Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Finał pucharu ligi i kolejna porazka:(. Jak trzeba postawić kropkę nad i to zespół zawodzi. Dwa mistrzostwa można powiedzieć przegrane w ostatniej kolejce, puchar Francji-przegrana w finale. To samo w finale pucharu ligi tylko że tutaj dwie porażki. Do tego dwie porażki w trofeum mistrzów(przy 4 próbach). Złamać się mozna

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.07.2018 o 21:15, Makk napisał:

A jaki ma atrybut Agresja? :>

Może dodać mu grę bez wślizgów.

Jak widać nie ma wysokiej agresji https://imgur.com/a/dnJ8p6s W poleceniach ind. nie ma zaznaczonych ostrych wślizgów. Jedynie w poleceniach drużynowych jest ostrzejszy odbiór piłki. A niestety dwa ostatnie mecze kończył przedwcześnie po zgarnieciu dwóch żółtek. podobny problem mam z Pogbą, tyle, że w reprezentacji. Tu jak widać agresja jest spora https://imgur.com/kwc4mEg i widać to w trakcie spotkań. Charakterystyczne zagranie dla niego to wślizg na wyprostowanych nogach:/

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Lucifer Morningstar napisał:

Czy jest coś w rodzaju scoutingu gdy prowadzisz repre? Chcę znaleźć jakiegoś dobrego PO a lista krajowa jest dość ograniczona. 

We wcześniejszych FMach chyba takiego czegoś nie było. Aczkolwiek mogę się mylić, bo ostatni raz reprezentację prowadziłem X lat temu ;) 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Makk napisał:

We wcześniejszych FMach chyba takiego czegoś nie było. Aczkolwiek mogę się mylić, bo ostatni raz reprezentację prowadziłem X lat temu ;) 

Znalazłem to czego szukałem. Jest taka opcja. 

 

Wreszcie gram dobry sezon, a nawet bardzo dobry( nie licząc ostatniej wpadki z zamykającym tabele Starsburgiem(1-2:/),w ogóle zauważyłem, że na najsłabsze zespoły ciężko mobilizacja w mojej ekipie) ale co z tego jak Monaco i PSG weszły na taki poziom że, ciężko z nimi rywalizować. Do tego kasa, nie ma zawodnika którego by nie kupili:/. Ale nie poddaje się i walczę. Jeśli któryś z zespołów nie złapie w samej końcówce sezonu zadyszki, to wyniki punktowe będą niesamowite. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...