Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Młody zostanie bogiem w Polonii :D

Pomnik mu postawią, a może nawet zmienia nazwę Bonifraterskiej ;)

Pomnik przy Wisłostradzie, palcem będzie pokazywać, jak na Polonię dojechać ;)

 

 

O tak, żeby nie było, że w Warszawie jest tylko jeden klub. Są jeszcze Coco Jumbo, Drukarz i Polonia :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Młody zostanie bogiem w Polonii :D

Pomnik mu postawią, a może nawet zmienia nazwę Bonifraterskiej ;)

Pomnik przy Wisłostradzie, palcem będzie pokazywać, jak na Polonię dojechać ;)

 

 

O tak, żeby nie było, że w Warszawie jest tylko jeden klub. Są jeszcze Coco Jumbo, Drukarz i Polonia :D

 

No podobno :keke:

Mi znany jest oprócz Legii jeszcze tylko Hutnik ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Młody zostanie bogiem w Polonii :D

Pomnik mu postawią, a może nawet zmienia nazwę Bonifraterskiej ;)

Pomnik przy Wisłostradzie, palcem będzie pokazywać, jak na Polonię dojechać ;)

 

 

O tak, żeby nie było, że w Warszawie jest tylko jeden klub. Są jeszcze Coco Jumbo, Drukarz i Polonia :D

 

No podobno :keke:

Mi znany jest oprócz Legii jeszcze tylko Hutnik ;)

 

 

Byłem niedawno na meczu lacrosse'a :D

Odnośnik do komentarza

Liga Europy. Czwarta kolejka.

VfB Stuttgart - Polonia 3:3

http://imgur.com/a/tl53n

 

:o :o :o

Kolejny szok, prowadziliśmy z Niemcami 3:1. Remis to i tak mega sukces. Jeżeli nie przegramy dwóch ostatnich meczów wyjdziemy z grupy :)

Yako dwie bramki :D

 

Legia zremisowała z Suwałkami, my pokonaliśmy Ruch 3:1 i mamy pierwsze miejsce w lidze.

Dwie bramki znowu strzelił Yako :D Chłopak jest w formie :D

http://imgur.com/a/9pNtE

Odnośnik do komentarza

Czyli wychodzi, że to jest dalej bug. :-k

W 14-tce jest też to skopane, więc w nowszych też. Tam prowadziłem team, odchodząc gość (bramkarz) był warty 750 tys. €. Po dwóch latach wróciłem do zespołu- wartość ponad 8 mln €. Skąd, jak???

Z napastnikiem podobnie- wartość urosła kosmicznie. Z zespołu, z którego odszedłem, wartości graczy wystrzeliły w kosmos w ciągu tygodnia.

Odnośnik do komentarza

rany boskie ....usunołem przypadkowo save z najlepszą karierą .....od listopada grałem ....buuuuuuu

naprawde nie ma sposobu na odzyskanie pliku ?

kuzwa ..... to wszystko przez żydów, komunistów, masonów, atletów.......

 

nienawidze tego świata ......

Odnośnik do komentarza

rany boskie ....usunołem przypadkowo save z najlepszą karierą .....od listopada grałem ....buuuuuuu

naprawde nie ma sposobu na odzyskanie pliku ?

kuzwa ..... to wszystko przez żydów, komunistów, masonów, atletów.......

 

nienawidze tego świata ......

Napisz tu-> http://forumcm.net/index.php/topic/913-kwadratura-pieca/page-89, może ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza

To nie rób nic!

 

Jak się coś usunie to po pierwsze, sprawdź kosz, a jak tam nie ma to plik jeszcze jest dopóki... nic "komp" na niego sobie nie nagra, czyli jak będziesz coś zapisywał dalej to zapisy nie odzyskasz, ale jak zaraz po usunięciu użyjesz odpowiedniego oprogramowania to spokojnie odzyskasz.

Odnośnik do komentarza

Dlatego przezornie trzeba kariery zapisywać w kilku plikach :)

Ale ja tak wlasnie robilem .... zapisuje mi automatycznie co miesiac gry. I zaczołem nową kariere osiedlowym klubem w okręgówce. A ze miałem syf na dysku to usuwałem jak leci ( bo miałem ok 30 zapisanych gier w trzech karierach). I tak kuzwa porypaly mi sie w głowie te nazwy ze stało sie co sie stało. Własna głupota.

 

@jmk

juz nic w takim razie nie zrobie bo mi zapisało inna kareiere :( :(

 

No nic ....Pozostaje mi wprowadzić KKS Prokocim Kraków na szczyt światowej czołowki .....

Albo zacząc Wisłą nową piękną karte w jej historii .

Odnośnik do komentarza

Chciałem w FMRTE dokonać transferu, więc wszedłem w future transfer wpisałem wszystko tak jak zawsze aż tu nagle pojawia się Both players already hava a future transfer ktoś wie jak to naprawić ?

To sprawdź każdego z osobna, czy przypadkiem faktycznie nie ma przyszłego transferu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...