Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
klinsmann

Fristajlowy Kącik [FM2017]

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, rozgrywkę rozpoczętą w becie można kontynuować w pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aczkolwiek, zalecane jest rozpoczęcie nowej rozgrywki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od kiedy? w 16 w becie można było zacząć i grać do oporu bez żadnych problemów - gracze nie zgłaszali takiego issue.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od kiedy? w 16 w becie można było zacząć i grać do oporu bez żadnych problemów - gracze nie zgłaszali takiego issue.

Tak samo jak po każdym peczu. Nie jest konieczne a zalecane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bzdura

tego typu zalecenia dotyczył dużo starszych wersji, od fm 2008 nigdy nie miałem żadnych crashy spowodowanych paczem. do wersji fm15 gracze, ktory mieli problemy bylo zazwyczaj spowodowane konfiguracja zwiazana z kartami amd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uk.gamesplanet raczej bezproblemowe? 29,99 funtów czyli około 145 złotych za digitala z betę, nie pobrało żadnych prowizji PKO przy zapłacie kartą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FM już w wersji 17.0.2, czyli pewnie pierwsze błędy poprawione :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@krzysiu tam gdzie zwykle, \user\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2017 - Czyt. grafika w folderze "graphics" a gry w "games"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wiem ,ale włączyłem ustawienia i nie widziałem tego w opcjach ustawienia w grze :/ czy ja ślepy jestem hehe :D? Bo ustawiłem,żeby grę mi zapisało na D a inne rzeczy i te foldery typu skins itd. to są nadal na C a chce żeby się zapisywało na D i nie widzę możliwości ustawienia zapisywania grafik itd. na dysk D?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wiem ,ale włączyłem ustawienia i nie widziałem tego w opcjach ustawienia w grze :/ czy ja ślepy jestem hehe :D? Bo ustawiłem,żeby grę mi zapisało na D a inne rzeczy i te foldery typu skins itd. to są nadal na C a chce żeby się zapisywało na D i nie widzę możliwości ustawienia zapisywania grafik itd. na dysk D?

W opcjach gry musisz zmienić folder docelowy, z którego będą wczytywane grafiki i zapisy. Stwórz sobie folder, a w opcjach znajdź do niego ścieżkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie mi chodzi o to ,że albo jestem ślepy albo nie widzę możliwości zmiany tego foldera docelowego :)

https://zapodaj.net/e7ffafeb6ad57.png.htmltak wygląda menu z ustawieniami i gdzie szukać tego zmieniania foldera docelowego? Chyba ,że w becie nie ma takiej możliwości po prostu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki za post pod postem ,ale nie da się tamtego usunąć - udało mi się zrobić grafikę :)

Mam inne pytanie czy u was język polski w Becie jest taki pomieszany z angielskim? Poprawią to , czy taki ,,Polski " zostanie :)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki za post pod postem ,ale nie da się tamtego usunąć - udało mi się zrobić grafikę :)

Mam inne pytanie czy u was język polski w Becie jest taki pomieszany z angielskim? Poprawią to , czy taki ,,Polski " zostanie :)?

Ponoć taki jest w becie połamany język. W pełnej wersji będzie normalny, jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi