Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Wrrrr...O co chodzi w tej superlidze? W tamtym sezonie zająłem 3 miejsce i grałem w jakichś śmiesznych barażach o europejskie puchary. W tym sezonie również zajęliśmy 3 lokatę i nie gramy nawet w barażach O.o

Dobra, czas chyba przenieść się do Luksemburga.

 

Dobra, jednak udało mi się awansować do europejskich pucharów, zostaję więc na kolejny sezon.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Pytanie do Was. Jako, że aktualna kariera zaczyna mnie już powoli nudzić (sezon 2025-2026 Evertonem, 2xPL, 2xLM, 2xLE, 4xSE, 3xFAC, 5xEFL, 4xCS, 1xKMŚ) stwierdziłem, że zanim zacznę myśleć o nowym fmie zagram sobie jakąś karierę totalną odskocznie. Chodzi mi o karierę bardzo egzotyczna lub taką gdzie będę prowadzić jakiś klubik eksperymentalnie. Ogółem mam kilka pomysłów:

 

- ligi azjatyckie, plus kilka europejskich i brazylijska (na zawodników), objęcie klubu z ligi typu chińska, koreańska czy japońska i zabawa klubem w podbój Azji.

- ligi obu Ameryk, zaś rozgrywka MLS/USL i ciśnięcie w tamtych rozgrywkach jakimś klubem

- ligi europejskie, mały klubik bez historii z krajów z lig top10, droga na szczyt itp.

- ligi europejskie, słabsze ligi i walka którymś z klubów o podbój europejskiego podwórka

- ligi europejskie, stworzenie nowego klubu ze sporym budżetem i budowa nowej potęgi

- ligi azjatyckie z takich krajów jak Tajlandia, Malezja, Indonezja etc.

 

Mam kilka zamysłów ale nadal nie jestem pewny i póki co gdybam, stwierdziłem, że może Wy moglibyście się jakoś wypowiedzieć i może nakierować :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
ligi europejskie, mały klubik bez historii z krajów z lig top10, droga na szczyt itp.

 

Fajnym pomysłem mogłoby być np. Vitesse. Nie jest to oczywiście mały klub, ale też żaden gigant. Fajni zawodnicy, talentów też raczej nie brakuje. No i zespół ten współpracuje z Chelsea, więc byłaby szansa na zbudowanie drużyny, z którą można byłoby pohulać w Europie. A jeżeli nie Vitesse, to można przywrócić dawny blask Boaviście - pamiętam, że w sezonie 2000/2001 grali w Lidze Mistrzów. Później klub wpadł w problemy finansowe i błąkał się po niższych ligach, ale teraz znów gra w Primeira Liga i myślę, że byłaby to dobra baza do stworzenia fajnego projektu.

 

 

 

ligi europejskie, słabsze ligi i walka którymś z klubów o podbój europejskiego podwórka

 

Ciekawe wydają się np. czołowe kluby austrackie, jak Austria czy Rapid. Albo jeszcze większe wyzwanie - Ferencvaros. Problemów z mistrzostwem Węgier nie powinno być, więc sama gra w lidze pewnie byłaby nudna, ale może dałoby się stworzyć solidną drużynę i pokazać się w Europie. Niezłą opcją może być też wprowadzenie do Ligi Mistrzów po latach Rosenborga, albo zrobienie mocnej drużyny z Partizana lub Crveny Zvezdy, gdzie na brak talentów na pewno nie można narzekać. Co do zespołów z innych kontynentów, to już trudno mi się wypowiadać, ale w Tajlandii to można byłoby poprowadzić Buriram United i spróbować coś zdziałać w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Ale to tylko moje typy, może ktoś podsunie lepsze :)

Odnośnik do komentarza

 

ligi europejskie, mały klubik bez historii z krajów z lig top10, droga na szczyt itp.

 

Fajnym pomysłem mogłoby być np. Vitesse. Nie jest to oczywiście mały klub, ale też żaden gigant. Fajni zawodnicy, talentów też raczej nie brakuje. No i zespół ten współpracuje z Chelsea, więc byłaby szansa na zbudowanie drużyny, z którą można byłoby pohulać w Europie. A jeżeli nie Vitesse, to można przywrócić dawny blask Boaviście - pamiętam, że w sezonie 2000/2001 grali w Lidze Mistrzów. Później klub wpadł w problemy finansowe i błąkał się po niższych ligach, ale teraz znów gra w Primeira Liga i myślę, że byłaby to dobra baza do stworzenia fajnego projektu.

