Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Z podanych przez ciebie wybrał bym Geordie albo le havre. Sam zawsze przy każdej grze zastanawiam się czy nie zacząć w którymś z tych klubów. Z niemieckich zamiast hansy pomyslabym nad energie cottbus(blisko naszej granicy, dużo Polaków w przeszłości) lub nad vfl bochum(także kilku Polaków tam grało).

Odnośnik do komentarza

Witam. Można jakoś anulować przyszły transfer przeprowadzony przez starego menadżera klubu? Chodzi o to że przed moim przyjściem do Lazio,klub pozyskał Robbena (ma przyjść w lipcu) a zbytnio mi się to nie uśmiecha bo obciąży tylko budżet płacowy.

Jak klepnięty to nie.

Odnośnik do komentarza

 

Witam. Można jakoś anulować przyszły transfer przeprowadzony przez starego menadżera klubu? Chodzi o to że przed moim przyjściem do Lazio,klub pozyskał Robbena (ma przyjść w lipcu) a zbytnio mi się to nie uśmiecha bo obciąży tylko budżet płacowy.

Jak klepnięty to nie.
Bardzo dziękuje za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza

Można zmienić zawodnikom numery przed meczem sparingowym ? Chodzi mi o sytuację, gdzie piłkarze nie mają przypisanych swoich stałych numerów i podstawowy skład gra z numerami od 1 do 11

pewnie można ale musisz pozmieniać pozycję graczy w taktyce, np. przenieść DC na atak a F na DC
Odnośnik do komentarza

Wyniki po zimowych transferach. Szkoda, że Dolberg nie może grać w LM. Zajebisty jest :)

 

Ekstraklasa.

GKS Katowice - Polonia 1:4

Yakovenko x2, Verdasca, de Vincente

 

Nieciecza - Polonia 0:2

Dolberg, Darkwa

 

Polonia - Piast 1:0

Dolberg

 

Polonia - Śląsk Wrocław 5:0

Yakovenko x2, de Vicente x2, Wilson

 

Lechia Gdańsk - Polonia 1:3

Dolberg, Lawrence, Wilson

 

Liga mistrzów.

 

PSG - Polonia 0:0

 

Polonia - PSG 3:0

Wilson x2, Pohjanpalo

 

Oczywiście dopadła nas plaga kontuzji. Wykosiło nam obrońców :/ Dobrze, że mamy solidnych zmienników :D

Odnośnik do komentarza

1 sezon w Nitrze praktycznie dobiegł końca.5 kolejek przed końcem pewny awans(nic dziwnego bo od przyjścia do klubu miałem najmocniejszą kadrę).Do tego zgarnąłem krajowy puchar dzięki czemu zagram w lidze europy :jupi:Już mam wielki minus ligi-bonusy dla klubów za zajęte miejsca tylko dla top4,gdzie w 2 lidze kasa jest dla każdego i za awans zarobię więcej niż za 2 miejsce poziom wyżej.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie. Wybrałem sobie do prowadzenia Chelsea Londyn. Jestem na początku drugiego sezonu. Przeprowadziłem kilka transferów, ale podczas rejestracji nie zauważyłem, że nie mam zarejestrowanego Dani Alvesa i Martina Caseresa i pojechałem z tym dalej. W zasadach jest, że mogę ich zarejestrować do 31.08, tylko... Jak to uczynić?

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie. Wybrałem sobie do prowadzenia Chelsea Londyn. Jestem na początku drugiego sezonu. Przeprowadziłem kilka transferów, ale podczas rejestracji nie zauważyłem, że nie mam zarejestrowanego Dani Alvesa i Martina Caseresa i pojechałem z tym dalej. W zasadach jest, że mogę ich zarejestrować do 31.08, tylko... Jak to uczynić?

Ale zarejestrowanych gdzie? Do ligi?

 

BTW nie ma takiego klubu jak Chelsea Londyn ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...