Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z taktyka w FM2017, dużo grałem w FM2016 i stworzyłem taktyke idealna dla mnie wyniki byly super 3-4 miejscie beniaminkiem w lidze angielskiej w pierwszym sezonie,czy wygrana LM w 3-4 sezonie tym samym beniaminkiem, wtej edycji kompletnie nic nie wychodzi zaczynalem juz chyba z 10 karier i wyniki byly tragiczne,moi pilkarze graja jakby byli z 5 rumunskiej żenskiej ligi.

 

Obroncy posyłaja długie piłki niewiadomo po co a maja ustawione krotkie,zamiast atakować piłke to uciekają od niej,obrona to poprostu tragedia,a skupiam na obronie duzo uwagi bo lubie jak moja druzyna nie traci bramek no i jeszcze zero gry w ataku 1-2 sytuacje bramkowe na 2-3 mecze!!!

 

Co robie źle ?? Próbowałem juz wiele wariantów i caly czas to samo.Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza

Aktualnie nie mam,po tylu porazkach z taktykami wszystkie usunąlem,ale moge zaraz coś stworzyć bo mam wizje,cos w stylu jak gralem w FM2016.

 

Mialem 4-4-2 cos w stylu Diego Simeone z atl.madrid po pół roku moja druzyna byla 12 w tabeli,myslalem ze moze w koncu cos sie udało ale seria porazek 0-3,0-5,0-2 do konca mnie zalamala i juz nie wiem co robic.

Odnośnik do komentarza

Heja. Grałem sobie wesoło i w jakiś magiczny sposób ustawiłem, iż przed KAŻDYM meczem U-18 dostawałem pytanie: których graczy pierwszego zespołu udostępnisz na ten mecz. Zmieniłem klub, nowi współpracownicy, mecze u-18 lecą, a ja takiego pytania nie dostaję. Gdzie ja to mogę znaleźć? :)

Odnośnik do komentarza

Heja. Grałem sobie wesoło i w jakiś magiczny sposób ustawiłem, iż przed KAŻDYM meczem U-18 dostawałem pytanie: których graczy pierwszego zespołu udostępnisz na ten mecz. Zmieniłem klub, nowi współpracownicy, mecze u-18 lecą, a ja takiego pytania nie dostaję. Gdzie ja to mogę znaleźć? :)

W 14-tce jest to w subskrybcjach na temat ligi Twojej, są informacje o drugim zespole, wiadomości o kadrze i ustalaniu składu.

Odnośnik do komentarza

Witajcie !

 

Stworzyłem taktyke na próbach i błędach ,duzo czytałem ,sporo rozpoczetych karier które konczyły sie po kilku meczach.

 

Jak narazie rozegrałem 5 oficjalnych meczów ,moi pilkarze jeszcze do konca nie nauczyli sie taktyki ale widze potencjał

 

3-0 vs Watford

0-1 vs Southampton

1-2 vs totenham

2-0 vs Man City ( to chyba najlepszy mecz w wykonaniu mojej drużyny,turbo grosik zaliczyl dwie asysty i został piłkarzem meczu)

 

Tutaj podaje screen z taktyka http://prnt.sc/f3pbcp

 

Co do polecen indywidualnych dla SO dodalem krótkie podania, dla 2 WPP mniej ryzykowanych podań i dla CN szukaj gry ,reszta bez zmian.

 

Zależało mi żeby całą moja druzyna pracowała w obronie nie tylko obroncy jak narazie krótsze krycie i duży pressing bardzo dobrze sie sprawdza,rajdy miedzy obroncami też przeciwne dryżyny dostaja duzo zołtych a czasem czerwonych kartek. Wysunięta obrona i szybsze tempo miesza w grze przeciwnika i ich akcjach(nie jestem zwolennikiem glebszej lini defensywy zauwazylem ze wtedy jestem rozstrzelany przez strzaly z dystansu)

 

Prosze o opinie.

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie musi byc tez odpowiednia kadra szczegolnie srodek pomocy i napastnik. Musiałem sciagnać z druzyny rezerw Meylera i dokupic juz troche wiekowego Lacena,po sezonie napewno zmienie napastnika na silniejszego.

 

Dodam jeszcze cos o treningu przed sezonem dałem trening fizyczny przez pierwszy tydzien bardzo wysoki a pozniej do 1 oficjalnego meczu wysoka ,lewa strona to zgranie zespolu a pasek caly czas na polowie. W trakcie sezonu zmieniłem na tryb elastyczny srednia i gra ofensywna.

Odnośnik do komentarza

 

Jak narazie rozegrałem 5 oficjalnych meczów ,moi pilkarze jeszcze do konca nie nauczyli sie taktyki

Odpal karierę w trybie Classic. Wtedy znajomość taktyki będzie od razu na maxa :>

 

Juz prawie nauczyli sie na maksa, ale przegrana z West brom 0-1 :/ pozniej w pucharze ligi na wyjezdzie wygrana 3-1 z man city, troche graja w kratke ale to chyba wina motywacji i musze troche wzmocnic linie ataku

Edytowane przez Makk
Poprawiony cytat
Odnośnik do komentarza
Witam jestem nowy na forum nie chciałem zakładac nowego tematu dotyczacego patchu bo nie wiem jakie tu zasady na forum panuja wiec pisze do moderatora,mianowicie mam problem z gra fm 17 a wiec od poczatku wersja 17.3.1 mozliwosci graficzne 3d tego komputera to zaledwie 2 gwiazdki przed resetem systemu byly 4 i na starszej wersji fma przy sprzecie toshiba satellite procesor i-5 2.4 6giga ramu i karta graficzna geforce 525 m 1 giga. kolejna kwestia to start gry baza danych i tu uaktualnienie 17.3.0 a nie 17.3.1 aktywne kraje/ligi obojetnie ile dam mam zaleddwie pol gwiazdki przyblizonej szybkosci rozgrywki gdzie zawsze bylo 5 nawet jak dalem 5 lig i tylko podglad. probowalem tez grac na wersji fm 17 zwyklej to samo dodam takze ze instalowalem juz chyba prawie kazde stery do grafiki bo myslalem ze tu tkwi blad i dalej lipa :/. czekam na odp moze ktos tez tu mial taki problem na angielskich forach pisza ze trzeba czekac na patch 17.3.2.. hmm a tak samo resetowalem steam i od nowa instalowalem cala gre pozdrawiam
Edytowane przez Makk
Usunięcie formatowania czcionki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...