Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Mi dobrze 442 szło tylko w Lipsku,ale tam chyba mają tak kadrę zrobioną pod to 442 heh

Mam pytanko do Was - czy w waszych karierach wystawiając zawodnika np.środka pola który gra u was jako ŚP(W) a ma wpisane ,że najlepsze jest dla niego CR(W) jakoś wpływa to na grę, gra gorzej czy raczej nie ma to znaczenia?

Odnośnik do komentarza

Za cel postawiłem sobie zrobić z Piasta w FMie 17 mega team który będzie gwałcił resztę Polski. Chcę od podstaw zbudować mega klub. Oczywiście priorytetem jest cały czas utrzymywanie się w Eklasie. W pierwszym sezonie niezawiedliśmy oczekiwań i skończyliśmy sezon na 3. miejscu :-) Powalczymy o LE.

Odnośnik do komentarza

Za cel postawiłem sobie zrobić z Piasta w FMie 17 mega team który będzie gwałcił resztę Polski. Chcę od podstaw zbudować mega klub. Oczywiście priorytetem jest cały czas utrzymywanie się w Eklasie. W pierwszym sezonie niezawiedliśmy oczekiwań i skończyliśmy sezon na 3. miejscu :-) Powalczymy o LE.

Tym co jest, czy inwestowałeś jakieś ziemniaki w nowych graczy?

Może jakaś karierka by się opisała o tym? :>

Odnośnik do komentarza

Tym co mam. Bazowałem głównie na juniorach. Napastnik rocznika 98' najwięcej bramek ze wszystkich w zespole :> Bramkarz 98' bronił w każdym meczu. Także mocno na młodzież. Obiekty też chciałbym regularnie rozbudowywać żeby to wszystko ładnie się rozwijało. Co do karierki to wątpliwe. Maturka za chwilę, nauki bardzo dużo, a i jakiegoś ciekawego pomysłu brakuje. Ale myślę że po maturce do czegoś się zabiorę :) tylko treningi zostaną.

Odnośnik do komentarza

Ja i tak najbardziej się śmiałem, jak w FM07 (chyba) znalazłem w sztabie Legii Przemka B. (polonistę ;) ) oraz Maciusia z Klanu w tym samym klubie- tylko nie pamiętam pod jakim nazwiskiem (pewnie jakieś randomowe), ale ze zdjęciem prawdziwym. :D

Odnośnik do komentarza

Kurde gram Swansea, i nagle na skrzynce wiadomość że wszedł brexit, i Walia odlacza się od Wielkiej Brytanii i automatycznie wycofanie z Premierleague i od nast sezonu występy będą w Lidze walijskiej. To chyba jakiś bug, masakra jakaś chory FM

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

1 kwietnia :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...