Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Panowie i panie. Potrzebuje klubu do fajnej rozgrywki. Chodzi mi głównie o kluby z najsilniejszych lig. Zespół środka tabeli, broniący się przed spadkiem lub nawet z 2/3 ligi krajowej. Wymagania to posiadanie fajnej młodzieży lub chociaż jednego młodego talentu na którym można będzie w przyszłości budować zespół. Proszę o szybkie propozycje, bo znowu Fm mnie wzywa po przerwie a ciężko coś wybrać.

Watrford.
w której lidze grają ?

 

Na Statku Premiera. Skład mają strasznie mieszany, chyba nawet żadnego Anglika ni ma. Ale za to szkolenie młodzieży, wyszukiwanie itp. mają na maxa zdaje się. W każdym bądź razie mega szkolenie mają.

Odnośnik do komentarza

Czy możlwie ze zawodnik nagle pogorszyl swoja grę z powodu tego ze nie podpisalem z nim nowego kontraktu ? Konkretnie chodzi o Ceballosa, kupilem go w przerwie zimowej, w 2 czesci sezonu zazadal nowego kontraktu. Zaczyna sie kolejny sezon, ja mu go nie daje, ale morale ma bardzo dobre, jedyne co ma to niezadowolenie z niepodpisania kontraktu.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem kariere od 22 ligi angielskiej, obecnie jestem w 17 klasie rozgrywkowej i niepokoi mnie jedna rzecz, a mianowicie, co sezon to mniej kibiców i mniejsze ceny za bilety i karnety. W sumie to co sezon sprzedanych 25 karnetów. Myślałem, ze klub będzie bardziej rosnął ''w siłę''. Boję sie, ze beda dalsze awanse, a sytuacja nie bd sie polepszac, a mianowicie kibicowsko i finansowo dalej 22 liga ang

Odnośnik do komentarza

Zacząłem kariere od 22 ligi angielskiej, obecnie jestem w 17 klasie rozgrywkowej i niepokoi mnie jedna rzecz, a mianowicie, co sezon to mniej kibiców i mniejsze ceny za bilety i karnety. W sumie to co sezon sprzedanych 25 karnetów. Myślałem, ze klub będzie bardziej rosnął ''w siłę''. Boję sie, ze beda dalsze awanse, a sytuacja nie bd sie polepszac, a mianowicie kibicowsko i finansowo dalej 22 liga ang

Może dodatek jest gorzej zrobiony :>

Odnośnik do komentarza

 

Zacząłem kariere od 22 ligi angielskiej, obecnie jestem w 17 klasie rozgrywkowej i niepokoi mnie jedna rzecz, a mianowicie, co sezon to mniej kibiców i mniejsze ceny za bilety i karnety. W sumie to co sezon sprzedanych 25 karnetów. Myślałem, ze klub będzie bardziej rosnął ''w siłę''. Boję sie, ze beda dalsze awanse, a sytuacja nie bd sie polepszac, a mianowicie kibicowsko i finansowo dalej 22 liga ang

Może dodatek jest gorzej zrobiony :>

 

Spróbuje jeszcze pare sezonów. Popatrzyłem na drużyny, które awansowały przede mna i tam ceny biletów idą w góre, kibiców też przybywa, nie idzie to w ''tysiące'', ale systematycznie liczba kibiców rośnie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Witam,prowadząc reprezentację od pewnego czasu nie mogę wejść w taktykę,nic nie pomaga.Zrezygnowałem z jednej objąłem drugą i nic; dodam że równocześnie prowadzę klub i jest ok.Jakieś pomysły?

Oryginał?
Tak,oryginał

Sprawdź spójność plików na Steam, jak nie pomoże - spróbuj reinstall.

Odnośnik do komentarza

 

 

Witam,prowadząc reprezentację od pewnego czasu nie mogę wejść w taktykę,nic nie pomaga.Zrezygnowałem z jednej objąłem drugą i nic; dodam że równocześnie prowadzę klub i jest ok.Jakieś pomysły?

Oryginał?

Tak,oryginał

 

 

Wyskakuje Ci crash dump czy jak?

Grasz na jakiejś inne skórce niż domyślna?

Wrzucałeś jakieś dodatki graficzne?

Odnośnik do komentarza

 

Jakby FM-y były idealne nikt by nie kupował kolejnych części ;)

I w ten oto sposób będziemy kupować FM-a do końca naszych dni :)

 

 

To się nazywa uzależnienie :D Co roku mam nie kupować, a i tak kupuję :D

 

W ćwierćfinale LM zagramy z Manchesterem City. Bayer, Barcelona, Juventus, PSG, Leverkusen, Manchester United. Cóż, obok nas najsłabszy jest chyba Bayer. Na kogo byśmy nie trafili i tak liczę tylko na remis u siebie :)

Ćwierćfinał LM to i tak za dużo :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Witam,prowadząc reprezentację od pewnego czasu nie mogę wejść w taktykę,nic nie pomaga.Zrezygnowałem z jednej objąłem drugą i nic; dodam że równocześnie prowadzę klub i jest ok.Jakieś pomysły?

Oryginał?

Tak,oryginał

 

 

Wyskakuje Ci crash dump czy jak?

Grasz na jakiejś inne skórce niż domyślna?

Wrzucałeś jakieś dodatki graficzne?

 

Nic nie wyskakuje, gra toczy się normalnie.Mam 3 różne kariery i w 2 jest ok.Także to nie jest wina spójności plików.Dodam że problem powstał wtedy,kiedy ustawiłem reguły wyboru składu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...