Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, z0nk napisał:

Masz dopiero 2022 rok, jeszcze czas na ich zdetronizowanie jest ^^

W Jadze też dopiero w siódmym sezonie zdobyłem mistrzostwo ale tutaj chyba będzie ciężej. Myślałem, że jak do głosu zaczną dochodzić młodziki to się zbkize do PSG ale widzę, że ich kasa sprawia, że mogą kupić każdego najbardziej zdolnego piłkarza. Eh żałuję tego frajersko przegranego mistrzostwa w pierwszym sezonie:/. 

 

Ale mnie wku***a jeden grajek. Ma chyba okres bo takiego zachowania to nie pojmuje. Ma dwa problemy: 1.chce odejść do większego klubu, 2. Chcę podpisać nowy kontrakt. Gdy proponuję mu nowy kontrakt to odmawia bo źle się czuje w klubie a potem narzeka, że ja nie chcę z nim podpisać nowego kontraktu:/. Błędne koło. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

W Jadze też dopiero w siódmym sezonie zdobyłem mistrzostwo ale tutaj chyba będzie ciężej. Myślałem, że jak do głosu zaczną dochodzić młodziki to się zbkize do PSG ale widzę, że ich kasa sprawia, że mogą kupić każdego najbardziej zdolnego piłkarza. Eh żałuję tego frajersko przegranego mistrzostwa w pierwszym sezonie:/. 

 

Ale mnie wku***a jeden grajek. Ma chyba okres bo takiego zachowania to nie pojmuje. Ma dwa problemy: 1.chce odejść do większego klubu, 2. Chcę podpisać nowy kontrakt. Gdy proponuję mu nowy kontrakt to odmawia bo źle się czuje w klubie a potem narzeka, że ja nie chcę z nim podpisać nowego kontraktu:/. Błędne koło. 

Rzadko zdarza mi się aż tyle czekac na mistrza ;o zwykle albo wylatuję z hukiem, albo wpada mi to szybciej, ale dawno nie grałem w lidze, gdzie dominuje tak mocno 1-2 zespoły. Teraz w karierze trochę to mam bo wielka trójca Anglii ma trochę przewagi nad resztą.

Zostaje zrobić taktykę dokładnie pod tych dwóch kozaków, inaczej jak widać ciężko z walką o majstra.

Odnośnik do komentarza

Jak dziwny sezon. Po ostatnim byłem pewien że będę się bić o tytuł... A walczę o miejsce na podium. Najpierw mnóstwo głupich porażek, potem seria 10 spotkań bez straty gola i gdy myślałem, że los się odwraca to w LM Inter mi wbił 4 gole w jednym meczu:/. Co ciekawsze w lidze Monaco i PSG też słabo sobie radzą, tzn. przewodzą stawce ale również gubią punkty na potęgę. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, z0nk napisał:

Jak mawia stare przysłowie do trz.. czterech razy sztuka. Ewentualnie do porzygu

No chyba to ostatnie...chyna nie dane mi będzie wygrać tego pucharu. To już 4 porazka( a może 5).

Sezon przeszedł do historii. Mistrzem zostało PSG zdobywając 90 punktów( przypomnę, że sezon wcześniej zdobywając 92 punkty wystarczyło mi to tylko do 3 miejsca) a Lyon kończy na... 4 miejscu:(. Fatalny wynik. W przyszłym sezonie nie zagramy w LM więc może być ciężko z pieniędzmi. Co lepsi piłkarze będą mieli kolejny argument aby odejść z klubu skoro nie zagramy w tych elitarnych rozgrywkach. 

Sam ukrecilem na siebie bicz gdy przed sezonem zapowiedziałem zarządowi walkę o tytuł, a nie o miejsce premiowane awansem do LM jak to bywało wcześniej. Nie przewidzialem dwóch aspektów: 1. Lacazette z poziomu 50 goli spadł do 15. 2. ManU wpłaciło klauzulę 40 mln za Depaya( nie miałem na to żadnego wpływu, klauzula zawarta przy transferze przed moim przyjściem do klubu, bez możliwości wykupu). Cały sezon graliśmy w kratkę, świetne mecze przeplatalismy z fatalnymi, zmiany taktyki nic nie dawały. Na 7 kolejek przed końcem, po meczu z Nancy( cholera jak mi nie leży ten zespół :/) zremisowanym zero do zera zostałem wezwany na dywanik. Postawiono mi ultimatum, albo kolejny mecz wygram albo wylatuję. Wygraliśmy 1-0 a ja uratowałem posadę( chwilę później podpisałem nawet nowy kontrakt ;)). Są dwa plusy tego sezonu, wreszcie przełamaliśmy kompleks PSG(na 4 mecze 3 wygraliśmy jeden zremisowalismy) oraz zdobyliśmy Puchar Francji:). Mój największy sukces w barwach Lyonu. Muszę przyznać, że wygraliśmy zasłużenie, w 1/4 pokonaliśmy Monaco, w 1/2 PSG, w finale OM. 

Mam kilka przemyśleń po tym sezonie. Najważniejsze, że kończę z walką o najwyższe cele. Jesteśmy dobrym klubem ale nie ma się co oszukiwać, nie jesteśmy najwyższą półką. Mam dosyć ciągłego użerania się z zawodnikami wymuszajacymi transfer do lepszych klubów. Chcesz odejść odejdzie ale tylko za odpowiednia( wysoką) cenę. Nie będę trzymał ich na siłę. Końcówka sezonu pokazała mi, że lepszy zdolny młodzik niż naburmuszona gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Finał Mistrzostw Świata :)

Argentyna - Japonia 0:1 po dogrywce :)

https://imgur.com/a/sdmG36i

 

Zrobiliśmy to :) Argentyna nie obroniła tytułu :) 

Dodatkowo Takuma Asano został z 7 bramkami królem strzelców imprezy :)

Jestem happy, teraz czas na jakąś reprezę z Europy :)

Mozę uda się też wygrać Ligę Mistrzów w końcu. Trzy finały to jednak z mało :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mam zajebistego ŚO, najlepszy piłkarza jakiego kiedykolwiek miałem w swojej drużynie, 5 na 5 gwiazdek. Problem jest jeden, nie chce przedłużyć kontraktu. Nie ma żadnych problemów ale gdy proponuję mu kontrakt odmawia tłumacząc, że nie należę do jego ulubieńców. Jest jakiś sposób aby go przekonać? Może zatrudnić dyrektora sportowego i jemu powierzyć negocjacje. Może to coś dać? 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Mam zajebistego ŚO, najlepszy piłkarza jakiego kiedykolwiek miałem w swojej drużynie, 5 na 5 gwiazdek. Problem jest jeden, nie chce przedłużyć kontraktu. Nie ma żadnych problemów ale gdy proponuję mu kontrakt odmawia tłumacząc, że nie należę do jego ulubieńców. Jest jakiś sposób aby go przekonać? Może zatrudnić dyrektora sportowego i jemu powierzyć negocjacje. Może to coś dać? 

Tak, zatrudnij i powinien go przekonać. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...