Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko fmrte.

 

Rozmowa i obiecanka nowej umownie działa?

Nie mam w ogóle opcji rozmowy z nim.

 

 

Panowie mam problem. Grając jeszcze w League One odrzuciłem ofertę Watfordu za mojego obrońcę. Ten się obraził. Od tego czasu minęły 3 sezony, gram w Premiership, a grajek jest nadal obrażony (wtedy junior, miałem długi kontrakt, rozwinął się pięknie, teraz odrzucam oferty po 30mln Funtów a ten się nawet nie zająknie).. Jest jakaś opcja, żeby coś z tą relacją zrobić? Kontrakt wygasa za rok, a zastąpić go nie mam jak niestety..

Hmm, a nie lepiej było go sprzedać za te 35 baniek i sprowadzić na to miejsce 2 dobrych grajków?

 

Mam na koncie w tym momencie 40 baniek, tylko co z tego jak nikt sensowny nie chce przyjść.. Skład mam mocny, a obrońcy na odpowiednim poziomie ze świecą szukać.

Odnośnik do komentarza

Mam FMRTE, ale dla chcących darmowy edytor czasu rzeczywistego pojawił się fmscout editor, na ich stronie... A sportowo awansowalem Wimbledonem do Champship jako beniaminek, ale tam będzie ciężko, kasa na minusie, budżet transferowy zero, cóż moim klubem patronackim jest Chelsea, trzeba jakiegoś młodziaka wypożyczyć, kusi mnie Kiwomya. No i wolne transfery, ogólnie zapowiada się ciężki sezon, co lubię

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

gratki sensei, niezly wpierdol :)

 

 

Mam dwa pytania :

 

1. Czy ewentualna wymiana karty graficznej na jakąkolwiek inną, oczywiście lepszą, może powodować jakieś problemy z FM-em ?

 

2. W folderze z save'ami jest plik Opery "config" (Opera Web Document). Czy też powinienem go skopiować na pendrive'a przed ewentualnym przeinstalowaniem systemu ? I czy w ogóle coś skopiować prócz zapisanego stanu gry ? Z góry dzięki za odpowiedź :)

 

ad 1 nie powinna, z drugiej strony nie przyspieszy to tempa rozgrywki, jedynie polepszy ew. efekty wizualne.

 

ad 2 raczej nie powinien miec nic wspolnego z samym zapisem(przynajmniej na mac i windows, nie wiem jak z linuxem)

Odnośnik do komentarza

Witam, mam takie pytanko. Nie czytałem za wiele o najnowszej wersji, kompletnie nie wiem co się zmieniło. Mam pytanie, czy ta odsłona daje rade? Gram w FMa od lat, ale z każda kolejną wersją co raz mniej. 16stke kupiłem w dniu premiery, a na ten moment mam w nią przegrane ledwie 60h. Myślę nad zakupem 17stki i po prostu chce wiedzieć, czy warto?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam takie pytanko. Nie czytałem za wiele o najnowszej wersji, kompletnie nie wiem co się zmieniło. Mam pytanie, czy ta odsłona daje rade? Gram w FMa od lat, ale z każda kolejną wersją co raz mniej. 16stke kupiłem w dniu premiery, a na ten moment mam w nią przegrane ledwie 60h. Myślę nad zakupem 17stki i po prostu chce wiedzieć, czy warto?

Zdecydowanie warto. Dla mnie aktualnie najbardziej grywalna wersja. Poprawiona, stabilna i po prostu bardzo dobra. Może nie jest to CM 01/02, ale chyba dlatego, że sam się zestarzałem i już nie umiem tak podchodzić do tematu jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam czy koleś jeszcze zwiększy swoje umiejętności. Niby młody bo tylko 22 lata ale od 2 sezonów stanął w rozwoju.

http://imgur.com/a/NG1ET

 

A co do pytanie czy warto pograć w FM17, to warto.

patrzac, że masz marzec a on w sumie rozegrał kilka naście a nie kilkadziesiąt spotkań to nic dziwnego, że stanął w miejscu :)

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem, a mianowicie podczas próby wyboru składu do meczu wyskakuje mi owy błąd:

http://imgur.com/a/CIFII

Podczas gdy wszystkie formalności zostały dopełnione, a owi zawodnicy to wychowankowie klubu, a co za tym idzie nie powinno być tego problemu

http://imgur.com/a/NZqgU

 

Proszę bardzo o pomoc i z góry dziękuję!

Zobacz czy nie grali w rezerwach lub w U-18 w tym samym dniu co masz mecz pierwszej drużyny

Odnośnik do komentarza

 

Tak się zastanawiam czy koleś jeszcze zwiększy swoje umiejętności. Niby młody bo tylko 22 lata ale od 2 sezonów stanął w rozwoju.

http://imgur.com/a/NG1ET

 

A co do pytanie czy warto pograć w FM17, to warto.

patrzac, że masz marzec a on w sumie rozegrał kilka naście a nie kilkadziesiąt spotkań to nic dziwnego, że stanął w miejscu :)

 

We wcześniejszych sezonach też nie grywał po 30-40 spotkań ale rozwój był widoczny.

Odnośnik do komentarza

@lama58

Niestety to nie to, próbowałem zrobić to inaczej i przykładowo usunąłem wybór Załuski i oddałem go Jaworskiemu i to pomogło, ale to nie o to chodzi, ponieważ ci piłkarze są wychowankami i powinni grać bez żadnych problemów :/

 

@Aem_86

Racjaaaa! :D Dzięki wielkie, po prostu za szeroką kadrę chciałem, pierwszy raz gram z taką ilością zawodników, a to faktycznie było to! :P Myślałem, że wychowanków nie trzeba zgłaszać i mogą grać kiedy chcą :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...