Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

muszę się wyżalić...kolejny raz rozpoczynam karierę, klikam jak porażony, w każdym meczu milion zmian, dostosowywania się do przeciwnika i gdy myślę że idzie mi świetnie to nagle w decydującym momencie sezonu wszyscy napastnicy w klubie są jak Paweł Brożek...

Decydujące mecze 1 i 2. I nagle z sowitej przewagi na 4 mecze przed końcem sezonu przegrywam rzutem na taśmę, bo w Bundeslidze nie liczą się mecze bezpośrednie, które mam lepsze a bilans bramkowy, który Bayern po ostatnim meczu ma lepszy o 3 :)

Świetnie to wygląda - 7:0 w dwumeczu z City, 5 meczy bez straty bramki, po czym zwiększam punkt ciężkości treningu na ofensywie i w ostatnich 6 meczach wygrywam tylko w ostatnim, meczu o nic :(

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą nowe smaczki FM17 w kwestiach transferowych, również zmieniają się czasem w żart. Wystarczyło że Bayern dodał do swojej listy transferowej 10 moich zawodników (w sumie kluczowych) i każdy z nich nagle chce odejść. Kwas w całej drużynie i morale na dnie, bo Bayern wysłał swoich skautów. Szkoda że odwrotnie działa to 10 razy rzadziej, podobnie jak negocjowanie nowych kontraktów. Ile razy zdarzyło się wam że kluczowi gracze po całkiem udanych sezonach chcą nienegocjowalnych, irracjonalnie niskich klauzul wykupu? Przykładowy Tah wart 38mln E chce klauzuli odejścia na poziomie 40mln. Ciekawe że w nowych kontraktach innych zawodników, z poza moich klubów takich klauzul próżno szukać.

Obietnice również są słabo dopracowane. -Chcę nowego kontraktu; -ok pogadamy po sezonie. Po sezonie gość odrzuca proponowany kontrakt, przy pierwszym 'negocjuj' po czym przychodzi spytać kiedy zaoferuję mu nowy kontrakt, gdy nie mogę tego zrobić bo właśnie go odrzucił a w rozmowie z nim mogę go albo zapewnić że zaraz mu zaproponuję nowy kontrakt, albo powiedzieć żeby spie..poszedł sobie. Co ciekawe w zakładce obietnice jest ona jako zrealizowana...

PS: zdarzyło się wam ustalić warunki kontraktu z waszym zawodnikiem po czym on ofertę na którą podczas negocjacji się zgodził...odrzucił?

Odnośnik do komentarza

Liga Mistrzów.

Polonia - Real 6:4 :D

http://imgur.com/a/yzH5N

 

Pierwsza połowa nastawienie standardowe, druga połowa kontratak.

U mnie 2:1 i 1:0 dla mnie dzięki czemu awansowałem do ćwierćfinału LM i zmierzę się w nim z PSG które w 2017 i w 2020 wygrało puchar a w 2019 i w 2022 było w finale :D

edit.Teraz zauważyłem ,że ostatni finał pucharu ligi europy był we Wrocławiu :o

Odnośnik do komentarza

 

Liga Mistrzów.

Polonia - Real 6:4 :D

http://imgur.com/a/yzH5N

 

Pierwsza połowa nastawienie standardowe, druga połowa kontratak.

U mnie 2:1 i 1:0 dla mnie dzięki czemu awansowałem do ćwierćfinału LM i zmierzę się w nim z PSG które w 2017 i w 2020 wygrało puchar a w 2019 i w 2022 było w finale :D

edit.Teraz zauważyłem ,że ostatni finał pucharu ligi europy był we Wrocławiu :o

 

 

FInały:

2016/2017

Atletico - Bayern 2:1

2017/2018

Manchester United - Barcelona 1:3

2018/2019

Manchester United - Inter 1:0

2019/2020

Barcelona - Polonia 3:0

 

Salcesonka szaleje ;)

Odnośnik do komentarza

Jak bardzo znajomość danego kraju u koordynatora pionu juniorskiego wpływa na jakość newgenów?U mnie odpowiadał za to Mitko Dzhorov:praca z juniorami 20 ocena PA:17 ocena CA:16,reputacja krajowa znajomość kraju na 60% w 3 lata,wiedza taktyczna 12 determinacja 14 zdolność do adaptacji 18

Gram Wisłą Kraków gdzie wszystko ze szkoleniem mam na maksa a w porównianiu np.do Lecha wypadają mi słabsi newgeni gdzie Lech ma obiekty i baze na 3 gwiazdki -.- Koodrynatorem jest tam Rafał Ulatowski i ma po 10 w atrybutach dla koordynatora :ściana:

Odnośnik do komentarza

No i po dzisiejszym dniu wiemy tylko tyle, że premiera Football Manager 2018 będzie miała miejsce 10 listopada, a na pierwsze informacje dotyczące zmian w najnowszej części przyjdzie nam poczekać do końca września :)

 

Niech tylko nic nie spierniczą, a będzie dobrze :D Chyba, ze szykują jakąś rewolucję ;)

System VAR wprowadzą :D

Odnośnik do komentarza

 

No i po dzisiejszym dniu wiemy tylko tyle, że premiera Football Manager 2018 będzie miała miejsce 10 listopada, a na pierwsze informacje dotyczące zmian w najnowszej części przyjdzie nam poczekać do końca września :)

 

Niech tylko nic nie spierniczą, a będzie dobrze :D Chyba, ze szykują jakąś rewolucję ;)

System VAR wprowadzą :D

 

To system dla sędziów, dodatkowo zawsze SI mówiło, że nie powprowadza rzeczy spoza zarządzania klubem. :>

 

Dobrze, że mi przeszło jakiś czas temu i nie kupię nowego FMa :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...