Skocz do zawartości
klinsmann

Fristajlowy Kącik [FM2017]

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.01.2018 o 09:04, Makk napisał:

Żaden ze szkółki się nie nadaje do takiej roli? Powinno się coś tam dobrego wykluć z tymi obiektami, co masz :> 

Ze szkółki nie mogą  być bo tam sami Polacy. Jakby kibice zobaczyli Polaka w składzie, to by w ramach protestu opuścili trybuny;)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Lucifer Morningstar napisał:

Ze szkółki nie mogą  być bo tam sami Polacy. Jakby kibice zobaczyli Polaka w składzie, to by w ramach protestu opuścili trybuny;)

Polacy na Madagaskar!!!

Polacy to sobie mogą iść do tego gorszego klubu z Warszawy ;)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liverpool małe penisy. Podpierniczyli mi rezerwowego, mega utalentowanego bramkarza :/

Muszę Tytonia wstawić na rezerwę w LM :/

Nie stać mnie było na 350 tysięcy euro miesięcznie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Wujek Przecinak napisał:

Polacy na Madagaskar!!!

Polacy to sobie mogą iść do tego gorszego klubu z Warszawy ;)

Nic dodać nic ująć:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Warszawie jest tylko jeden prawilny i słuszny klub- Duma Bielan, Hutnik Warszawa :D 

A gorszy to wiadomo jaki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślałem, że jedyny słuszny to Ursus... 
błąd tylko Drukarz
  • Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Makk napisał:

W Warszawie jest tylko jeden prawilny i słuszny klub- Duma Bielan, Hutnik Warszawa :D 

A gorszy to wiadomo jaki...

Wiesz, że solisz głupoty? Jedyny słuszny jest Drukarz :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja myślałem że Coco Jumbo Warszawa ;p

• Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liverpool zarąbał mi rezerwowego bramkarza to ściągnąłem kolejnego młodego Francuza i Sergio Romero na grającego trenera :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wróciła liga :D

Na początek spokojne 4:0 z Pogonią na wyjeździe :) Mimo gry w 10, bo Linetty wyleciał. 

Moja filia ma fajny skład :D 

https://imgur.com/a/434y6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy raz mam tak, iż w terminarzu pokazuje mi 2 mecze pod rząd z drużyna Swansea, rozgrywanymi w lidze.. Odpowiednio: 27.04 i 01.05... Miał ktoś już tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tak się bugowało jak był losowany puchar i przenosiło mi mecz ligowy, ale po zapisaniu i wczytaniu już się pokazywało normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.02.2018 o 22:18, stilonowiec123 napisał:

Pierwszy raz mam tak, iż w terminarzu pokazuje mi 2 mecze pod rząd z drużyna Swansea, rozgrywanymi w lidze.. Odpowiednio: 27.04 i 01.05... Miał ktoś już tak?

Bywa, mi trafiło się swego czasu 4 z rzędu - 2 w lidze i puchar wraz z rewanżem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ burdel jest w przepisach albo w samej grze jeśli chodzi o zawieszenia w Hiszpanii.

Gość, który nigdy nie grał w La Liga okazuje się zawieszony na 1 mecz. 

Następny kwiatek to piłkarz z drużyny B na co dzień występującej w rozgrywkach 3 klasy rozgrywkowej. Zagrał w pucharze króla mecz w poprzednim sezonie gdzie wyłapał czerwo. Od tego czasu minęło jakieś 15 spotkań tegoż pucharu a on nadal jest zawieszony w nim na 1(!) mecz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgłoś na forum SI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jak wygląda u was podział newgenów ze względu na pozycje? Mam dziwne wrażenie że FM17 generuje dziwną nadreprezentację ofensywnych graczy. Nie chodzi mi o ilość a o jakość. U mnie w kolejnym savie pojawia się podejrzanie dużo graczy określanych jako wielki talent na pozycji napastnika, skrzydłowego czy OPS. Wiem że FM ma spory problem z generowaniem bramkarzy-libero a to może być kolejny problem przy dłuższej rozgrywce. 

Zbliżam się do naboru do szkółki i zastanawiam się czy nie zapisać gry i nie spróbować tak ze 100 razy przejść tego dnia sprawdzając ile i jakich zawodników wyprodukuje klub. Jakim narzędziem sprawdzę najszybciej PA zawodników w real time?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zawsze najwięcej było skrzydłowych. Pewnie dlatego, że grałem taktyka bez skrzydeł;). Sporo też było środkowych obrońców więc chyba nie istniała taka zależność o jakiej mówisz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi