chodzi o wiele szybciej. To jest mega ogromny plus FM 17.

 

Na razie z tego co widze na minusie są rzuty wolne. Pada kazdy gol z odległosci ok 2-5 m za linią pola karnego. Do chwili obecnej rozegrałem 5 meczów tow i taki "geniusz" rzutów wolnych jak Rafał Pietrzak z Wisły strzelił 3 na 3.

No i irytujące jest to .....http://imgur.com/a/0QtQHczyli mój asystent Sobolewski (mimo dodania roli o instrukcjach dotyczących rywali). Nie wiem .... uczy sie ??????

 

No nic ..... ide grać do rana i mam nadzieje ze cos mnie zaskoczy jeszcze pozytywnie jak i negatywnie.

Miłej kariery Panowie :)

Edytowane przez ukipuki
Język polski
Odnośnik do komentarza

W jakości. Dużo lepiej to wygląda wizualnie w 3D, jeśli ma się dobre parametry to podobno jest mega różnica. Ja mogę to stwierdzić na podstawie mojego słabego lapka, co nie zmienia faktu że odczuwam różnice na plus. Są też pojedyncze detale jak nowy wygląd okienek w menu, tweety, różne pierdoły które na prawdę umilają grę.

Odnośnik do komentarza

Po wyjściu oficjalnej wersji gracie dalej save'y z bety czy zaczęliście od nowa? Bo ja gram dalej i na razie żadnych crashy nie miałem, ale nie wiem czy nie lepiej zacząć od nowa. Jak myślicie?

 

Kontynuuję save z bety i zauważyłem, że nie cały tekst zmienił się na język polski. Głupie "apply" przy poradach sztabu to jedno, ale zdarzyła mi się cała rozmowa z piłkarzem po angielsku. To samo jest z niektórymi wiadomościami w portalach społecznościowych.

Odnośnik do komentarza

 

Po wyjściu oficjalnej wersji gracie dalej save'y z bety czy zaczęliście od nowa? Bo ja gram dalej i na razie żadnych crashy nie miałem, ale nie wiem czy nie lepiej zacząć od nowa. Jak myślicie?

 

Kontynuuję save z bety i zauważyłem, że nie cały tekst zmienił się na język polski. Głupie "apply" przy poradach sztabu to jedno, ale zdarzyła mi się cała rozmowa z piłkarzem po angielsku. To samo jest z niektórymi wiadomościami w portalach społecznościowych.

 

wywal kaszę i powinno być ok, jakieś tweety się zdarzają po angielsku...

Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań do posiadaczy nowego FM'a, bo nie wiem czy opłaca się kupować odgrzewany kotlet.

 

1. Jak wyglądają oceny defensywnych pomocników? SP(O) DM(O) czy nadal są bardzo niskie?

2. Czy nadal pomimo ustawienia wszystkich obowiązków na siebie co parę dni zmienia się zaznaczenie odpoczynku przed i po meczu?

3. Czy nadal polecenie w Sztab->Obowiązki->Drużyna rezerw/Drużyna juniorska-> "Rozgrywa mecze taktyką pierwszego zespołu" jest zlewane ciepłym moczem? W FM2016 przez "taktykę pierwszego zespołu" sztab rozumie tylko formację. Jeśli gramy 4-4-2 to oni też będą grali 4-4-2, z tym że widocznie dla nich to bez różnicy że w pierwszym zespole gramy przykładowo SP(O) + BoR(A)+O(W) bo oni na tych pozycjach równie dobrze wystawiają SP(A)+BP(O)+LPK(A), więc ich wersja "taktyki pierwszego zespołu" z taktyką pierwszego zespołu nie ma nic wspólnego.

4. Czy nadal używając opcji w widoku drużyny ->Filtry->Ukryj zawodników->poza klubem, w trakcie okienka transferowego jak i przed nim opcja ta odznacza się sama co kilka dni?

1. Dalej są niskie. Zawodnik musi albo strzelić bramkę, albo zanotować asystę żeby przekroczyć próg 6.7/6.8, ew. zespół musi gromić przeciwnika. Szajs, nadal jedno wielkie GÓWNO.

2. Nie zauważyłem

3. Przyjrzę się i dam znać.

4. Możesz dokładniej wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza

@Fafus, @Qu: dzięki

Ad.4 chodzi mi o widok składu. Lubię ukrywać w nim zawodników wypożyczonych z klubu żeby nie przewijać składu tylko mieć go na jednej stronie. Opcja ta w 16' automatycznie odznacza się ( i prawdopodobnie powinna) w momencie naboru nowych juniorów. Problem w tym że w okresie grudzień - luty i marzec - wrzesień opcja ta odznacza mi się automatycznie co kilka dni. Ot irytująca pierdoła.

 

żeby sprawdzić punkt 3 potrzebujesz skina z widokiem ról (chyba że zauważysz różnicę po wysokości ustawienia :>)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...