Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

niezbadane są wyroki FMa jak to ktoś tu wcześniej wspomniał. Wygrywam gładko mecz 4:0 po czym lapek się resetuje z przegrzania. W sumie nic się nie stało mam save 3 dni przed meczem, więc lecę spacje i gramy jeszcze raz. Nic się nie zmieniło, gramy tymi samymi ustawieniami i składami. Nawet mecz jakoś tak z przebiegu podobny do poprzedniego, tylko czemu tym razem przegrywam 2:5...

Odnośnik do komentarza

niezbadane są wyroki FMa jak to ktoś tu wcześniej wspomniał. Wygrywam gładko mecz 4:0 po czym lapek się resetuje z przegrzania. W sumie nic się nie stało mam save 3 dni przed meczem, więc lecę spacje i gramy jeszcze raz. Nic się nie zmieniło, gramy tymi samymi ustawieniami i składami. Nawet mecz jakoś tak z przebiegu podobny do poprzedniego, tylko czemu tym razem przegrywam 2:5...

I o to właśnie chodzi,jak w życiu. Ja bym nie chciał wiedzieć, że stale będzie ten sam, albo prawie taki sam wynik.

Odnośnik do komentarza

Świetnie.

Jest czerwiec 2021r i Zjednoczone Królestwo wypowiada umowę UE. W podstawowym składzie mam 2 piłkarzy z poza Unii (Argentynczyk i Macedończyk) czyli miesciłem sie w normie. Miałem oczywiście 3 anglików, Walijczyka i napastnika z Irlanii Płn. No i teraz mam 7 piłkarzy z ikonką "CDZ"........po prostu rewelacja ..... :( :( :(

Odnośnik do komentarza

Już w pierwszym sezonie mojej przygody z Legią udało się pobić rekord z tegorocznego meczu w Dortmundzie (4:8) http://pics.tinypic.pl/i/00868/wrd7vqvw6ljh.jpg. Kosmiczny mecz :o

 

Chłopaki w hokeja zagrali :D

 

Spokojne 2:0 z Bytovią na wyjeździe i koniec rundy jesienniej. W przerwie spróbuję pozbyć się kolejnych piłkarzy :D

Odnośnik do komentarza

Kosowo U-21 - Czarnogóra U-21 0:4

 

Bardzo spokojna wygrana. Czechy zremisowały z Belgią, a Francja wygrała ze Szwecją. Francja awansowała na drugie miejsce w grupie. Mamy 5 punktów przewagi nad nią.

Do rozegrania zostały nam cztery mecze. Z Francją, Belgią i Czechami u siebie i wyjazd do Szwecji.

Jest spora szansa na awans do ME U-21. Chyba, że wcześniej pojawi się jakaś oferta z seniorskiej reprezy :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...