Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
klinsmann

Fristajlowy Kącik [FM2017]

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy sympatyczni, 2032 rok, Bayer Leverkusen. Na maksa rozbudowana baza treningowa i obiekty młodzieżowe. W U-19 mam z 5 młodych z potencjałem na 4,5 gwiazdki. Trenerzy w U-19 raczej na 4 gwiazdki, fizyczni i ofensywa na 4,5 gwiazdki. 

Pytanie brzmi: trzymać i dawać grać w rozgrywkach U-19 przy takich porządnych obiektach i sztabie, czy wysyłać po świecie do gry w drugich czy trzecich ligach? Z bundesligi też chcą wypożyczać, ale raczej młodzi się nie przebiją więc mam do wyboru dwie w/w opcje. Poratujcie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz wypożyczać, przy okazji z opcją jakiejś opłaty/mies. Często, jak dobrze pamiętam zgadzali się płacić 10% ceny grajka miesięcznie, ale możesz ponegocjować.

Poza tym ważne by na tym wypożyczeniu grał i żeby klub miał dobre obiekty do trenowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No właśnie tak się zastanawiam, bo w zasadzie żaden klub, do którego mogę wypożyczać, nie ma takich obiektów jak ja. Pytanie, czy lepiej na fantastycznych obiektach ale grać w U-19 czy na gorszych obiektach, ale w pierwszych drużynach niższych lig. Na kasie z wypożyczenia mi bardzo nie zależy. Nie robię szalonych zakupów, więc mi zbywa ;-) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Da się w FM touch dodawać własne pliki z edytora?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od siedmiu meczów moja Japonia nie straciła bramki :D

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, Wujek Przecinak napisał:

Od siedmiu meczów moja Japonia nie straciła bramki :D

Siedmiu Samurajów ;) 

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brytole wyszli z UE, ale zmian w zasadach dotyczących piłkarzy nie ma :D Ufff :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 11.01.2018 o 11:35, M8_Pl napisał:

No właśnie tak się zastanawiam, bo w zasadzie żaden klub, do którego mogę wypożyczać, nie ma takich obiektów jak ja. Pytanie, czy lepiej na fantastycznych obiektach ale grać w U-19 czy na gorszych obiektach, ale w pierwszych drużynach niższych lig. Na kasie z wypożyczenia mi bardzo nie zależy. Nie robię szalonych zakupów, więc mi zbywa ;-) 

do 18nastki trzymać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na MŚ zagramy w grupie z Hiszpania, Portugalią i Peru :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3 zwycięstwa, 3 remisy, 0 porażek w fazie grupowej LM.

Z grupy wychodzimy my i Galata. Odpadają Spartak i Bayern :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W kolejnej rundzie zagramy z Dortmundem. Przeciwnik do pyknięcia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta gra potrafi zaskakiwać...

2 sezon. Sampdoria - 3 miejsce w pierwszym sezonie, drugi sezon właśnie się kończy.

Wygraliśmy ligę i przygotowujemy się do finału LM z Liverpoolem. Tymczasem 2 dni przed finałowym meczem przychodzi do mnie najlepszy gracz i informuje że musi odejść do lepszego klubu. Mówię spoko, co mage zrobić żeby cię tu zatrzymać, a on na to że chciałby wygrać LM, a w tym klubie nie osiągnie tego do końca kariery. Optymista max :D 

Żeby było jeszcze zabawniej, drugi z podstawowej pary stoperów właśnie wybrał się na zgrupowanie Portugalii u-20, która gra towarzyski mecz 6 czerwca, więc będzie niedostępny na finał 26 maja.

• Lubię! 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piłkarz roku w Danii: Kasper Dolberg (Polonia)

Piłkarz roku w Finlandii: Joel Pohjanpalo (Polonia)

Piłkarz roku w Wali: niestety Bale, ale drugi Connor Roberts (Polonia)

Ukraiński napastnik roku (piłkarzem został Psitolianka): Yuriy Yakovenko (Polonia)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ha, podstawowym DM jest teraz u mnie Linetty :D Jednego Polaka mam w składzie :D

Plus kilku młodych zmienników :)

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Linetty...typowo polskie nazwisko;). A gdzie są nasi jak Brzęczyszczykiewicz czy chociażby Szczęsny? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za Linettego właśnie dostaje oferty od klubów z Manchesteru po 50 mln euro, czekam na 70 :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 26.01.2018 o 13:51, Lucifer Morningstar napisał:

Linetty...typowo polskie nazwisko;). A gdzie są nasi jak Brzęczyszczykiewicz czy chociażby Szczęsny? ;)

Mówisz, masz :D To jeden z utalentowanych młodych zawodników, których kiszę w rezerwach :D

https://imgur.com/a/4gx6I

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta