Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Totalnie nie rozumiem systemu awansów do europejskich pucharów czy też spadku z ligi w duńskiej superlidze. Zająłem 3 miejsce po fazie zasadniczej i 3 w grupie mistrzowskiej a i tak gram jakieś baraże z Randers którego nie było nawet w grupie mistrzowskiej.

 

Fuck it, irytuje mnie ta liga swym dziwnym systemem, szukam powoli jakiejś nowej ligi.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, da się coś zrobić aby nie ustawiać przed każdym spotkaniem od nowa tych poleceń hak pressing czy gra słabsza noga? Wiem, że kiedyś był taki moment gdzie z urzędu już miałem zaznaczone np ze PO przeciwnika był zmuszany do gry słabsza noga, ale nie wiem czy nie było to zaznaczone dzięki umiejętnościom mojego ówczesnego asystenta

Odnośnik do komentarza

6. kolejka fazy grupowej LM.

Polonia - Celtic 1:0

http://imgur.com/a/VWE97

 

Wystawiłem częściowo rezerwowy skład, próbowałem się podłożyć Celtikowi i się nie udało :(

Real pokonał Benfikę i to on obok nas awansował do pucharowej fazy LM :(

Tabela -> http://imgur.com/a/2g9MQ

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, da się coś zrobić aby nie ustawiać przed każdym spotkaniem od nowa tych poleceń hak pressing czy gra słabsza noga? Wiem, że kiedyś był taki moment gdzie z urzędu już miałem zaznaczone np ze PO przeciwnika był zmuszany do gry słabsza noga, ale nie wiem czy nie było to zaznaczone dzięki umiejętnościom mojego ówczesnego asystenta

Ale jaki to ma sens? Przecież polecenia indywidualne wyznacza się... indywidualnie xD Co Ci da automatyczne przydzielenie gry słabszą nogą do PO, który ma obie nogi bardzo mocne? Możesz sobie zrobić krzywdę, jeśli z automatu wyznaczysz, np. ścisłe krycie dla gościa, który ma po 20 szybkości i wytrzymałości albo pressing dla technicznego magika.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, da się coś zrobić aby nie ustawiać przed każdym spotkaniem od nowa tych poleceń hak pressing czy gra słabsza noga? Wiem, że kiedyś był taki moment gdzie z urzędu już miałem zaznaczone np ze PO przeciwnika był zmuszany do gry słabsza noga, ale nie wiem czy nie było to zaznaczone dzięki umiejętnościom mojego ówczesnego asystenta

W zakładce Taktyka na tym pasku gdzie są m. in. polecenia indywidualne dla zawodników, wykonawcy stałych fragmentów gry, "Analiza" itp. obok są "Instrukcje dot rywali"

Odnośnik do komentarza

Macie czasem problem że wasza drużyna potrafi całkowicie olać słabszego przeciwnika? Gram Evertonem i o ile z mocnymi drużynami typu Manchestery, Arsenal czy Liverpool potrafią wygrać gładko czasami nawet 3, 4-0, to ze słabszymi się męczą i albo po słabym meczy wygrana, albo przegrana i czasami nawet wysoko. Jak z tym walczyć?

Odnośnik do komentarza

Macie czasem problem że wasza drużyna potrafi całkowicie olać słabszego przeciwnika? Gram Evertonem i o ile z mocnymi drużynami typu Manchestery, Arsenal czy Liverpool potrafią wygrać gładko czasami nawet 3, 4-0, to ze słabszymi się męczą i albo po słabym meczy wygrana, albo przegrana i czasami nawet wysoko. Jak z tym walczyć?

Inna motywacja i sposób grania rywala. Ci słabsi inne nastawienie mają. Taka sama taktyka nie zadziała. Trzeba pozmieniać.

Odnośnik do komentarza

Zwolnili mnie z FC Hollviken za interesowanie się innymi posadami.Jako cel sezonu miałem uniknąć spadku,w przewidywaniach klub był na ostatnim miejscu w tabeli.Po 14 kolejkach zdobyłem 23 pkt-4 miejsce ,2 pkt straty do baraży o awans a 4 do bezpośredniego awansu.Kolejnym moim klubem jest 2 ligowa Fc Nitra(Słowacja) cel to awans z 1 miejsca.

Odnośnik do komentarza

Zwolnili mnie z FC Hollviken za interesowanie się innymi posadami.Jako cel sezonu miałem uniknąć spadku,w przewidywaniach klub był na ostatnim miejscu w tabeli.Po 14 kolejkach zdobyłem 23 pkt-4 miejsce ,2 pkt straty do baraży o awans a 4 do bezpośredniego awansu.Kolejnym moim klubem jest 2 ligowa Fc Nitra(Słowacja) cel to awans z 1 miejsca.

Jak się gra słowackim klubem? Sam się zastanawiałem, ale chyba jak na razie bardziej Czechy mnie przekonują.

Odnośnik do komentarza

 

Zwolnili mnie z FC Hollviken za interesowanie się innymi posadami.Jako cel sezonu miałem uniknąć spadku,w przewidywaniach klub był na ostatnim miejscu w tabeli.Po 14 kolejkach zdobyłem 23 pkt-4 miejsce ,2 pkt straty do baraży o awans a 4 do bezpośredniego awansu.Kolejnym moim klubem jest 2 ligowa Fc Nitra(Słowacja) cel to awans z 1 miejsca.

Jak się gra słowackim klubem? Sam się zastanawiałem, ale chyba jak na razie bardziej Czechy mnie przekonują.

 

Czechy dajesz. Choć trochę odbudować piłkę kopaną u Pepiczków.

Odnośnik do komentarza

Podziwiam cię, że chce ci się tam siedzieć zwłaszcza że z tego co czytałem to już trochę czasu tam spedziles

Jakoś mi się tak porobiło, że mocniejszy klub mnie od razu parzy. Mam wtedy takie dziwne poczucie, że gra mi ucieka. Nie wykluczam, że kiedyś podejmę się prowadzenia np. reprezentacji, albo mocniejszego klubu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...