 

 

 

ligi europejskie, słabsze ligi i walka którymś z klubów o podbój europejskiego podwórka

 

Ciekawe wydają się np. czołowe kluby austrackie, jak Austria czy Rapid. Albo jeszcze większe wyzwanie - Ferencvaros. Problemów z mistrzostwem Węgier nie powinno być, więc sama gra w lidze pewnie byłaby nudna, ale może dałoby się stworzyć solidną drużynę i pokazać się w Europie. Niezłą opcją może być też wprowadzenie do Ligi Mistrzów po latach Rosenborga, albo zrobienie mocnej drużyny z Partizana lub Crveny Zvezdy, gdzie na brak talentów na pewno nie można narzekać. Co do zespołów z innych kontynentów, to już trudno mi się wypowiadać, ale w Tajlandii to można byłoby poprowadzić Buriram United i spróbować coś zdziałać w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Ale to tylko moje typy, może ktoś podsunie lepsze :)

 

 

Dziękuję za rady, dzisiaj zrobię dokładne rozeznanie w klubach i ligach. Biorę pod uwagę też afrykańskie ligi.

 

dodatek PLU Uptade i C Klasa :)

 

Polskie ligi odpadają, nie bawi mnie w ogóle polska piłka nożna.

Odnośnik do komentarza

 

 

ligi europejskie, mały klubik bez historii z krajów z lig top10, droga na szczyt itp.

 

Fajnym pomysłem mogłoby być np. Vitesse. Nie jest to oczywiście mały klub, ale też żaden gigant. Fajni zawodnicy, talentów też raczej nie brakuje. No i zespół ten współpracuje z Chelsea, więc byłaby szansa na zbudowanie drużyny, z którą można byłoby pohulać w Europie. A jeżeli nie Vitesse, to można przywrócić dawny blask Boaviście - pamiętam, że w sezonie 2000/2001 grali w Lidze Mistrzów. Później klub wpadł w problemy finansowe i błąkał się po niższych ligach, ale teraz znów gra w Primeira Liga i myślę, że byłaby to dobra baza do stworzenia fajnego projektu.

 

 

 

ligi europejskie, słabsze ligi i walka którymś z klubów o podbój europejskiego podwórka

 

Ciekawe wydają się np. czołowe kluby austrackie, jak Austria czy Rapid. Albo jeszcze większe wyzwanie - Ferencvaros. Problemów z mistrzostwem Węgier nie powinno być, więc sama gra w lidze pewnie byłaby nudna, ale może dałoby się stworzyć solidną drużynę i pokazać się w Europie. Niezłą opcją może być też wprowadzenie do Ligi Mistrzów po latach Rosenborga, albo zrobienie mocnej drużyny z Partizana lub Crveny Zvezdy, gdzie na brak talentów na pewno nie można narzekać. Co do zespołów z innych kontynentów, to już trudno mi się wypowiadać, ale w Tajlandii to można byłoby poprowadzić Buriram United i spróbować coś zdziałać w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Ale to tylko moje typy, może ktoś podsunie lepsze :)

 

 

Dziękuję za rady, dzisiaj zrobię dokładne rozeznanie w klubach i ligach. Biorę pod uwagę też afrykańskie ligi.

 

dodatek PLU Uptade i C Klasa :)

 

Polskie ligi odpadają, nie bawi mnie w ogóle polska piłka nożna.

 

 

Zacznij bez klubu z doświadczeniem amator i tak coś spróbuj ugrać.

Odnośnik do komentarza

Anglia: Wimbledon
http://weszlo.com/2016/12/10/czego-w-futbolu-nie-mozna-kupic-historia-pewnej-zdrady/

Wrexham FC - walijski klub piłkarski z siedzibą w Wrexham. Klub jest częścią systemu angielskich rozgrywek piłkarskich i gra obecnie w Conference National.


Niemcy: Hansa Rostock - mnóstwo kibiców, a 3 liga niemiecka.. ewentualnie zbudować potęgę w stolicy kraju, bo brak tam silnej drużyny (Hertha gra raz lepiej raz gorzej). W IV lidze gra Dynamo Berlin (wygrałem nimi LM chyba w FM16), jedni z najlepszych... hools w Niemczech ;)

Włochy: Parma
Kiedyś gwiazdy w składzie, a dziś...
Lub:
https://pl.wikipedia.org/wiki/San_Marino_Calcio

Francja: Le Havre
Kuźnia talentów.

Portugalia: Boavista Porto
Kiedyś czołówka, grał tam Kaźmierczak, Grzelak...potem równia pochyła i spadki.


Polonia Wilno, Pogoń Lwów.

SKA - Energija Chabarowsk - za geografię :D.

 

 

Odnośnik do komentarza

jmk, dzięki za propozycje! Właśnie jestem typem, który patrzy na "geografię" na "chuligankę" ale także na to, że kluby "upadły". Właśnie odpalam nową karierę z załadowaną masą lig i zobaczę co i jak :) a w między czasie i tam muszę dokończyć sezon z Evertonem, a w tą karierę wkręcać się powoli :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...