Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Qu. , Danielak u Ciebie gra,czy ławencja?

Sprawdziłem i odszedł na wolnym transferze przed tym jak objąłem zespół. A to ciekawe, bo był jednym z lepszych (7br,3ast w sezonie kiedy zrobili awans). Wyslalem skauta i moze go zakontrkatuje, bo dalej jest wolnym agentem :)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie : jeżeli kupie nowy komputer i zainstaluje nowego Fm'a istnieje możliwość kontynuowania mojej kariery Piece of Cake na starej bazie w nowym Fmie?

 

Nie bardzo rozumiem. Chcesz starą karierę z poprzedniego FM-a kontynuować w nowym FM-ie?

 

Po remisie z Zagłębiem Sosnowiec nasze misie się obudziły :D

Teraz strzelają aż miło :D

3:0

6:2

4:2

3:0

3:1

5:0

http://imgur.com/a/bD76q

Odnośnik do komentarza

Trochę dziwne jest to prowadzę Polski klub od 2016r i jako manager mam wybrane obywatelstwo Polskie. A tu w 2021 r przychodzi mi informacja ze ukończyłem kurs językowy i język polski nie jest dla mnie obcy. O dziwo sam siebie wysłałem na taki kurs !! Oryginalna wiadomość brzmi ( sorry nie chce mi się wklejać linka)

 

"Muszę Pana poinformować że ...... (tu moje imię i nazwisko) ukończył intensywny kurs języka na który go Pan wysłał w nadziei ze jego polski szybko się polepszy.

(tu moje imię i nazwisko) poczynił bardzo duże postępy w trakcie kursu i jego polski jest już nienaganny. "

 

WTF ????

Odnośnik do komentarza

Witam smiley2.gif Kupiłem Fm17, Pobrałem ze Steamu Edytor i tu pojawia sie moje pytanie, czy w trakcie gry jesli cos zmienie w edytorze to zmiany beda widoczne czy za kazdym razem musze rozpoczac nowa rozrywke? Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiamsmiley2.gif

Edytowane przez MaKK
Usunięcie formatowania czcionki
Odnośnik do komentarza

 

ege szege szaka laka bum bum i o dupie maryni w alternatywnym wydaniu

 

masz pytanie dot. wersjie FM 2017 ? Świetnie trafiłeś, to idealne miejsce aby je zadać !

Witam smiley2.gif Kupiłem Fm17, Pobrałem ze Steamu Edytor i tu pojawia sie moje pytanie, czy w trakcie gry jesli cos zmienie w edytorze to zmiany beda widoczne czy za kazdym razem musze rozpoczac nowa rozrywke? Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiamsmiley2.gif

 

trzeba rozpocząć nową rozgrywkę

Edytowane przez MaKK
Usunięcie formatowania czcionki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...