Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Kcę zagrać w LE

No, po wyeliminowaniu Miedzi Legnica, moja Korona zagra w 1/2 PP. W grze zostały zespoły, które spokojnie można ograć...

Europa w Kielcach... ? Po rundzie wiosennej wstawie małe podsumowanie 2 sezonoów w Koronie, może kogoś zainteresują moje dokonania :D

 

 

Modliłem się, żeby Legia odpadła i odpadła :D

Czekam na finał z Górnikiem Łęczna :D

 

Finał, wygrana i LE. Oby tym razem poszło dalej, a nie jakieś kresze.

Odnośnik do komentarza

Zaczynamy drugi sezon w Interze:

 

Transfery Interu

Ciekawsze transfery w Europie

Kadra

Grupy LM cz.1

Grupy LM cz.2

 

Z polskich drużyn tylko Legia w LE, w grupie z: Szachtar, 1. FC Koeln, Alanyaspor. Szkoda, że Icardi odszedł, ale zachciało mu się trofeów, a w poprzednim sezonie nie udało mi się zdobyć ani LE, ani mistrza, ani Pucharu. No to w tym sezonie z City będzie próbował zawojować LE

Odnośnik do komentarza

3 sezon w Stali Szczecin za mną. Po bardzo udanym roku, udało nam się wygrać Ligę Okręgową zaledwie jednym punktem przed Piastem Karsko. Przewaga mogłaby być większa gdyby nie aż 13 remisów, brak skuteczności Kosinskiego. Który zawiódł na całej linii, zastąpił go w ataku Okuszuko, strzelec 14 bramek. Najlepszym strzelcem zespołu jednak był Pasaj, który do 9 asyst dołożył jeszcze 15 bramek. Na wyróżnienie również zasługuje Owedyk, który brylował na lewej stronie obrony i to pomimo zaledwie 18 lat.

 

Po awansie do wyższej klasy rozgrywkowej, zostaliśmy również w końcu klubem półzawodowym oraz otrzymaliśmy 450tyś zł na zakontraktowanie zawodników. Następny sezon zapowiada się ultra ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Koniec :) Z dwóch ostatnich meczów udało nam się wygrać jeden, teoretycznie ten trudniejszy. Szkoda remisu z Mazowszem Grójcem, bo skończylibyśmy sezon na podium. Runda wiosenna jak najbardziej na plus. Można ją traktować, jako dobry prognostyk przed kolejnym sezonem. Najlepszy asystent ligi i klubu: Tomasz Centkowski oraz najlepsza średnia ligi: Kamil Szymczak.

Odnośnik do komentarza

Moze ktos wrzucic screeny rozwoju mlodych Lecha? Moze ktos kto nim gra i stawia na mlodych polakow? Chodzi mi glownie o Jozwiaka, Kownackiego, Gumnego, Tomczyka, Szubertowskiego oraz lub tych ktorzy najlepiej sie ze szkolki Lecha rozwineli, jesli ktos ma czas to rowniez najlepszych legionistow. Najlepiej 2/3 sezony + rozegrane. Z gory wielkie dzieki i licze ze ktos da rade.

Odnośnik do komentarza

Moze ktos wrzucic screeny rozwoju mlodych Lecha? Moze ktos kto nim gra i stawia na mlodych polakow? Chodzi mi glownie o Jozwiaka, Kownackiego, Gumnego, Tomczyka, Szubertowskiego oraz lub tych ktorzy najlepiej sie ze szkolki Lecha rozwineli, jesli ktos ma czas to rowniez najlepszych legionistow. Najlepiej 2/3 sezony + rozegrane. Z gory wielkie dzieki i licze ze ktos da rade.

Screenów Ci nie dam bo przed formatem kompa nie zrzuciłem sobie save'a z mojej karierki Zagłębiem Sosnowiec, ale na czołowych piłkarzy ligi rozwinęli się tam: Jóźwiak, Gumny, Spychała, Moder, Mleczko, a Tomczyk był takim solidnym grajkiem w polskiej ekstraklasie, a Ci co przed nim ich wymieniłem to repra polski. Z młodych Polaków to polecam Ci jeszcze: Żyro, Chorazka, Porebski, Bartosz, Laskos, Banik, Plewka, Majecki, Holownia, Bondarenko, Ryczkowski, Niezgoda, Chrzanowski, Macierzynski - Ci piłkarze byli gwiazdami Ekstraklasy w mojej karierze albo poodchodzili za miliony do innych lig.

Odnośnik do komentarza

Górnik Łęczna, Górnik Łęczna, Lubelszczyzna jest ci wdzięczna :D

 

Puchar Polski, finał.

Polonia - Górnik Łęczna 4:0 (2:0)

http://imgur.com/a/C97Ll

 

Zgodnie z przewidywaniami mamy to kurfa mać :D Zagramy w europejskich pucharach :)


Pogoń Szczecin spadała do II. ligi. Spore zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...