Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

lama ja od fm14 miałem swoją autorską taktyke z która odnosiłem sukcesy utrzymywanie sie przy piłce ,dużo podan,spokojna gra,bardzo dobra gra w defensywie,i efektowna gra,filozofia prowadzenia klubu wygladala na mieszance doswiadczenia z młodoscią,trenowałem przez kilka lat młode talenty,którzy stali sie ulubiencami kibicow i pokochali mnie i klub,odrazu nie odnosilem sukcesow lecz czasami zdarzaly sie wyjatki np zakwalifikowanie sie do LM w 1 sezonie beniaminkiem,wiele razy przegrywałem finał LM np 2 razy pod rząd by w nastepnym cieszyc sie poczwórną koroną :)

 

Co do Fm 17 wogóle nic sie nie sprawdza ,ani moja taktyka ani prowadzenie klubu, mlode wilki beczo po 2 sezonach jak man city lub inne wiesniaki sie nimi zainteresują i niszczą mi harmonie w klubie głupie smiecie

 

Mam jedną taktyke z która mialem zadawalające wyniki grając Hull 1 sezon 9 miejsce , 2 sezon 3 miejsce , 3 sezon cwiercfinal LM przegrany z barco i 5 miejsce w czwartym zrezygnowalem z gry bo mialem ogromne długi :)

 

Teraz próboje stworzyc sam od zera taktyke grajac systemem 4-4-2 dużo czytam podglądam też inne taktyki ale za bardzo sie nimi nie sugeruje,poprostu nie wiem jak moż jechać na gotowej taktyce przecież to cała przyjemność tej gry tworzenie taktyki pozniej reputacja piłkarze itd

 

Sproboj stworzyc cos samemu naprawde warto sie pomeczyc ,ja już chyba doszedłem do tego celu zrobiłem taktyke 4-4-2 opartą na kontrataku i z odgrywającym,napewno to nic nowego ale sam wszystko pokolei wyklikałem.

 

Polecam Ci przeczytać ten poradnik http://www.centrumfm.org/upload/file/ps/pliki/pary_i_kombinacje_fm2015.pdf,bardzo dużo mi pomogł

Odnośnik do komentarza

Ale ja to czytałem. Wierz mi człowieku nic nie pomaga. I nie zniechecam sie po kilku meczach tylko mnie wywalają z klubu po pół roku , po 8 miesiącach.

Wiec moze Ty skorzystaj z tej taksy ... nie mowie zebys ją stosował, Podpatrz jakie są ustawienia, jakie mają gracze przypisane role itp.... i moze na tej bazie stwórz swoje 4-4-2.

Odnośnik do komentarza

 

i po co grać takimi taktykami????? co to za przyjemność???????????

Pisałem w tym temacie juz wielokrotnie i pisze ostatni raz. Moze w koncu Ty i reszta zrozumieją bo mam dość. Serio.

Fatalny ze mnie taktyk. Próbowałem wiele razy od FM 07 po FM 17 zrobic swoją autorską takse. Nic mi nie wychodziło. Zawsze coś było nie tak.

A gra ma sprawiać przyjemność. Ma cieszyć a nie męczyć. Po to są stronki z wspomagaczami zeby z nich korzystać i ja to robie i bede robił.

A Tobie nie musi sie to podobać. Jest Nas wielu którzy z tego korzystają. Np Wujek któremu kiedyś podesłałem takse i gra nią i odnosi sukcesy swoim klubem. Co pisze i wkleja wyniki Polonią.

Spokojnej niedzieli.

 

 

Dokładnie :) Ja korzystam z taktyk fachowców i wprowadzam do nich swoje zmiany :)

Tak, gra sprawia mi radość i przyjemność :)

Odnośnik do komentarza

Powie mi ktoś jak gram dwoma pomocnika w sroku i ryglem defensywy to jak im powiedzieć zeby ku rwa biegli podwoic obrone na skrzydle jak przeciwnik atakuje a nie zeby stali obok siebie 2 metry i robili dziury w srodku polu jprd

To jest ukraiński... :)

Odnośnik do komentarza

Hej, potrzebuję pomocy/porady:

zastanawiałem się ostatnio nad wymianą komputera. Jednak sprawdzając parametry to bez sensu kupować mi nowego kompa tylko dla karty graficznej oraz miejsca na dysku. Lapka teraz sformatowałem i zainstalowałem na nowo FM17 i jestem wręcz załamany. Płynność gry jest na prawdę słaba. Zastanawiam się czy da mi coś rozszerzenie pamięci ram z 4 do 8GB ale z tego co kojarzę to FM obciąża bardziej procesor, poprawcie mnie jeżeli się mylę.

