Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, planuje powrót do FM17, wcześniej grałem drużynami z angielskiej ekstraklasy, beniaminkiem i średniakiem Evertonem, zrobiło się troche nudno i monotonnie, szukam drużyny z duzą ilością kibicow 20 tys i wiecej,na poczatku nie musi być ich wiele dopiero w późniejszych etapach puchary europejskie itp,najlepiej zeby miala jak najmniej trofeum,czyli upadła legenda tez odpada, zależy mi tez zeby nie byla to jakas liga egzotyczna tylko w miare "normalna" najlepiej z tych trzzech lig: francuska,hiszpanska,włoska, moze być druzyna z samego dna. Czy istnieje taka drużyna prosze o pomoc.

 

PS. We wczesniejszych wersjach grałem druzzyna Coruxo z 3 ligi hiszpanskiej ale bardzo mała ilosc kibicow (1.5 - 2 tys) mnie zniecheciła , wiadomo im wieksza frenkwencja wieksza kasa,nowy stadion itp.

Odnośnik do komentarza

Bo stawiam na importów :D

 

4. kolejka LM.

Real Madryt - Polonia 3:2 (0:2)

Isco, Ronaldo, Kroos - Yakovenko x2

 

Dzięki zwycięstwu z nami Real ciągle ma szansę na wyjście z grupy. Liczyłem na remis, ale zawiodła obrona :/ Grabara to nie Ibrahima Sy niestety :( Tak to jest jak bramkarz pojedzie na zgrupowanie reprezy. Senegal cluje :(

Hm, może podłożymy się Benfice lub Celtikowi :D

http://imgur.com/a/ZhbXw

Odnośnik do komentarza

 

 

Też mnie to zdziwiło. Muszę zobaczyć jaki mecz rozgrywał wtedy Senegal

 

Pewnie towarzyski z jakimś lesotho

 

 

Ja akurat gram w FM 2016 i tam rzadko rozgrywane są mecze towarzyskie poza oficjalnym terminem FIFA. Być może w 17-tce takie spotkania odbywają się częściej. Nawet gdyby tak było, to powinieneś mieć wybór, czy puścić zawodnika na zgrupowanie, czy nie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...