Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
klinsmann

Fristajlowy Kącik [FM2017]

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy sympatyczni, 2032 rok, Bayer Leverkusen. Na maksa rozbudowana baza treningowa i obiekty młodzieżowe. W U-19 mam z 5 młodych z potencjałem na 4,5 gwiazdki. Trenerzy w U-19 raczej na 4 gwiazdki, fizyczni i ofensywa na 4,5 gwiazdki. 

Pytanie brzmi: trzymać i dawać grać w rozgrywkach U-19 przy takich porządnych obiektach i sztabie, czy wysyłać po świecie do gry w drugich czy trzecich ligach? Z bundesligi też chcą wypożyczać, ale raczej młodzi się nie przebiją więc mam do wyboru dwie w/w opcje. Poratujcie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz wypożyczać, przy okazji z opcją jakiejś opłaty/mies. Często, jak dobrze pamiętam zgadzali się płacić 10% ceny grajka miesięcznie, ale możesz ponegocjować.

Poza tym ważne by na tym wypożyczeniu grał i żeby klub miał dobre obiekty do trenowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No właśnie tak się zastanawiam, bo w zasadzie żaden klub, do którego mogę wypożyczać, nie ma takich obiektów jak ja. Pytanie, czy lepiej na fantastycznych obiektach ale grać w U-19 czy na gorszych obiektach, ale w pierwszych drużynach niższych lig. Na kasie z wypożyczenia mi bardzo nie zależy. Nie robię szalonych zakupów, więc mi zbywa ;-) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Da się w FM touch dodawać własne pliki z edytora?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od siedmiu meczów moja Japonia nie straciła bramki :D

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, Wujek Przecinak napisał:

Od siedmiu meczów moja Japonia nie straciła bramki :D

Siedmiu Samurajów ;) 

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brytole wyszli z UE, ale zmian w zasadach dotyczących piłkarzy nie ma :D Ufff :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta