Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa w LM bardzo fajna - Schalke, Celtic i Juventus. Myślę o drugim miejscu, ale zależnie od I spotkania jak zagramy na Arena Auf Schalke w Niemczech, ale... wygraliśmy tam 1:2 :).

 

Zapomniałem o transferach, wydaliśmy 16,5 mln, zarobiliśmy 16 mln euro. Kupiliśmy L'Estrange, 20-letniego angielskiego lewoskrzydłowego oraz Adamę Traore z Monaco, który ma dać większe pole manewru w środku pola. Sprzedałem Graya i Eyengę Lokilo, kilku poszło na wypożyczenia, więc trzon składu pozostał bez zmian.

Odnośnik do komentarza

Grupa w LM bardzo fajna - Schalke, Celtic i Juventus. Myślę o drugim miejscu, ale zależnie od I spotkania jak zagramy na Arena Auf Schalke w Niemczech, ale... wygraliśmy tam 1:2 :).

 

Zapomniałem o transferach, wydaliśmy 16,5 mln, zarobiliśmy 16 mln euro. Kupiliśmy L'Estrange, 20-letniego angielskiego lewoskrzydłowego oraz Adamę Traore z Monaco, który ma dać większe pole manewru w środku pola. Sprzedałem Graya i Eyengę Lokilo, kilku poszło na wypożyczenia, więc trzon składu pozostał bez zmian.

 

Tony 'jmk' Soprano zmienił front?

Odnośnik do komentarza

Niee, gram na trzech zapisach jednocześnie :)

 

Crystal Palace gram dla przyjemności, o Avellino piszę opowiadanie, a Ebbsfleet gram w mistrzostwa u Mahdiego ;).

 

Aaa! Już się bałem, bo coś bez formy są..

 

 

 

ARm8hpP.png

 

 

 

Żartuje, pewnie z Twoją ekipką bym nie pograł.

Odnośnik do komentarza

 

Trener takich rzeczy raczej nie załatwia także zrozumiałe a zarzadu zdaję się nie ma mozliwości o to poprosić ?

No nie ma takiej prośby, a mogłaby byc

 

Patrz wyżej. To jest Menedżer piłkarski, nie Prezesowski.

Zbędna opcja IMO.

Odnośnik do komentarza

Bilbao obroniło tytuł na 4 kolejki przed końcem ligi. W LM przed nami półfinałowe spotkanie z Milanem, jak wygram LM to kolejny save mi się znudzi, dziwna ta gra. Jak gram słabym zespołem to motywuje mnie zrobienie z niego mocnego zespołu z dobrymi zawodnikami. Jak już ich mam to odechciewa mi się grać. Ciężko o motywacje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...