Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
klinsmann

Fristajlowy Kącik [FM2017]

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardziej od tepoty twarzy denerwują te długie kudly... przykład w/w Serban, łysy, któremu czoło się kończy na czubku głowy ale zrobił sobie zaczeske z trzech wlosow;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, z0nk napisał:

Ale chyba w fm18 nie mają takich skazańczych ryjow nie?

A jeszcze nie wiem, ale FM18 przez kilka chwil, które nim się bawiłem wygląda po prostu ejmejzing :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opchnalem ŚO za 40 mln plus 5 w bonusie i od razu zakupiłem bramkarza za 26, 5 plus w chuj bonusów. W życiu tyle pieniędzy nie wydałem na jednego bramkarza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh... nie ma Lacazette'a nie ma wyników. Chłopak szedł chyba na 60 goli w sezonie i... kontuzja:(. Slabo widzę ten sezon:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Finał pucharu ligi i kolejna porazka:(. Jak trzeba postawić kropkę nad i to zespół zawodzi. Dwa mistrzostwa można powiedzieć przegrane w ostatniej kolejce, puchar Francji-przegrana w finale. To samo w finale pucharu ligi tylko że tutaj dwie porażki. Do tego dwie porażki w trofeum mistrzów(przy 4 próbach). Złamać się mozna

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 2020 Francja pod wodzą Wengera zdobywa ME. Rok później Wenger zostaje trenerem City a jego następcą  na stanowisku selekcjonera zostaje...ja. Byłem w szoku, to może moje wyniki z lyonem nie są takie złe? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Finał pucharu konfederacji i oczywiście porażka choć byliśmy faworytami. Gra chujowo a Pogba kolejny raz zarobił czerwona kartkę. 6 meczów dwa razy czerwo. Mimo, że to gwiazda światowej klasy wylatuje z kadry. 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakiś sposób aby wpłynąć na zawodnika aby grał ostrożniej. Mój obrońca wylapuje seryjnie żółte kartki i już dwa mecze z rzędu kończyłem w 10. Chodzi mi o coś jak rozmowa albo trening ukierunkowany na czystsza grę... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki ma atrybut Agresja? :>

Może dodać mu grę bez wślizgów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.07.2018 o 21:15, Makk napisał:

A jaki ma atrybut Agresja? :>

Może dodać mu grę bez wślizgów.

Jak widać nie ma wysokiej agresji https://imgur.com/a/dnJ8p6s W poleceniach ind. nie ma zaznaczonych ostrych wślizgów. Jedynie w poleceniach drużynowych jest ostrzejszy odbiór piłki. A niestety dwa ostatnie mecze kończył przedwcześnie po zgarnieciu dwóch żółtek. podobny problem mam z Pogbą, tyle, że w reprezentacji. Tu jak widać agresja jest spora https://imgur.com/kwc4mEg i widać to w trakcie spotkań. Charakterystyczne zagranie dla niego to wślizg na wyprostowanych nogach:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest coś w rodzaju scoutingu gdy prowadzisz repre? Chcę znaleźć jakiegoś dobrego PO a lista krajowa jest dość ograniczona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Lucifer Morningstar napisał:

Czy jest coś w rodzaju scoutingu gdy prowadzisz repre? Chcę znaleźć jakiegoś dobrego PO a lista krajowa jest dość ograniczona. 

We wcześniejszych FMach chyba takiego czegoś nie było. Aczkolwiek mogę się mylić, bo ostatni raz reprezentację prowadziłem X lat temu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Makk napisał:

We wcześniejszych FMach chyba takiego czegoś nie było. Aczkolwiek mogę się mylić, bo ostatni raz reprezentację prowadziłem X lat temu ;) 

Znalazłem to czego szukałem. Jest taka opcja. 

Wreszcie gram dobry sezon, a nawet bardzo dobry( nie licząc ostatniej wpadki z zamykającym tabele Starsburgiem(1-2:/),w ogóle zauważyłem, że na najsłabsze zespoły ciężko mobilizacja w mojej ekipie) ale co z tego jak Monaco i PSG weszły na taki poziom że, ciężko z nimi rywalizować. Do tego kasa, nie ma zawodnika którego by nie kupili:/. Ale nie poddaje się i walczę. Jeśli któryś z zespołów nie złapie w samej końcówce sezonu zadyszki, to wyniki punktowe będą niesamowite. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Lucifer Morningstar napisał:

I walcz tu z takimi potworami:_confused:https://imgur.com/omyVh0R

Ale jedyna porażka Monaco to moja zasługa...3-1:biggrin:

:glaszcze: Czas na zmianę klubu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zwycięstwie z Portugalią 6:4, remis z Hiszpanią 2:2 i wygrana z Peru 2:1.

Z grupy wychodzi oprócz nas Portugalia.

Co ciekawe z grup wyszły także DR Konga i Wyspy Zielonego Przylądka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi