Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Decydująca runda w LE i... Celta!!

 

Pierwszy mecz u siebie gładko daliśmy :D 

CJ9QWNs.png

 

W rewanżu:

RdqHGEV.png

 

Mamy awans do fazy grupowej LE!! :jupi: 

Chyba historia?! Wcześniej raczej żaden islandzki klubik nie grał w pucharach? 

Za ten wyczyn dostajemy fortunę na tutejsze warunki- 2.6 mln €! Dużo owiec zakupimy do skubania stadionowej trawy :D 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Makk napisał:

Później kazali nam zagrać w czymś takim jak... Puchar Mistrzów i... zdobyliśmy go :D

Ekwiwalent superpucharu?

 

12 godzin temu, Makk napisał:

Niespodzianka to przejście dalej zespołu z Lurgan- Dundalk.

Glenavon? Czy jednak Dundalk? :D

 

9 godzin temu, Makk napisał:

Mamy awans do fazy grupowej LE!! :jupi: 

Chyba historia?! Wcześniej raczej żaden islandzki klubik nie grał w pucharach? 

Za ten wyczyn dostajemy fortunę na tutejsze warunki- 2.6 mln €! Dużo owiec zakupimy do skubania stadionowej trawy :D

Proponuję dwie kosiarki i niech juniorzy ćwiczą kondycję ścigając się ze stadem owiec w koszeniu trawy! Za resztę trener może jechać balować.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, z0nk napisał:

1. Ekwiwalent superpucharu?

 

2. Glenavon? Czy jednak Dundalk? :D

 

3. Proponuję dwie kosiarki i niech juniorzy ćwiczą kondycję ścigając się ze stadem owiec w koszeniu trawy! Za resztę trener może jechać balować.

1. Jakoś tak wychodzi. Wygraliśmy puchar, oni mistrz kraju.

 

2. No raczej, że Glenavon. Jestem ostatnio skołowany mocno i może się zdarzyć, że jedno myślę drugie piszę :/

 

3. Juniorzy biegają na około wyspy jak Forrest Gump i żeby nabrali krzepy- walczą z wulkanem.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Makk napisał:

Juniorzy biegają na około wyspy jak Forrest Gump i żeby nabrali krzepy- walczą z wulkanem.

Potem dziwne, że tyle faulują w trakcie meczu :kekeke: napakowani wikingowie po zgaszeniu paru wulkanów nie znajdą upustu energii na boisku piłkarskim :D Boję się myśleć, jak wygląda intensywny okres przygotowawczy

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, z0nk napisał:

no cóż chyba właśnie przez Ciebie będę nieprodutkwyny w pracy, bo znalazłem na youtubie ten drugi w całości. Praca nie zając... :kekeke: 

Łojj!! Jak nie oglądał Pan, to szybciutko nadrabiać!! Tak też trenuje zespół Keflavik przed sezonem, sierżant Higway w sztabie naszym jest- Szweda jednego już zgasił :kekeke:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Makk napisał:

Łojj!! Jak nie oglądał Pan, to szybciutko nadrabiać!! Tak też trenuje zespół Keflavik przed sezonem, sierżant Higway w sztabie naszym jest- Szweda jednego już zgasił :kekeke:

Oglądałem, aby pamiętam to jak przez mgłę. Bardzo gęstą!

W ogóle dalej uważam, że powinieneś wikingów opisywać w karierach!

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to nie bardzo mi się chce. Forma by była podobna jak tu, więc nie ma sensu. Co za różnica, gdzie kolega z0nk będzie czytał czy tu czy tam ;)

Wrócę popołudniu do domu, to zobaczymy z kim znajdziemy się w grupie LE. Celuję w wyjście z grupy. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lucifer Morningstar napisał:

O cholera... mój środkowy obrońca popedzil sam na sam z bramkarzem rywali i zakończył akcje potężnym strzałem po ziemi w dolny róg bramki. Tak wykończyć akcji nawet najlepsi snajperry nie potrafia:) 

Najs. Nie widziałem jeszcze takiego czegoś 

Odnośnik do komentarza

No to mamy poczwórną koronę :] 

Wygrana 2-0 z Valur zapewnia nam jako beniaminkowi mistrzostwo kraju :jupi:  W nagrodę zagramy w eliminacjach LM oraz dostajemy 13,250 €.  

C5CyfwG.jpg

 

Kibice nasi czekali na to od roku 1973.

Do mistrza wcześniej dołożyliśmy Puchar Wyższych Lig, Puchar Mistrzów, puchar VISA Bikar karla. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Makk napisał:

Jedyne pocieszenie- w Europie nie ma już słabych zespołów :keke: 

:roll:

 

2 godziny temu, Makk napisał:

No to mamy poczwórną koronę :] 

Wygrana 2-0 z Valur zapewnia nam jako beniaminkowi mistrzostwo kraju :jupi:

Eh ten chory system wiosna - jesień zawsze miesza. Na kontynencie powinno się grać jednakowo, a nie owce sobie swój system wybierają!

 

53 minuty temu, Makk napisał:

Za remis dostajemy 120 tys. €

Remis... Phi! Owce są niezadowolone, a barany już spiskują, czy wywieźć Cię taczką do wulkanu czy na lodowiec.

 

21 minut temu, Makk napisał:

I tak oto kończy się nasza seria 80 spotkań bez porażki ;(

Gwóźdź do trumny. Fani szaleją z wściekłości! Spodziewaj się nowego lokalu z foczkami :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Sezon skończony:

oKY8MeA.jpg

 

Najlepszy strzelec: Gudjon Baldvinsson (31 lat; Stjarnan) - 14 goli

Najwięcej asyst: Eidur Gudjohnsen (39 lat; Kefalvik)- 7

 

Rekord rozgrywek (nasz)- 18 wygranych w lidze.

Nasz prawy obrońca Gudjon Arni Antoniusson (34 lata) ustanawia nowy rekord występów ligowych- 245.

Islandzki piłkarz roku: Eidur Gudjohnsen (Keflavik)

Menago roku: Ja :D 

Najwięcej meczów bez straconej bramki: Keflavik oraz nasz gk Kristijan Jajalo- 9.

Odnośnik do komentarza

Mimo, iż sezon się jeszcze nie skończył nam (zostały 3 mecze w LE) to myślę, że warto podsumować moich graczy z Keflavik:

 

boczny obrońca Gudjon Arni Antoniusson (34 lata) - 44 mecze, 13 asyst, 6 goli

Eidur Gudjohnsen (39 lat) - 37 spotkań, 23 gole, 15 asyst

napastnik Sigurbergur Elisson (25 lat) - 36 spotkań, 25 goli, 15 asyst

Lasse Rise (31 lat) - 13 spotkań, 10 goli, 4 asysty

William (30 lat) - 30 meczy, 13 goli, 13 asyst

 

W tym sezonie klub zanotował zysk 3,275,825 €. Już zabrałem się za rozbudowę szkółki i obiektów treningowych. Może w końcu coś wyhodujemy, jakieś nowe owieczki super rasy ;)

 

Nie powiem- skład dosyć leciwy już jest, więc planuję konkretną przebudowę. Na transfery nie chcę wydawać za dużo, więc ostro poszperałem po wolnych graczach. Powiem tyle, że przyjdzie spora grupa bardzo młodych. Sporo ludzi odejdzie z klubu. 

Trenerów też bym chciał wymienić na jakiś lepszych.

 

Cały skład:

EUUyNO9.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...