Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy sezon w roli szkoleniowca Korony za mną, 9. miejsce, w pucharze szybkie wpierdu wpierdu.

Transferowa karuzela trwa w najlepsze, Marković,Cebula sprzedani, Modelski również.

Wzmocnienia - wolne transfery z Francji. +Rakowski z Zagłębia.

Wynik inauguracji z Pogonią Szczecin 5:1 :jupi:

Odnośnik do komentarza

Pierwszy sezon w roli szkoleniowca Korony za mną, 9. miejsce, w pucharze szybkie wpierdu wpierdu.

Transferowa karuzela trwa w najlepsze, Marković,Cebula sprzedani, Modelski również.

Wzmocnienia - wolne transfery z Francji. +Rakowski z Zagłębia.

Wynik inauguracji z Pogonią Szczecin 5:1 :jupi:

Miłe złego początki :kekeke:

A nie, czekaj! to dotyczyło sparingów. ;)

Odnośnik do komentarza

Grał ktoś klubem z ligi chińskiej? Czy wygląda to w miarę tak jak w rzeczywistości? Tzn pierdylion dolarów na transfery. No i jak z reputacją? Czy gwiazdy piłki europejskiej w ogóle rozważają przenosiny? Jak z kasą za wygranie ligi, jakieś dobre pieniądze? Kusi mnie pobawić się w klubie z tej ligi, gdzie kasa jest ostatnim zmartwieniem.

Odnośnik do komentarza

Ile trzeba dać za laptop żeby można bylo godnie pograc w managera ? Pewnie chodzi głownie zeby duzo ramu i szybki procesor.Kupic na allegro czy w innym miejscu ?

Spójrz np. do tego działu -> http://forumcm.net/index.php/topic/241-komputery-przenosne/page-144na bank znajdziesz jakąś podpowiedź. RAM + procek jak piszesz. I też pytanie, co rozumiesz przez "godnie"?

Ja przy swoim starym procku (AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+) i 4 GB RAMu dobrze grałem i nigdy nie narzekałem.

Odnośnik do komentarza

Ktoś na forum pisał, ze ma ogromną baze danych, duzo lig i plynnie śmiga, o coś takiego mi chodzi. Uwielbiam grać niższe ligi, do tego bym chciał dołożyc z 10 pierwszych lig z rankingu i grac:)

 

Ja, ale płynność sam musiałbyś ocenić :)

Mecze i przerwy miedzy nimi nie fruwają mi jak dzikie, ale gra mieli się zdecydowanie szybciej niż w przypadku poprzednich wersji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...