Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Makk napisał:

Tak, zatrudnij i powinien go przekonać. 

Ooo nawet nie wiesz jak mnie ta iskierka nadziei uszczęśliwiła:). 

Przy dyrektorze podświetlane cechy to m. in ocena potencjału...sugerowac się tymi podswietlonymi czy zwrócić uwagę na jeszcze jakaś cechę? Chcę aby miał jak największą szansę przekonać mojego obrońcę do pozostania:) 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Ooo nawet nie wiesz jak mnie ta iskierka nadziei uszczęśliwiła:). 

Przy dyrektorze podświetlane cechy to m. in ocena potencjału...sugerowac się tymi podswietlonymi czy zwrócić uwagę na jeszcze jakaś cechę? Chcę aby miał jak największą szansę przekonać mojego obrońcę do pozostania:) 

https://www.footballmanagerblog.org/2016/11/best-backroom-staff-football-manager-2017.html

Spójrz jakie muszą mieć dobre atrybuty. 

https://community.sigames.com/topic/284305-director-of-football-dof-prefered-attributes/

Odnośnik do komentarza

Kurwa, kurwa, kurwa...kolejny sezon za mną. Na początku przegrałem w finale trofeum mistrzów z PSG, mistrzostwo przegrałem o 3 punkty(12 tytuł z rzędu PSG), w lidze Europy przegrałem w półfinale ze sportingiem po głupim karnym w doliczonym czasie gry. Na sam koniec porażka w finale Pucharu Francji(oczywiście z PSG). Wkurzyło mnie to, że w finale nie mogłem skorzystać z dwóch podstawowych graczy ponieważ dostali powołanie do młodzieżówki. Co to ma być? 

 

PSG w tym sezonie wygrało: trofeum mistrzów, puchar ligi, puchar Francji, mistrzostwo Francji i LM(w finale pokonują Monaco). 

Odnośnik do komentarza

Euro 2024 wygrywa...Francja:D. Wygraliśmy wszystkie mecze na tym turnieju a pasmo sukcesów francuskiej kadry zdaje się nie mieć końca. Jest to 3 wielka impreza z rzędu wygrana przez trojkolorowych. Euro 2020 wygrali jeszcze pod wodzą Wengera. MŚ'22 i Euro' 24 to zwycięstwa pod moją wodzą :). 

 

W finale pokonujemy Hiszpanię 3-1 a wszystkie gole dla nas to zasługa zawodników OL. 2 gole zdobywa Freddy Mohamed( chłopaka w zeszłym sezonie wypozyczylem do Atletico i osiągnął tam nieziemską formę, ponad 30 goli w 50 paru meczach, tytuł króla strzelców i złoty but dla najlepszego strzelca w Europie. Mając taka formę musiałem go powołać do repry i jak widać się opłaciło :)), trzeciego dokłada Tolisso po podaniu Mohameda:). 

 

To nie koniec dobrych wiadomości. Mój ŚO o którym wcześniej wspominałem jakimś cudem podpisał kontrakt:D. A już zacząłem go sprzedawać... 

Odnośnik do komentarza

Cholera nie wiem co się dzieje. Na początku sezonu w meczu o TM robiłem PSG 3-1,potem rozgromilem Monaco 4-1 a później masakra. Porażki ze slabeuszami a teraz seria 7 meczów bez zwycięstwa. Każdy strzał w kierunku mojej bramki kończy się strata gola. Taaa nawet gorzej, rywal oddaje 3 strzały tracę 4 gole, rywal oddaje 1 strzał tracę 2 gole:(. Obrona gra fatalnie a nic nie zmieniałem. Zupełnie nic. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.09.2018 o 20:33, Lucifer Morningstar napisał:

Nie ważne ile jest słabszych zespołów w Pucharze Francji czy Pucharze ligi, zawsze wylosuje PSG lub Monaco. Oczywiście na wyjeździe :/

Klasyczna złośliwość FMa. Są pewne rzeczy, których nie da się przeskoczyć (moim zdaniem i zawsze to jest mocna złośliwość).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Rotterdam, rok 2026. W finale Ligi Europy spotykają się Schalke i Lyon. To ostania sposobność aby uratować ten sezon, w lidze zajęliśmy dopiero 5 miejsce :/(awans do LM zawdzięczamy tylko temu, że 4 OM zostało wyrzucone z pucharów z powodu problemów finansowych) a z PF i PL odpadliśmy we wczesnych fazach. Jak widać sezon bardzo słaby i gdyby nie TM z początku sezonu zapewne już bym nie pracował w Lyonie. Nie ukrywam, że byliśmy faworytami tego finału. Po zajęciu 3 miejsca w grupie LM(po bardzo słabej grze) w fazie pucharowej LE rozbiliśmy( tak, rozbiliśmy jest jak najbardziej właściwym słowem) po kolei Ostendę, Ajax, Monaco(2-3, 4-0) i Milan. Wszystko byłoby pięknie ale finał rządzi się swoimi prawami a doskonale wiecie ile razy już zawodziliśmy w tym najważniejszym momencie. 4 minuta i przypomniały mi się wszystkie poprzednie przegrane finały. Wrzutka z prawej strony(a raczej powoli spadający balon), nasz bramkarz Lafont zapomina, że może łapać piłkę w ręce i tylko się przygląda jak piłka spada na 4 metr gdzie po chwili pojawia się lewoskrzydłowy Schalke który strzela gola. Dwie minuty później pojawia się okazja na wyrównanie, faul w polu karnym i do piłki na 11 metrze podchodzi nasz najlepszy snajper, nowy Lacazette, Freddy Mohamed. Strzela i...Burnier, bramkarz Schalke broni. Co ciekawe Burnier to wychowanek Lyonu a do Schalke został wypożyczony na ten sezon. Powiem szczerze, po 6 minutach miałem dość tego spotkania, a co było potem...sami zobaczcie https://imgur.com/CQlw42N

Dodam tylko, że na ostatnie minuty na boisku pojawił się Lacazette dla którego było to ostanie spotkanie w barwach Les Gones.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mam w drużynie młodego środkowego pomocnika, Joel Garnier, wychowanek Lyonu. Chłopak ma talent ale ma problemy z dyscypliną. Łapie kartki na potęgę. W tym sezonie dostał 2 czerwone(byłoby więcej ale gdy łapał żółtą, a była tylko taka możliwość to go ściągałem z boiska) oraz niezliczoną ilość żółtych. Nic to, chłopak ma talent, ogarnia kilka pozycji na środku pomocy więc powołałem go do kadry Francji. Bilans? 2 mecze, 2 czerwone kartki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...