Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

nie zdziw się jak cię Mroczek wywali z klubu :D Pamiętam sytuacje gdzie wprowadziłem klub z LaLiga2 do europejski pucharów w 2 lata a nowy inwestor bez ceregieli podziękował mi za współpracę ;)

 

post o mentalności Iwabika jest świetny. Lepiej, prostrzym językiem chyba nie da się tego ująć. świetna robota!

 

(rzecz jasna w granicach rozsądku, nie wyjdziesz przecież na lepszego rywala z ofensywną mentalnością)
Czemu nie? :) lepszy przeciwnik (w domyśle z większą reputacją) w 99% przypadków wyjdzie na nas kontrolą/ofensywą co zostawi sporo miejsca na bezpośrednie podania. Osobiście zdarza mi się grywać nawet szarżą na mocniejszych rywali.
Odnośnik do komentarza

Ja zaczynałem karierę w Pogoni, gdzie Mroczek był preziem, potem po sukcesach odszedłem do Palace właśnie... a ten za mną:D.


Aha, póki co dorzucił 10 mln euro do transferów.


Lyon - PSG

Bayern - Juventus

Real - AS Monaco

Arsenal - Crystal Palace

Odnośnik do komentarza

Dlaczego smród?

 

W LM Arsenal lepszy, 2:0 u nich przegrywamy i u siebie porażka 4:2.

 

Za to w lidze jesteśmy cały czas w walce, po 32 kolejkach MU ma 68 punktów, my 61, Koguty 60, Chelsea 60, City 60 i Arsenal 58, ale mecz mniej :D.

Odnośnik do komentarza

Mocno się wciągnąłem w tą Parmę. Najśmieszniejsze że mogliśmy w 3 sezonie wygrać ligę, grając zawodnikami z których połowa pamięta Serie C, a druga połowa to jakieś odpady za darmochę; i pewnie by się tak stało gdyby 1/3 sezonu nie stracił Andrea Russotto (piłkarz roku Serie A, a nie jakieś tam Dybale:), legenda wcześniejszych wersji FM'a - jak widać wciąż żywa.

Odnośnik do komentarza

Czemu nie? :) lepszy przeciwnik (w domyśle z większą reputacją) w 99% przypadków wyjdzie na nas kontrolą/ofensywą co zostawi sporo miejsca na bezpośrednie podania. Osobiście zdarza mi się grywać nawet szarżą na mocniejszych rywali.

A przy głębszym cofnięciu defensywy i taktycznym wtf rywal wyjdzie jeszcze wyżej i zostawi jeszcze więcej miejsca, ale nie każdy lubi futbol na tak ;)

Odnośnik do komentarza

Wielkie emocje do końca, po 36 kolejkach:

1. Man Utd 78

2. Tottenham 72

3. Man City 72

4. Crystal Palace 70

5. Chelsea 68

6. Arsenal 65

 

City gra z Tottkami jeszcze, ale remis mi nic nie da, bo obydwoje mają bramki lepsze...

Odnośnik do komentarza

City pokonało pewnie Tottki i mieli świetną serie co dało im II miejsce, my wygraliśmy także, ale to dawało nam 3 miejsce, w ost. kolejce pokonujemy WBA, a City przegrało na wyjeździe z Leicester :lol: Koguty swoje wygrały i ostatecznie było tak:

 

1. Man Utd

2. Crystal Palace

3. Tottenham

4. City

 

Jak sfrajerzyli :D Wstępnie Mroczek mi chce dać 75 mln na transfery :o W tym sezonie miałem 10 :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...