Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy sympatyczni, 2032 rok, Bayer Leverkusen. Na maksa rozbudowana baza treningowa i obiekty młodzieżowe. W U-19 mam z 5 młodych z potencjałem na 4,5 gwiazdki. Trenerzy w U-19 raczej na 4 gwiazdki, fizyczni i ofensywa na 4,5 gwiazdki. 

Pytanie brzmi: trzymać i dawać grać w rozgrywkach U-19 przy takich porządnych obiektach i sztabie, czy wysyłać po świecie do gry w drugich czy trzecich ligach? Z bundesligi też chcą wypożyczać, ale raczej młodzi się nie przebiją więc mam do wyboru dwie w/w opcje. Poratujcie. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie tak się zastanawiam, bo w zasadzie żaden klub, do którego mogę wypożyczać, nie ma takich obiektów jak ja. Pytanie, czy lepiej na fantastycznych obiektach ale grać w U-19 czy na gorszych obiektach, ale w pierwszych drużynach niższych lig. Na kasie z wypożyczenia mi bardzo nie zależy. Nie robię szalonych zakupów, więc mi zbywa ;-) 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.01.2018 o 11:35, M8_Pl napisał:

No właśnie tak się zastanawiam, bo w zasadzie żaden klub, do którego mogę wypożyczać, nie ma takich obiektów jak ja. Pytanie, czy lepiej na fantastycznych obiektach ale grać w U-19 czy na gorszych obiektach, ale w pierwszych drużynach niższych lig. Na kasie z wypożyczenia mi bardzo nie zależy. Nie robię szalonych zakupów, więc mi zbywa ;-) 

 

 

 

do 18nastki trzymać.

Odnośnik do komentarza

Ta gra potrafi zaskakiwać...

2 sezon. Sampdoria - 3 miejsce w pierwszym sezonie, drugi sezon właśnie się kończy.

Wygraliśmy ligę i przygotowujemy się do finału LM z Liverpoolem. Tymczasem 2 dni przed finałowym meczem przychodzi do mnie najlepszy gracz i informuje że musi odejść do lepszego klubu. Mówię spoko, co mage zrobić żeby cię tu zatrzymać, a on na to że chciałby wygrać LM, a w tym klubie nie osiągnie tego do końca kariery. Optymista max :D 

Żeby było jeszcze zabawniej, drugi z podstawowej pary stoperów właśnie wybrał się na zgrupowanie Portugalii u-20, która gra towarzyski mecz 6 czerwca, więc będzie niedostępny na finał 26 maja.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...