Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Aaron Cresswell po skończeniu kontraktu w West Hamie przyszedł do nas do Keymer & Hassocks do 15 ligi w wieku 33 lat na kontrakt amatorski, chłopak musi byc zdesperowany nieżle...

Ja widzę dwie możliwości: Sex, drugs & Rock and Roll albo zaczął wyznawać zasadę "Against modern football" ;)

Odnośnik do komentarza

Z mojego AZ Alkmaar odchodzi podstawowy prawy obrońca ponieważ chce grać w europejskich pucharach. Okej, rozumiem. Pada kilka ofert. Gracz wybiera... Preston North End - spadkowicza Premier League. Kłamczuch $$$. Każdy ma swojego Vadisa ;)

Odnośnik do komentarza

Jakie Waszym zdaniem powinny być zmiany w kolejnej części gry ? Co należałoby wprowadzić, a co jedynie ulepszyć ? Jakiś czas temu pisałem, że zdecydowanej poprawy wymaga analiza rywala, która powinna być znacznie bardziej szczegółowa. Obecne informacje są naprawdę szczątkowe i raczej mało przydatne. Ulepszenia wymaga też moim zdaniem sposób komunikacji z zawodnikami. Powinno być więcej kwestii do wyboru, również tych odnoszących się do założeń taktycznych, gdy rozmawiamy z zawodnikami w przerwie lub przed wpuszczeniem ich na boisko w trakcie meczu. To są kwestie, które teraz przyszły mi do głowy. A jakie są Wasze propozycje ?

Odnośnik do komentarza

Jakie Waszym zdaniem powinny być zmiany w kolejnej części gry ? Co należałoby wprowadzić, a co jedynie ulepszyć ? Jakiś czas temu pisałem, że zdecydowanej poprawy wymaga analiza rywala, która powinna być znacznie bardziej szczegółowa. Obecne informacje są naprawdę szczątkowe i raczej mało przydatne. Ulepszenia wymaga też moim zdaniem sposób komunikacji z zawodnikami. Powinno być więcej kwestii do wyboru, również tych odnoszących się do założeń taktycznych, gdy rozmawiamy z zawodnikami w przerwie lub przed wpuszczeniem ich na boisko w trakcie meczu. To są kwestie, które teraz przyszły mi do głowy. A jakie są Wasze propozycje ?

http://forumcm.net/index.php/topic/8098-fm-2017-oczekiwania/page-7:>

Odnośnik do komentarza

To mowisz, ze trzeba go przyciac? :)

Chyba tak, w rzeczywistości za dużo nie pograł.

 

Swoją droga wracam po przerwie zimowej, dostaję w papę od każdego, Jagielloni, Lechii i jakichś innych słabeusz po czym przyjeżdża do mnie Legia i ... dostają baty 8-2, FM zawsze będzie dla mnie tajemnica.

Odnośnik do komentarza

Siema ludzie mam sprawe, czy może ktoś przesymulować mi kilka dni do przodu w karierce Realem Betis ? Co chwila wyrzuca mi CrashDumpa 1 dzień po meczu z Athletic Bilbao. Próbowałem różnymi opcjami, ale nie chce iść, ani zwykłe rozegranie meczu, ani urlopik, no nwm, a szkoda. Jeśli ktoś da radę to czekam na info i plik zwrotny.

https://megawrzuta.pl/download/bb8e42edca2bebfe7a44e3a4ceebcf41.html

Odnośnik do komentarza

Siema ludzie mam sprawe, czy może ktoś przesymulować mi kilka dni do przodu w karierce Realem Betis ? Co chwila wyrzuca mi CrashDumpa 1 dzień po meczu z Athletic Bilbao. Próbowałem różnymi opcjami, ale nie chce iść, ani zwykłe rozegranie meczu, ani urlopik, no nwm, a szkoda. Jeśli ktoś da radę to czekam na info i plik zwrotny.

https://megawrzuta.pl/download/bb8e42edca2bebfe7a44e3a4ceebcf41.html

Masz tylko jednego sejwa? Jak urlop nie pomaga, to raczej zapis się zepsuł.

Odnośnik do komentarza

No dobra Panowie menadżerowie - czas zacząć zabawę z FM2017.

Ponieważ do tej pory gram sobie karierkę w FM2014, odpuściwszy "piętnastkę" i rozegrawszy tylko kilka meczyków w FM2016, wchodzę na terra incognita i dlatego proszę o kilka rad:

- jaka jest najfajniejsza skórka do FM17 (np. najbardziej zbliżona do Champions League skin z FM14)

- jakie są najlepsze logopacki, koszulki, facepacki

- jakie pliki dodatkowe, łatki, ligi rozszerzenia

itp. itd.

Grać oczywiście zamierzam Stilonkiem czyli IV-ligowym potentatem :)

Będę bardzo zobowiązany za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...