Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, Wujo widzę, że Jakowienkooo ciśnie dalej. Czekam na bramki Dolberga :))

 

On miewa przestoje, ale później potrafi przez kilka meczów seryjnie bramki strzelać. Ostatnio w LM idzie mu lepiej niż w lidze. W sumie to bardzo dobrze :D

Co ciekawe dalej żaden klub nie jest nim zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza

Sorry, jak ponawiam pytanie, które było kilka stron temu (nie czytam tego tematu regularnie), ale może mi ktoś polecić jakiś dobry update do FM-a z dobrą bazą polskich transferów? Oczywiście inne ligi też dobrze, żeby były, ale najbardziej zależy mi na dokładności polskiej ekstraklasy i pierwszej ligi. Szukałem ale ani na CMRev, ani na CFM nie ma nic aktualnego.

Odnośnik do komentarza

mialem do Was sie zglosic z pomoca o wybor klubu ale jakos tak czas zlecial i nadal sie zastanawiam ale zawezam juz grono klubow. jednakze mam z gola inne pytanie, a mianowicie.

 

- Jest dodatek zmieniajacy nazwy japonskich klubow na wlasciwe? poniewaz mam dodatek lig japonskich ale nazwy sa fikcyjne.

Odnośnik do komentarza

 

Pytanie do Wujka Przecinaka, a brzmi ono tak: w szczytowym momencie na którym miejscu liga i klub w rankingu wg współczynników ??

Ponawiam:)

 

 

Ranking międzynarodowy - Polska 17

Według współczynników ligowych - Polska 23 w Europie

Według współczynników klubowych - Polska 9 w Europie

Ranking ligowy - Polska 13

Międzynarodowy ranking klubowy - Polonia 124

Odnośnik do komentarza

 

 

Pytanie do Wujka Przecinaka, a brzmi ono tak: w szczytowym momencie na którym miejscu liga i klub w rankingu wg współczynników ??

Ponawiam:)

 

 

Ranking międzynarodowy - Polska 17

Według współczynników ligowych - Polska 23 w Europie

Według współczynników klubowych - Polska 9 w Europie

Ranking ligowy - Polska 13

Międzynarodowy ranking klubowy - Polonia 124

 

Dziekuje :)

Odnośnik do komentarza

Okej, znalazłem trochę więcej czasu na przeglądnięcie interesujących mnie klubów i w taki oto sposób wybrałem dla siebie kilka interesujących mnie klubów, które mógłym prowadzić w przyszłej i ostatniej karierze w fm 2017 (póki co cisnę sezon 2025/2026 w Evertonie - dopóki Lukaku i Dybala będą grywalni :D, a ta kariera ma być na chill przed wejściem na ostro w fm18), a więc wygląda to tak:

 

1. Newcastle United - klub do którego mam sentyment od zawsze, super kibice i atmosfera na stadionie, ich miejsce znajduje się w PL więc chciałbym na swój sposób zbudować ich powrót i nową potęgę na Wyspach i Świecie. Środków do pracy nie zabraknie, chociaż różnie to bywa z tym ich właścicielem.

 

2. Crewe Alexandra - za dużo o klubie nie wiem, jedynie to że opierają się głównie na młodych zawodnikach i wychowankach klubu (chyba 90% zawodników to wychowankowie klubu do 21 lat), grają w League Two, więc spokojnie można ogrywać młodych, zwalniać słabszych i szukać nowych, aby krok po kroku budować ekipę do walki o PL. Poza tym klub bez osiągnięć oraz bez presji.

 

3. Red Bull Brasil - aktualnie kolejny twór z fabryki Red Bulla gra w brazylijskiej Serie D i ma aspiracje aby to jak najszybciej awansować i walczyć o Mistrzostwo Brazylii. Ciekawe zaplecze, środków nie zabraknie na nic, więc jest szansa na stworzenie nowej brazylijskiej potęgi.

 

4. Meizhou Hakka - chiński zespół grający na drugim szczeblu ligowym. Jeden z mniej zamożnych klubów, a więc tym większa frajda grania i przebijania się w tak nieznanej lidze i na tak nieznanym terenie. Może być ciekawa, egzotyczna kariera z tego.

 

5. Le Havre AC - występująca w francuskiej Ligue 2 kopalnia piłkarskich diamentów to może być równie idealny zespół do tworzenia nowej francuskiej potęgi piłkarskiej. Opierają się na młodych zawodnikach, którzy głównie są wychowankami klubu.

 

6. CF Villanovense - hiszpańska ekipa występująca w Segunda Division B4, grałem tym zespołem w fm16, grało się przyjemnie, bez presji i ciśnienia. Malutki klubik z malutkiego miasta i biednej gminy, poza tym właściciel też do najbogatszych nie należał. Awans do La Liga nie jest nawet ich marzeniem, ale moim, w ostatniej karierze był. Ciekawa kariera może z tego romansu również wyniknąć.

 

7. Hansa Rostock - nigdy nie grałem na powazniej w fm drużynami z Bundesligi, tutaj akurat 3. Dla mnie ekipa z Rostocku kojarzy się z 1. Bundesligą i tam widzę ich miejsce. Klub jest dobrym miejscem do budowania ciekawej ekipy. Oczywiście nie opartej na 'refugees'.

 

Jakieś rady? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...