 

Oto konfiguracja lapka, którego mam (win7):

http://imgur.com/lqvA99C

 

A oto zużycie procesora, gdy FM jest zminimalizowany, w tle nie działają żadne aplikacje mogące obciążać procesor:

http://imgur.com/NMAaauw

 

 

Macie może jakieś rady jak mogę przyspieszyć mojego FM lub czy rozszerzenie RAMu coś mi pomoże? Jest to w sumie jedyna gra, w którą gram.

Odnośnik do komentarza

Ja mam podobnie wydajność fm17 po wczytaniu 10 lig jest słaba ale idzie grać ,mam dobrego lapka i dysk ssd a i tak muli,myśle ze tomoze byc wina karty graficznej (przegrzewanie) bo czasami tak u mnie wyje wiatrak jakby zaraz mial wyleciec przez okno.

 

Pomoże mi ktoś z tymi pomocnikami w srodku pola??? oglądałem wczoraj mecz Barca - Eibar, Busqet napewno byl ustawiony jako rygiel defensywy czyli był 3 obroncą ,Rakitic i Iniesta rozgrywali w srodku i pomagali w ofensywie jak i w defensywie ,Rakitic pomagal rozgrywac w srodku i na prawym skrzydle a w defensywie pomagał dla prawego obroncy tak samo Iniesta tylko na lewej stronie,jeszcze zauwazylem ze Iniesta czesto wbiegal w pole karne a Rakitic raczej zostawal w tyle i strzelal z dystansu. Jakie role i funkcje im dac ??? zeby dak samo grali

Edytowane przez Makk
Nazwiska piszemy wielką literą
Odnośnik do komentarza

Zacząłem sobie grać Curzon Ashton. Cel to awans do BPL. Pierwszy raz biorę się za taką miernotę na poważnie. Półzawodowy klub, kluczowi zawodnicy przed sezonem bez kontraktów, ciężko im zaoferować, bo na cały sezon mam budżet 1,4k funtów tygodniowo, w dodatku kluczowym graczom mogę zaoferować maks 200 funtów. Prawdopodobnie zagram 4-3-3 z trzema ŚP, wyjdzie w praniu czy się sprawdzi.
Fajnie ściąga się zawodników. Nie wiem o nich niczego i w sumie wybór to jedna wielka niewiadoma :D Szykuje się ciekawy sezon :)

Zapomniałem że tu każdy na killer taktykach gra i nie ma pojecia o grze zero pomocy na tym forum

XD

Odnośnik do komentarza

Proszę o pomoc jak ustawić 2 ŚP tak aby pomagali na bokach obrony bronić i atakować.

Albo jedno, albo drugie. ŚP(W) to zawodnik który pomaga w obronie i w ataku. ŚP(O) skupi się na obronie i będzie pomagał bocznym obrońcom. ŚP(A) skupi się przede wszystkim na ataku, ale rzadko będziesz go widywał w środkowej strefie w momencie kontrataków rywali.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja mam podobnie wydajność fm17 po wczytaniu 10 lig jest słaba ale idzie grać ,mam dobrego lapka i dysk ssd a i tak muli,myśle ze tomoze byc wina karty graficznej (przegrzewanie) bo czasami tak u mnie wyje wiatrak jakby zaraz mial wyleciec przez okno....

 

Ja mam taką wydajność przy 3/4 ligach z jednego państwa. Załadowanie 6 lig to już moje marzenie... a co do karty graficznej to mi nie hałasuje chociaż jestem zmuszony grać na najniższych detalach :(

 

Orientuje się ktoś czy dołożenie ramu będzie miało jakiś wpływ pozytywny w tej sytuacji?

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Wybrałem druzyne Lotte z 3 Niemieckiej i właczyłem urlop na caly sezon,prognoza mediów 20 ostatnie miejsce,a skonczyli na 4 miejscu ze stratą 7 pkt do 1 miejsca i 5 pkt do drugiego i równo z 3 miejscem tylko że przegrana róznica bramek.

 

1 miejsce w posiadaniu piłki 55,71%

5 miejsce w lidze w zdobytych bramkach

 

Koniec sezonu był zły ale to chyab z powodu atmosfery w drużynie dlatego taki spadek formy, chyba wkoncu trafiłem w taktyke.

 

Co wy na to :) ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...