Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no wiem, że aby zdobyć ta umiejętność to musi się uczyć tylko które polecenie? Bo już dawno zauważyłem, że ostateczna nazwa umiejętności która potem się wyświetla w profilu się różni od tego co teoretycznie zlecilismy. A próbując na ślepo trochę się zejdzie zanim wreszcie trafię na to podkręcanie... Dlatego myślałem że któryś z was może kojarzy... 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, r0berd napisał:

Jakoś straciłem zapał do gry w FM-a. Do tego stopnia, że usunąłem grę z dysku twardego, a nadchodząca wersja (FM18) nie wywołuje u mnie ciarek ani  euforii.  :_eyes:

W FM-a 2017 gram cały czas, a 2018 kompletnie się nie interesuję :)

Poczekam na recki :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Wujek Przecinak napisał:

W FM-a 2017 gram cały czas, a 2018 kompletnie się nie interesuję :)

Poczekam na recki :)

Nie jestem jakimś dobrym managerem i dlatego się zniechęciłem, a może to starość? Sam nie wiem bo FM 16 nie był jakiś spektakularny, a mimo tego w szesnastkę grało mi się dobrze, chociaż ostatnio próbowałem do niej wrócić ale ostatecznie odpuściłem. :)

Odnośnik do komentarza

Po 3 sezonach gry w 2 lidze białoruskiej,  wywalczyłem miejsce premiowane barażem (3) , po czym awans wywalczyły druzyny z miejsc 1 2 a 4 zagra w barażach. WTF??!! Zrobiłem reload zająłem 2 miejsce i też zostałem pominięty w awansach [a awans 1, 3 i baraż 4]  / barażach. Klub Smolewicze. nie kuuumam

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Dickson napisał:

Po 3 sezonach gry w 2 lidze białoruskiej,  wywalczyłem miejsce premiowane barażem (3) , po czym awans wywalczyły druzyny z miejsc 1 2 a 4 zagra w barażach. WTF??!! Zrobiłem reload zająłem 2 miejsce i też zostałem pominięty w awansach [a awans 1, 3 i baraż 4]  / barażach. Klub Smolewicze. nie kuuumam

A to nie jakaś filia albo coś? Może w przepisach jest, że ten klub nie może awansować :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...