Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężkie początki w Carpi. Nie potrafię znaleźć konkretnego systemu. Po szesnastu meczach jesteśmy na 7. miejscu z bilansem 5-9-2. Być może wymienię połowę składu w zimowym oknie, szczególnie tych którzy są niezadowoleni. Problemem będzie jednak sprowadzenie alternatyw, bo w Serie B można płacić zawodnikom maksymalnie 5.5k/miesiąc. Ciekawe też kiedy prezes da mi jakieś ultimatum ;)

Odnośnik do komentarza

Rok zaczęliśmy od marcowego sparingu ze Szwajcarią - wygraliśmy 2:1, po tym sparingu ze 160 graczy obserwowanych zostawiłem koło setki, ze setki wybrałem koło 50, a potem 30 i końcowe 23. Sparingi przed MŚ zagraliśmy z Togo i Iranem - wygraliśmy 6:0 i 5:0. Grupa była stosunkowo łatwa, a na fazie grupowej odpadły już takie ekipy jak Argentyna czy Hiszpania. Cały turniej był pełen niespodzianek, więc mogliśmy się obawiać. Wygraliśmy jednak na inaugurację z gospodarzami - Kanadą 2:0, niestety później ledwie remis z Australią 2:2 i z Kamerunem musieliśmy wygrać i tak się stało, skromnie, ale 1:0 wystarczyło na 1 miejsce. Obok nas awansował Kamerun, który trafił na Holandię, a my na Chorwację.

 

Już na tym etapie były ciekawe pary i wyniki - Kamerun pokonał Holandię 3:1, Szwajcarzy tak samo USA, Niemcy wygrali z Koreą Płd gładko 3:0, Iran po karnych wyeliminował WKS, a Dania Portugalią, Anglia pokonała wielką niespodziankę - Albanię. A Francuzi po karnych przeszli dalej kosztem Meksyku. My w ciężkim pojedynku, ale wygranym - 3:2 z Chorwacją.

 

W ćwierćfinale odezwały się demony z przeszłości, w końcu to na tym samym etapie na Euro graliśmy z Niemcami - i odpadliśmy i tym razem los nas skojarzył z tą samą kadrą. Po wielkim i heroicznym boju - udało się. 2:1 i gramy w 1/2. Kamerun odpada z rewelacyjną Szwajcarią - 0:3. Iran niespodziewanie odprawia do domu Francję po rzutach karnych, podobnie jak Duńczycy Anglików, a więc moja była kadra już nie obroni tytułu, a ja dalej mam szansę.

 

W 1/2 graliśmy z Danią, a Szwajcaria z Iranem. Udało nam się ledwo, ledwo - 1:0, ale nie to było ważne. Naszym rywalem w finale mieli zostać Szwajcarzy, którzy pokonali Iran dopiero w karnych - cóż za ironia, przed MŚ daliśmy im ładną lekcję pokory (Irańczykom), a oni wyciągnęli wnioski i zdobyli brązowy medal.

 

Szwajcaria ostatni raz przegrała ... w marcu, towarzysko z nami. Od tamtej pory pokonali w sparingach Iran i Kolumbię. Już na MŚ w grupie pokonali Koreę Płd 1:0, Argentynę 1:0 i 2:0 Egipt - nie stracili nawet gola! Pierwszą bramkę strzeliło im dopiero USA, ale to nic, bo Helweci wygrali wtedy 3:1. Rozbili także 3:0 Kamerun, z Iranem było bez bramek, ale lepiej egzekwowali rzuty karne...

 

Bardzo ciężko było nam sforsować świetną defensywę rywala, ale sami nam w tym pomogli - w 60 minucie grali w dziesiątkę, a w 70 mieliśmy rzut karny, który szczęśliwie strzelił Ettorre - bardzo szczęśliwie, strzelił w słupek, piłka trafiła w bramkarza i dopiero wtedy wturlała się do siatki. 3 minuty później wydawało się, że już po wszystkim - Bonazzoli na 2:0. Nadzieję na wielki triumf dał Szwajcarom Embolo w 84 minucie, ale dowieźliśmy to zwycięstwo.

 

Włosi po 20 latach znowu najlepsi na świecie, a ja bronię tytuł MŚ jako trener.


http://i.imgur.com/U81RzZh.jpg

 

Starczy :)

Odnośnik do komentarza

Mieliście tak że własciciel klubu kupuje Wam piłkarzy ?? Bo u mnie włascie pani prezes Sarapata w Wiśle kupiła mi 2 młodych 18 letnich portugalczyków. Notabene całkiem znośnych.

 

Mi co sezon ściągają po 2-3 młodych utalentowanych.

Odnośnik do komentarza

Mieliście tak że własciciel klubu kupuje Wam piłkarzy ?? Bo u mnie włascie pani prezes Sarapata w Wiśle kupiła mi 2 młodych 18 letnich portugalczyków. Notabene całkiem znośnych.

Też gram Wisłą ale u mnie nie było ani razu takiej sytuacji.

Mam rok 2022 Polska której jestem selekcjonerem wygrała lige krajów,zajęła 3 miejsce na mundialu w Chinach(przeniesiony z Kataru :D ).Lewy zdobył króla strzelców i był najlepszym piłkarzem na mundialu.

Wisłą co roku gram w LM,raz przegrałem finał LE z Chelsea,w ćwierćfinale LM pokonał mnie Real.Jednak najważniejsze dla mnie jest to ,że obecnie w składzie mam samych Polaków :jupi:

Wszyscy obcokrajowcy wytransferowani przed sezonem lub wypożyczeni za kase.

Edit.Właśnie w jednym momencie dostałem propozycje pracy od Francji Włoch Brazylii i Argentyny :D Oczywiście wszystkie odrzuciłem.

Odnośnik do komentarza

Od tego momentu (19 lipiec) do 31 sierpnia Pani prezes złożyła oferty za 7 piłkarzy,.... wszyscy z ligi portugalskiej. ( i wszyscy na tą samą pozycje; ofensywny srodkowy pomocnik) Na szczescie miałem okazje nie zaakceptować transferów ale dwóch wziołem bo całkiem przyjemni kopacze ;)

 

http://imgur.com/a/efJtE

http://imgur.com/a/ByUc1

http://imgur.com/a/beBBN

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak w FM 2017, ale na pewno w dwóch wcześniejszych wersjach w opcjach prowadzenia drużyny (czy tam zarządzania zespołem) można wybrać by dyrektor sportowy, albo inna osoba odpowiadała za transfery wszystkich graczy, zawodników do pierwszej drużyny, albo tylko do zespołu juniorów.

Odnośnik do komentarza

 

Mieliście tak że własciciel klubu kupuje Wam piłkarzy ?? Bo u mnie włascie pani prezes Sarapata w Wiśle kupiła mi 2 młodych 18 letnich portugalczyków. Notabene całkiem znośnych.

 

Mi co sezon ściągają po 2-3 młodych utalentowanych.

 

 

Mam to samo, ale z tym... "utalentowani" to raczej tak średnio wychodzi. Raczej... pasuje do nich tylko "młodzi". :)

Odnośnik do komentarza

Nic dziwnego - zwolnili mnie z Carpi. Z takim składem powinienem już po 30 kolejkach zapewnić awans do Serie A, a skończyłem na 11 ;) Niby mogę się bronić niskimi morale, bo Ci najlepsi cały sezon narzekali i w przedmeczowych pogadankach byli 'zgaszeni' czy coś. Trudno, teraz czas na kolejny krok w tył, bo perspektywa Serie A była mega opcją. Zobaczymy gdzie wyląduje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...