Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
klinsmann

Fristajlowy Kącik [FM2017]

Rekomendowane odpowiedzi

Posiada ktoś może link do jakiegoś uaktualnienia składów po zamknięciu okienka transferowego, który warto polecić do grania?

Chyba trzeba poczekać do FM 18. Też mi trochę źle, że nie ma w moim FM np. Situma.

Gytkjaer na szczęście jest :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do przejęć klubów polskich, to u mnie w sejwie, gdzie zaczynałem w Koronie, a obecnie jestem w Evertonie, polskie kluby przejmowali Senegalczycy, Litwini, Niemcy, Amerykanin, to wiem na pewno bo obserwowałem, ale widziałem, że część z nich już nie ma swoich klubów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie do Wujka Przecinaka, a brzmi ono tak: w szczytowym momencie na którym miejscu liga i klub w rankingu wg współczynników ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie do Wujka Przecinaka, a brzmi ono tak: w szczytowym momencie na którym miejscu liga i klub w rankingu wg współczynników ??

Dzisiaj wieczorem lub jutro odpalę FM-a i Ci podam :) Też jestem ciekawy, bo tego jeszcze nie sprawdzałem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siema, Wujo widzę, że Jakowienkooo ciśnie dalej. Czekam na bramki Dolberga :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siema, Wujo widzę, że Jakowienkooo ciśnie dalej. Czekam na bramki Dolberga :))

On miewa przestoje, ale później potrafi przez kilka meczów seryjnie bramki strzelać. Ostatnio w LM idzie mu lepiej niż w lidze. W sumie to bardzo dobrze :D

Co ciekawe dalej żaden klub nie jest nim zainteresowany :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponawiam:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie miałem czasu FM-a odpalić :D Może dzisiaj :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może mi ktoś podać ID Fojuta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry, jak ponawiam pytanie, które było kilka stron temu (nie czytam tego tematu regularnie), ale może mi ktoś polecić jakiś dobry update do FM-a z dobrą bazą polskich transferów? Oczywiście inne ligi też dobrze, żeby były, ale najbardziej zależy mi na dokładności polskiej ekstraklasy i pierwszej ligi. Szukałem ale ani na CMRev, ani na CFM nie ma nic aktualnego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mialem do Was sie zglosic z pomoca o wybor klubu ale jakos tak czas zlecial i nadal sie zastanawiam ale zawezam juz grono klubow. jednakze mam z gola inne pytanie, a mianowicie.

- Jest dodatek zmieniajacy nazwy japonskich klubow na wlasciwe? poniewaz mam dodatek lig japonskich ale nazwy sa fikcyjne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może mi ktoś podać ID Fojuta?

5008830

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1/8 lm Jagiellonia-bayern 5-1:D. Zwycięstwo tym cenniejsze że od 40minuty graliśmy w 10. Martwi tylko kontuzja Cobba(wypadł na 5 msc). Na szczęście jego zastępca Tomala ustrzelil w tym spotkaniu hat tricka:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ranking międzynarodowy - Polska 17

Według współczynników ligowych - Polska 23 w Europie

Według współczynników klubowych - Polska 9 w Europie

Ranking ligowy - Polska 13

Międzynarodowy ranking klubowy - Polonia 124

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaraz całe 50 milionów euro pójdzie w pizdu. Zarząd rozbudowuje obiekty młodzieżowe, a ja dodałem jeszcze treningowe :D

Jak nie zarobimy na LM będzie bieda :D

Odrobinkę wzmocniliśmy Sandecję :)

https://imgur.com/a/0xN4r

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ranking międzynarodowy - Polska 17

Według współczynników ligowych - Polska 23 w Europie

Według współczynników klubowych - Polska 9 w Europie

Ranking ligowy - Polska 13

Międzynarodowy ranking klubowy - Polonia 124

Dziekuje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

rewanż: Bayern-Jagiellonia 1-0 czyli jaga pierwszy raz w historii awansuje do ćwierćfinału lm. Klątwa przelamana:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okej, znalazłem trochę więcej czasu na przeglądnięcie interesujących mnie klubów i w taki oto sposób wybrałem dla siebie kilka interesujących mnie klubów, które mógłym prowadzić w przyszłej i ostatniej karierze w fm 2017 (póki co cisnę sezon 2025/2026 w Evertonie - dopóki Lukaku i Dybala będą grywalni :D, a ta kariera ma być na chill przed wejściem na ostro w fm18), a więc wygląda to tak:

1. Newcastle United - klub do którego mam sentyment od zawsze, super kibice i atmosfera na stadionie, ich miejsce znajduje się w PL więc chciałbym na swój sposób zbudować ich powrót i nową potęgę na Wyspach i Świecie. Środków do pracy nie zabraknie, chociaż różnie to bywa z tym ich właścicielem.

2. Crewe Alexandra - za dużo o klubie nie wiem, jedynie to że opierają się głównie na młodych zawodnikach i wychowankach klubu (chyba 90% zawodników to wychowankowie klubu do 21 lat), grają w League Two, więc spokojnie można ogrywać młodych, zwalniać słabszych i szukać nowych, aby krok po kroku budować ekipę do walki o PL. Poza tym klub bez osiągnięć oraz bez presji.

3. Red Bull Brasil - aktualnie kolejny twór z fabryki Red Bulla gra w brazylijskiej Serie D i ma aspiracje aby to jak najszybciej awansować i walczyć o Mistrzostwo Brazylii. Ciekawe zaplecze, środków nie zabraknie na nic, więc jest szansa na stworzenie nowej brazylijskiej potęgi.

4. Meizhou Hakka - chiński zespół grający na drugim szczeblu ligowym. Jeden z mniej zamożnych klubów, a więc tym większa frajda grania i przebijania się w tak nieznanej lidze i na tak nieznanym terenie. Może być ciekawa, egzotyczna kariera z tego.

5. Le Havre AC - występująca w francuskiej Ligue 2 kopalnia piłkarskich diamentów to może być równie idealny zespół do tworzenia nowej francuskiej potęgi piłkarskiej. Opierają się na młodych zawodnikach, którzy głównie są wychowankami klubu.

6. CF Villanovense - hiszpańska ekipa występująca w Segunda Division B4, grałem tym zespołem w fm16, grało się przyjemnie, bez presji i ciśnienia. Malutki klubik z malutkiego miasta i biednej gminy, poza tym właściciel też do najbogatszych nie należał. Awans do La Liga nie jest nawet ich marzeniem, ale moim, w ostatniej karierze był. Ciekawa kariera może z tego romansu również wyniknąć.

7. Hansa Rostock - nigdy nie grałem na powazniej w fm drużynami z Bundesligi, tutaj akurat 3. Dla mnie ekipa z Rostocku kojarzy się z 1. Bundesligą i tam widzę ich miejsce. Klub jest dobrym miejscem do budowania ciekawej ekipy. Oczywiście nie opartej na 'refugees'.

Jakieś rady? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta