Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pepa wywalili z City :D Nie wiem dlaczego, ale mnie nie lubi :D

Moze dlatego ze piszesz 7 postów z rzędu zamiast edytować jeden :roll:

 

 

Wiadomo kiedy ma się pojawić nowa latka z updatem składów?

 

 

A to jest jakiś obowiązek edytowania postów we Fristajlowym? Podobno to Marynia dla miłośników FM-a.

Odnośnik do komentarza

 

 

Pepa wywalili z City :D Nie wiem dlaczego, ale mnie nie lubi :D

Moze dlatego ze piszesz 7 postów z rzędu zamiast edytować jeden :roll:

 

 

Wiadomo kiedy ma się pojawić nowa latka z updatem składów?

 

 

A to jest jakiś obowiązek edytowania postów we Fristajlowym? Podobno to Marynia dla miłośników FM-a.

 

Oczywiscie ze nie ma obowiazku, ale wygladasz jak Vinnie Jones kilka ladnych lat temu, ktory mylil ilosc z jakoscia.

 

 

@Bello di Notte: dzieki, na taka konkretna odpowiedz liczylem. Daje MOCNE.

Odnośnik do komentarza

Półfinał Pucharu Polski.

 

Piast Gliwice - Polonia 1:2 (0:0)

http://imgur.com/a/kxvNZ

 

Polonia - Piast Gliwice 2:2 (0:2)

http://imgur.com/a/xtkVC

 

W finale zagramy z Górnikiem Łęczna :D Na 90% Europo witaj :D

 

W między czasie wygraliśmy 4:0 z Zagłębiem Sosnowiec i 3:1 z Sandecją :)

Yakovenko śrubuje rekord strzelonych bramek :)

http://imgur.com/a/9Gxl3

Odnośnik do komentarza

I dzięki takim wpisom, szczególnie/przede wszystkim Wuja, chyba nachodzi mnie ochota po sięgnięcie po FMa na powrót. Co prawda wersja 15. Tylko chcąc pograć dla relaksu i na easy, to poszukam sobie killertaxy ;)

 

O to chodzi :D

Kcę zagrać w LE :D

Później chcę objąć jakaś dorosła reprezę :)

Odnośnik do komentarza

Drugi sezon w Stali Stocznia za nami. Zdecydowanie widać progres chociażby po miejscu na podium,, niestety rezerwy Błękitnych okazały się poza naszym zasięgiem. Może gdybyśmy zaczęli sezon dużo lepiej to mielibyśmy szans na walkę o awans, szczególnie że takich Błętkitnych potrafiliśmy pokonać u siebie i to aż 5-1.

 

Zawodników których warto wyróżnić, to np. najlepszy strzelec Stali Kosinski, który zaczął grać w połowie jakoś rozgrywek ze względu na odejście Afytki. 16 kolejek w pełnym wymiarze gry wystarczyło mu aby omal nie zdobyć korony króla strzelców. W przyszłym sezonie to właśnie 27 latek będzie naszym podstawowym napastnikiem i oby grał równie dobrze co w poprzednim.

 

Słowa uznania należą się również naszym ofensywnym pomocnikom, Sokołowski znów rozegrał kapitalny sezon. Pasaj był najczęściej asystującym zawodnikiem w lidze, jedynie Kardach zawiódł kompletnie co zresztą przypłacił miejscem w składzie na rzecz sprowadzonego w połowie sezonu Jaroszyńskiego.

 

Priorytetem na przyszły sezon jest sprowadzenie klasowego prawego obrońcę oraz może bramkarza. Środkowym pomocnikiem również bym nie wzgardził ale póki co nie widzę szans na zastąpienie Majewskiego lub Kruszyńskiego. Tak czy inaczej w przyszłym sezonie, cel nie może być żaden inny jak tylko zwycięstwo w rozgrywkach i awans.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kcę zagrać w LE

No, po wyeliminowaniu Miedzi Legnica, moja Korona zagra w 1/2 PP. W grze zostały zespoły, które spokojnie można ograć...

Europa w Kielcach... ? Po rundzie wiosennej wstawie małe podsumowanie 2 sezonoów w Koronie, może kogoś zainteresują moje dokonania :D

Odnośnik do komentarza

 

Kcę zagrać w LE

No, po wyeliminowaniu Miedzi Legnica, moja Korona zagra w 1/2 PP. W grze zostały zespoły, które spokojnie można ograć...

Europa w Kielcach... ? Po rundzie wiosennej wstawie małe podsumowanie 2 sezonoów w Koronie, może kogoś zainteresują moje dokonania :D

 

 

Modliłem się, żeby Legia odpadła i odpadła :D

Czekam na finał z Górnikiem Łęczna :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...