Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że się wyrobi. Skoro Pogba się wyrobił to też też da radę. Tylko muszę mu przyznać, że ma niezłe wejście do repry;) 
Tradycyjnie, indywidualnie nie ma takiego polecenia ale jest zezwolenie drużynowe na agresywny odbiór piłki. 
I uruchomił kosę ;)
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Wiem, że się wyrobi. Skoro Pogba się wyrobił to też też da radę. Tylko muszę mu przyznać, że ma niezłe wejście do repry;) 

Tradycyjnie, indywidualnie nie ma takiego polecenia ale jest zezwolenie drużynowe na agresywny odbiór piłki. 

Tego się u niego "nie zabije" niestety. Może kary finansowe i klapsy na gołą dupe pomogą :P

Odnośnik do komentarza

@Makk nie no, wydaje mi się, że z czasem się uczą panować nad nerwami. Kiedyś już wspominałem o swoim LO, chlopak łapał kartki na potęgę ale kary finansowe wreszcie sprawiły, że panuje nad nerwami. Gorzej to wygląda w reprezentacji bo tu kar finansowych nie ma. Gdy Pogba wyłapal dwie czerwone w moich pierwszych 6 meczach w reprezentacji, to go nie powołałem na następne spotkania. Przyleciał z płaczem i usłyszał że gra źle. Nauczył się. Gorzej z Garnierem, chłopak dopiero się ociera o kadrę więc jak go nie powołam to i tak nie połączy braku powołania że swoją głupota. Właśnie to największy minus fm, że jest za mało opcji interakcji z zawodnikami.

@Brachu to się nie ma co śmiać ;). Lubię pokazać przeciwnikowi kto tu rządzi. Wiadomo, że gdy sędzia nie pozwala na ostra grę to trzeba dane polecenia usunąć. Jest jednak różnica między zlapaniem dwóch żółtych za faule przerywające groźne akcje, a czerwona za wslizg od tyłu dwiema wyprostowanymi nogami w bocznym sektorze boiska. Do tego w 12 minucie meczu. A tak właśnie zrobił Garnier. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.09.2018 o 09:32, tiger1981 napisał:

Witam. Skąd mogę ściągnąć aktualne składy do fm2017 - ściągałem z różnych stronek ale w większości (przynajmniej jeśli chodzi o Polską ligę) nie były zaktualizowane atrybuty, wartości piłkarzy. Jest jakieś miejsce gdzie mogę coś takiego dorwać?

Z tego, co się orientuję, to nie ma czegoś takiego. Przynajmniej na stronach, Może ktoś sam coś tworzył, ale udostępnionego nie ma.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
38 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Mam 4 napastników, wszyscy mają kontuzje. 5 w kolejności napastnik z zespołu juniorskiego również ma kontuzję. Odechciewa się grać. Weny starczyło na 1 dzień ;)

Cofnij atak na OŚP, tzn: F9 razy trzy lub skrajni jako Eng i środkowy jako F9. 

Odnośnik do komentarza

Mistrzostwa świata 2026 organizował Meksyk, obrońcy tytułu Francuzi trafili do grupy H wraz z Koreą Płd., Marokiem i Belgią. Teoretycznie grupa łatwa, jednak turniej zaczął się dla nas fatalnie. Pierwszy mecz i porażka z Koreą 1-2. Nic nam nie wychodziło, skończyliśmy mecz w 10 a drugą bramkę straciliśmy w doliczonym czasie gry. Czy zimny prysznic pobudził nas do lepszej gry? Nie, w meczu z Marokiem do 70 minuty remisowaliśmy 1-1 a mając w perspektywie mecz ze świetną Belgią, nasza sytuacja przedstawiała się wręcz fatalnie. Wtedy to Wylan Cyprien wziął sprawy w swoje ręce, dwa wspaniałe strzały z ponad 20 metrów i dwa gole, wygrywamy 3-1. Mecz z Belgią był natomiast spacerkiem, 3-0. Kolejne zwycięstwa 4-2 z USA, Portugalią 1-0 oraz 3-0 z Holandią spowodowały, że zameldowaliśmy się w finale. Tam czekały na nas Włochy, 4 zespól rankingu FIFA. Byliśmy faworytami, ale z tyłu głowy cały czas pamiętałem, że rok wcześniej w finale Pucharu Konfederacji z Hiszpanią też byliśmy faworytami, a mimo to przegraliśmy. Mecz rozpoczął się dla nas wspaniale, 17 sekunda i Martial strzela gola. 35 minut poźniej niestety był już remis. No ale od czego mamy w zespole Martiala? 72 minuta i nasz napastnik strzela zwycięskiego gola. Wygrywamy 2-1 :).

 

Anthony Martial zdobywa dodatkowo tytuł króla strzelców z 8 bramkami w 7 meczach. Zresztą trójka najlepszych piłkarzy turnieju wygląda następująco: https://imgur.com/wkdfiDb

Jedyne co mnie martwi to fakt, że aż 12 piłkarzy skończyło już 30 lat. Ale jak tu nie korzystać z dobrodziejstwa tego złotego pokolenia?

 

MŚ 2022, ME 2024, MŚ 2026... może już czas rozstać się z tą kadrą póki jestem na szczycie?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...