Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem. Grając jeszcze w League One odrzuciłem ofertę Watfordu za mojego obrońcę. Ten się obraził. Od tego czasu minęły 3 sezony, gram w Premiership, a grajek jest nadal obrażony (wtedy junior, miałem długi kontrakt, rozwinął się pięknie, teraz odrzucam oferty po 30mln Funtów a ten się nawet nie zająknie).. Jest jakaś opcja, żeby coś z tą relacją zrobić? Kontrakt wygasa za rok, a zastąpić go nie mam jak niestety..

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem. Grając jeszcze w League One odrzuciłem ofertę Watfordu za mojego obrońcę. Ten się obraził. Od tego czasu minęły 3 sezony, gram w Premiership, a grajek jest nadal obrażony (wtedy junior, miałem długi kontrakt, rozwinął się pięknie, teraz odrzucam oferty po 30mln Funtów a ten się nawet nie zająknie).. Jest jakaś opcja, żeby coś z tą relacją zrobić? Kontrakt wygasa za rok, a zastąpić go nie mam jak niestety..

Hmm, a nie lepiej było go sprzedać za te 35 baniek i sprowadzić na to miejsce 2 dobrych grajków?

Odnośnik do komentarza

U mnie jakiś wkurzający bug się pojawił. Zmieniłem klub, zdążyłem zatrudnić po 1 skaucie i fizjo i mimo wolnych miejsc w sztabie, nie mogę umieścić nowych ogłoszeń. Swoją drogą, drażni mnie, że po zatrudnieniu szukanego pracownika, automatycznie ogłoszenie jest wycofywane.

Odnośnik do komentarza

Awansowałem Wrexhamem do Premiership, oczywiście moim zadaniem jest obrona przed spadkiem, póki co po 7 kolejkach środek tabeli. Wchodze do zakładki jak tam z zaufaniem, zarzad oczywiscie zadowolony, ze srodek tabeli, ale na końcu takie oto zdanie: ''Niemniej jednak, wciąż oczekujemy, ze i tak spadniemy z ligi'' Pokrzepiające...

Odnośnik do komentarza

Świetnie.

Jest czerwiec 2021r i Zjednoczone Królestwo wypowiada umowę UE. W podstawowym składzie mam 2 piłkarzy z poza Unii (Argentynczyk i Macedończyk) czyli miesciłem sie w normie. Miałem oczywiście 3 anglików, Walijczyka i napastnika z Irlanii Płn. No i teraz mam 7 piłkarzy z ikonką "CDZ"........po prostu rewelacja ..... :( :( :(

U mnie sie porozumieli :) Wszystko na starych zasadach

Odnośnik do komentarza

 

Świetnie.

Jest czerwiec 2021r i Zjednoczone Królestwo wypowiada umowę UE. W podstawowym składzie mam 2 piłkarzy z poza Unii (Argentynczyk i Macedończyk) czyli miesciłem sie w normie. Miałem oczywiście 3 anglików, Walijczyka i napastnika z Irlanii Płn. No i teraz mam 7 piłkarzy z ikonką "CDZ"........po prostu rewelacja ..... :( :( :(

U mnie sie porozumieli :) Wszystko na starych zasadach

 

ooooo Czyli jest szansa na powrót do UE ..... ciekawe :) a tak serio to chyba trafiłes losowo na łagodną wersje Brexitu.

 

Mieliście kiedyś coś takiego ???

http://imgur.com/a/OIlXq

 

Porażka porażką (wystawiłem rezerwy +juniorzy a w 26 sekundzie meczu moj srodkowy pomocnik dostał od razu czerwień :) )

To zdjęcie co wrzuciłem mam pierwszy raz w historii grania w FM

Odnośnik do komentarza

No i stało sie.

Po 5,5 roku prowadzenia Wisły po ostatnim meczu w grudniu z Lechią Gdańsk odrzucam oferty z 3 klubów ligi francuskiej Angers, Guingamp i Toulouse. Odrzucam równierz propozycje pracy w Sampdorii i Udinese. Ale dzień pozniej przychodzi oferta rozmowy z AC Milan. Przyjmuje bo wielkim klubom sie nie odmawia. To moja pierwsza rozmowa wiec nie mam ciśnienia. Bedzie co bedzie.

Dosłownie po 3 dniach przychodzi propozycja kontraktu na 12,25 tys euro na tydzien na 3 lata. Wg umowy mam pół roku na wprowadzenie klubu do Ligi Europy. Obecnie AC Milan zajmuje 9 miejsce.

Miałem nadzieje ze przy negocjacji o nowym kontrakcie bede mogł pozostawić Wisłe po zakonczeniu sezonu ale taka opcja nie istniała. Szkoda.

 

Zegnaj Wisło. Jeszcze tu wróce.

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania :

 

1. Czy ewentualna wymiana karty graficznej na jakąkolwiek inną, oczywiście lepszą, może powodować jakieś problemy z FM-em ?

 

2. W folderze z save'ami jest plik Opery "config" (Opera Web Document). Czy też powinienem go skopiować na pendrive'a przed ewentualnym przeinstalowaniem systemu ? I czy w ogóle coś skopiować prócz zapisanego stanu gry ? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...