Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku nastąpiło oczywiście serdeczne powitanie przez prezesa (2800 zeta miesięcznie ;) ) i zapewnienie o wszelkim wsparciu ... co szybko okazuje się ściemą bo na pierwszą prośbę o rozbudowę nędznych obiektów młodzieżowych dostaję stanowcze: nie!

Stan finansów juz podałem, klub wyceniany w tej chwili na 1,1 ml zł, prognozowany stan konta na koniec sezonu - 976 tys.

Pierwsze co zrobię to postaram się pozbyć dodanych przez grę piłkarzy i zatrudnić fizjoteraspeutę. Nie wiem czy skauta też bo raczej transferów wielkich nie dokonam.

Sympatyczna jest prognoza mediów co do miejsca w lidze: 1.

Co do innych informacji o moim klubie: klubami partnerskimi są Chrobry Głogów i Charleroi (sztamy kibicowskie między ultrasami też w to wchodzą)

Stadion OSiR - 5000 miejsc w tym 3000 siedzących z boiskiem trawiastym bez dachu, obiekty treningowe na poziomie podstawowym, młodzieżowe kiepskie

Odnośnik do komentarza

Porażka 1-4 z Schalke i bez szans na 3 miejsce, ale pokonujemy 3 Wilki i wbijamy na 4 lokatę, tyle samo punktów co Wieśniaki. Jeszcze gramy finał DFB Cup, oczywiście z Bayernem. A Schalke przerywa passę Bayernu i jest nowym mistrzem Niemiec.

Odnośnik do komentarza

W 2 sezonie, w końcu udało nam się awansować do europejskich pucharów. 3 miejsce na koniec rozgrywek daje nam awans do ligi europy i to pomimo faktu że po rundzie zasadniczej zajmowaliśmy dopiero 7 miejsce. W pewnym momencie, zarząd nawet rozważał zwolnienie mnie ze stanowiska managera Pogoni Szczecin. Jednakże dobra gra w ostatnich kolejkach, dała nam miejsce na podium. Do pełni szczęścia brakowało pierwszego trofeum, po raz drugi z rzędu przegrywamy w finale pucharu Polski, tym razem 1-2 z Cracovią.

 

Wg. mnie najlepszy zawodnikiem tego sezonu w naszym klubie był Marquitos, sprowadzony z Miedzi Legnica za darmo. 31 letni Hiszpan 19 razy trafiał do siatki a do tego zaliczył aż 22 asysty! Szkoda że zawodnik ten powoli zbliża się raczej ku końcowi swojej kariery.

Odnośnik do komentarza

 

serdeczne powitanie przez prezesa (2800 zeta miesięcznie ) i zapewnienie o wszelkim wsparciu ... co szybko okazuje się ściemą bo na pierwszą prośbę o rozbudowę nędznych obiektów młodzieżowych dostaję stanowcze: nie!

 

Trochę znajome, jak na realia tego klubu :)

 

Niestety, z FMa2014 mam takie "fajne" doświadczenia w relacjach z prezesem jakby to nie była rzeczywistość wirtualna - klub seryjnie zdobywał mistrzostwo Polski, wygrał Champions League a mi marnej podwyżki nie chciał dać. Zarabiałem tylko 8 tyś. euro i w końcu wkurzyłem się i złożyłem aplikacje do Realu i Barcelony :). Real mnie odrzucił ale Duma Katalonii przygarnęła na bogato. Co ciekawe mój następca dostał na starcie 70 tyś euro miesięcznie.

Mam nadzieję, że w tej karierze Mariusz będzie hojniejszy :P

Odnośnik do komentarza

A jak tam u Was spisuje się reprezentacja Polski ? Jak przebiegają mundiale, mistrzostwa Europy, Liga Narodów ?

 

Słabo, Nawałka spadł z nią na 70 miejsce w rankingu Fifa, a po 2020 roku kadrę przejął Piotr Nowak i dalej to samo.

Odnośnik do komentarza

Moje zmagania na czele Stilonu do tej pory zaowocowały następującymi wynikami w meczach towarzyskich:

5:0 z Piatem Chociwel (4 liga zachodniopomorska) na wyjeździe (bramki: Drame 3, Adamski 1 i samobójcza Bartosika)

0:0 z Iną Goleniów (4 liga zachodniopomorska) na wyjeździe

2:1 z Varnsdorfem (2 liga czeska) u siebie (bramki: Okuszko i Szałas)

 

Niestety pierwszy oficjalny mecz o stawkę zakończył się porażką. W Pucharze Polski grałem z Gryfem Wejherowo (2 liga). Na stadionie w Gorzowie po 120 minutach wynik był remisowy 0:0 i w rzutach karnych polegliśmy 4:3.

Na usprawiedliwienie mam tylko absencję Damiana Szałasa z powodu kontuzji. Zresztą zakusy na tego gracza czynią rózne kluby z wyższych lig, wiec i tak ptrzeba się przyzwyczajać do gry bez czołowego prawego pomocnika.

Za chwilę pierwszy mecz ligowy z Santosem Świebodzin.


No i ch... d.... i kamieni kupa - mimo zdecydowanej przewagi i oddanych 18 strzałów na bramkę mamy nędzny remis 0:0. Trzeba popracować nad skutecznością.

Odnośnik do komentarza

Słabiutki początek w Carpi. Jako faworyt do awansu z pierwszego miejsca remisujemy trzy pierwsze spotkania. Myślę, że w jakimś stopniu nie gramy na miarę swoich możliwości, bo wszyscy chcieli odejść, a koniec końców oddałem dwóch nieważnych zawodników. Stąd też 3/4 składu ma morale na bardzo niskim poziomie. Mam nadzieję, że prędko mnie nie zwolnią, bo wtedy już znacząco będę musiał się cofnąć jeśli chodzi o poziomy rozgrywkowe.

Odnośnik do komentarza

U mnie na szczęście powoli Stilon zaczyna grać na miarę oczekiwań - w lidze kolejne 3 mecze zakończyły się zwycięstwami:

4:0 z Budowlanymi Lubsko (d)

2:0 z Czarnymi Witnica (d)

3:0 z Koroną Kożuchów (w)

 

Skład powoli się krystalizuje, le jeszcze nie wszyscy zawodnicy mięli szanse zaprezentować się po 2 razy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...