Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Elo, Panowie od czego zależy, że nie mogę zakontraktować piłkarza/trenera. Tzn kiedy filtruję "realistyczne kandydatury", to co gra bierze pod uwagę? Reputację? Chyba nie. Czasem zawodnik o wyższej reputacji chce przyjść, a o niższej nie. Chyba, że to któraś z ukrytych reputacji: światowa? domowa? obecna? 

Odnośnik do komentarza

No i powróciłem do gry po dłuższej przerwie, a tu taka niespodzianka, mega zaskoczenie, w przerwie gdy było 0:3 dla niebieskiej części Manchesteru byłem lekko zły, ale po przerwie chłopaki z Białej Gwiazdy spisali się na medal, przed rewanżem jesteśmy w trudnym położeniu, ale jak odpadniemy to przynajmniej bez kompromitacji!

 

https://imgur.com/H253h3b

 

A tutaj jeszcze wynik Legii, która w tym sezonie gra nieziemsko (1 miejsce w lidze i wyniki w LE robią wrażenie!)

https://imgur.com/a/obpCh

Odnośnik do komentarza

Dokładnie :) To jest najważniejsze! Chociaż 1 połowa wołała o pomstę do nieba niestety :sad: Najbardziej cieszy mnie to, że młodzi dają radę, bo na prawdę sprzedając tylu zawodników i zastępując ich młodzikami nie sądziłem że tak szybko osiągnę takie efekty. A tu awans z grupy LE, walka z City jak równy z równym :) Zobaczymy na koniec sezonu jak to wszystko się ułoży, z ligą może być ciężko, bo Legia odjeżdża ostro, ale Puchar Polski może uda się obronić i to już będzie ogromnym sukcesem!

Odnośnik do komentarza

Próbował ktoś kiedyś bazować tylko i wyłącznie na wychowankach, bez żadnych transferów zewnątrz :D? Chodzi mi o Polską ligę, bo gram już 3 sezon Wisłą obierając sobie właśnie ten system, jestem zadowolony z wyników, ale ciekawi mnie czy da się tak zaistnieć w Europie na dłuższą skalę?

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Sidd napisał:

Próbował ktoś kiedyś bazować tylko i wyłącznie na wychowankach, bez żadnych transferów zewnątrz :D? Chodzi mi o Polską ligę, bo gram już 3 sezon Wisłą obierając sobie właśnie ten system, jestem zadowolony z wyników, ale ciekawi mnie czy da się tak zaistnieć w Europie na dłuższą skalę?

Ja, w FM15 w Świcie. Ciężko jest, ale przyjemność mega. Taki wariant grania jest hardcorowy i wymaga wielkiej cierpliwości. Zaistnieć w Europie pewnie się da, ale po długim okresie. 

Odnośnik do komentarza

I losowanie do 1 rundy eliminacyjnej w LE ułożyło się po mojej i kibiców myśli :) W przypadku zwycięstwa zaliczymy ogromny sukces, a i klubowe finanse ulegną znacznej poprawie, ze względu na to, że mądra polityka stawiania na wychowanków pozwala zaoszczędzić działaczom Białej Gwiazdy mnóstwo pieniędzy, które inwestujemy w infrastrukturę klubu.

 

https://imgur.com/a/3AnHZ

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...