Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Football Manager to wyjątkowa gra - przez kilka godzin naszukałem się po twitterach i instagramach zawodników z trzeciej ligi hiszpańskiej, a nawet ich znajomych i dziewczyn, żeby mieć dobre zdjęcia do facepacka. Naprawdę wyjątkowa gra :D

Ewentualnie Ty jesteś wyjątkowy :)

 

Na Sortitoutsi jak się zarejestrujesz to masz całkiem pokaźną bazę zdjęć (cut-out) które można wyszukiwać po numerze ID gracza. Sprawdzałeś tam? Jak mi jakiejś mordy brak w zespole to zawsze tam zaglądam

 

https://sortitoutsi.net/search/cutout

Tak, też stamtąd korzystałem, jednak tacy utalentowani juniorzy jak Carlos Arroniz, Victor Olmedo, Alex Perez czy Siro López swoich zdjęć nie mają :( Podobnie ma się jeszcze sytuacja z kilkoma graczami seniorskiej ekipy Herculesa, więc zostało szperanie po internecie :D

Odnośnik do komentarza

 

Ja nie wiem jak Wy, ale dla mnie liczą się tylko herby + koszulki, a facjaty niepotrzebne ;).

Ja zerkając po kilka razy na profile zawodników doszedłem do wniosku, że fajnie byłoby mieć fotki swoich piłkarzy :)

 

 

Ja specjalnie nie dodaje, bo potem ostry mobbing jest jak ktoś ma krzywy albo rudy ryj :D

Odnośnik do komentarza

Oszukiwania FM-a i s&l ciąg dalszy ;)

 

4. kolejka LM.

Polonia - Benfika 3:1

Bakasetas, Yakovenko, Lawrcence - Jovic

http://imgur.com/a/Nwhdv

 

Chrzanić moje wyniki. Co innego jest lepsze, pozycja Realu Madryt :D

http://imgur.com/a/jPLlW

 

Pokażcie jak u was wygląda Pedro Silva(Pedro Filipe Rocha Silva) z cypryjskiego Ermisu.

 

Łap :) http://imgur.com/a/W7HFZ

Odnośnik do komentarza

Ale FM zrobił scenariusz :D

 

To tak, przed nami ostatnia kolejka drugiej ligi hiszpańskiej, jako beniaminek zajmujemy sensacyjne 3. miejsce i co najlepsze - mamy szansę na mistrza lub na awans z 2. miejsca, jeśli zajmiemy 3. lub 4. pozycję - będziemy musieli walczyć w barażach. Niestety ostatnimi czasy nasza forma nie powala (w poprzednich 10 spotkaniach mamy bilans 3-3-4), stąd bardzo boję się tych play-offów. W tabeli prezentuje się to następująco:

 

i4JL0IB.jpg

 

My rozgrywamy mecz z 12. w tabeli Cadiz [D], Girona gra z 20. Huescą [W], Real Oviedo z 9. Ponferradiną [D], a Alaves podejmuje zajmujące ostatnią pozycję Alcorcón [D]. Warto dodać, że z Gironą i Alaves mamy lepszy bilans bezpośrednich starć, z Oviedo - gorszy.

 

A więc gramy!

10' - Granell szybko zapewnia prowadzenie liderom z Girony. Huesca - Girona 0:1.

20' - Villalibre strzela na 1:0 w naszym meczu! Hercules - Cadiz 1:0!

32' - Carlos Castro z karnego dla Deportivo. Alaves - Alcorcon 1:0.

36' - Złe wieści z Oviedo. Villalba wyprowadza gospodarzy na prowadzenie. Real Oviedo - Ponferradina 1:0.

 

Do przerwy:

Hercules - Cadiz 1:0

Huesca - Girona 0:1

Alaves - Alcorcon 1:0

Real Oviedo - Ponferradina 1:0

 

51' - Castro drugi raz z karnego! Alaves - Alcorcon 2:0.

52' - Abel Ruiz dobija Huescę, Girona już prawie z mistrzostwem! Huesca - Girona 0:2.

65' - Castro kompletuje hat-tricka! Alaves - Alcorcon 3:0.

74' - Brezanović strzałem z karnego wprowadza nerwowość do ekipy Girony. Huesca - Girona 1:2.

90' - Aktualnie jesteśmy na 3. miejscu, nic się nie zmienia, bo wszystkie drużyny wygrywają...

90+1' - Ponferradina wychodzi większą liczbą zawodników do szybkiego ataku, dośrodkowanie... wolej... i... iii... IKER HERNANDEZ!!! PONFERRADINA WYRÓWNUJE Z REALEM OVIEDO! MAMY AWANS!

 

DEitseZ.jpg

 

KONIEC WSZYSTKICH MECZÓW! MAMY TO! :D

 

FT:

Hercules - Cadiz 1:0

Huesca - Girona 1:2

Alaves - Alcorcon 3:0

Real Oviedo - Ponferradina 1:1

 

nxq2Sq1.jpg

 

:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...